Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
127 172
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ludek_z_lasu
+3 / 13

Po prostu Polak bez czarnego bata i okutego buta w dupie nie umie żyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+9 / 15

@y0u nie zwalaj na demokrację, debilizm wyborców, wielu siedzi w domu bo nie potrafi użyć mózgu i wybrać mniejszego zła ..dla własnego dobra ,a jeszcze wielu innych dal 100 zł sprzedaje się i cieszy jak dziecko mimo iż zabierają mu 300 zł .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 sierpnia 2021 o 10:06

avatar jeykey1543
+2 / 14

Białoruś powiadasz? A byłeś może na Białorusi? Ja się nastawiłem, że każda władza będzie mnie okradać i się nie zawiodłem jeszcze. Głosuję na tych co robiliby to w najmniejszym stopniu, ale Polacy wolą być rżnięcie w pupę mocno i często. Jakoś potrafię z tym żyć, że mam głupich rodaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Grzegorzkonopacki1
+5 / 5

A nastawiłeś się na powrót do komunizmu,do władzy autorytarnej? Wiesz co się teraz odpier.... w tym kraju? Obudź się człowieku !!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+3 / 17

Smutne, ale prawdziwe. niestety, to piekło się nigdy nie skończy, bo ta PISowska hołota rozmnaża się jak szczury, a te ich dzieci będą robić to samo. A jak wiadomo- patologia rodzi patologię. A na kogo głosuje patologia? Tylko na PIS, bo "bynamni na bomblki dajo i nie musim robić u tego sku**syna prywaciorza. Zrpbim se siódmego i bedziem żyć jak króle" (zrozumieliście coś z tej nowomowy, czy raczej gwary? Nie? To wyobraźcie sobie, że dzicz posługując się takim językiem ma prawa wyborcze).

Powszechne prawa wyborcze to błąd. Rząd wybrała nam bezrobotna, chora z nienawiści patologia, która ledwo skończyła podstawówki. Takie coś nie powinno mieć prawa głosu. Co gorsze- oni przekazują dalej wadliwe geny. I to mocno przekazują, bo takie coś zazwyczaj ma +5 dzieci.

Najgorsze jest to, że mamy mnóstwo idiotów, którzy uważają, że "PIS=PO lub inne partie". Za PO byliśmy w pełni demokratycznym krajem, były wolne media, nie było przyzwolenia na nienawiść, szczucia na UE i mniejszości (PISowcy szczuli, ale przynajmniej były na to paragrafy), gospodarka była w rozkwicie, powoli, ale się rozwijaliśmy. Ponadto mieliśmy bardzo dobre relacje z każdym, oprócz totalitarnych krajów, takich jak Węgry, z którymi nie powinniśmy utrzymywać żadnych stosunków dopóki nie wróci tam demokracja. Dziś z nostalgią wspominam te czasy. Aż się łezka w oku kręci, bo wiem, że kolejnych wyborów już nie będzie/ będą sfałszowane/ będzie rządziła koalicja PIS+Kukiz+Konfederacja (a przynajmniej ta skrajniejsza część tej partii, czyli Bosak, narodowcy, ci z Ordo Iuris itd.). Bo debile nie mogą zrozumieć, że trzeba wybrać mniejsze zło jeśli chcemy przywrócić demokrację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Grzegorzkonopacki1
+1 / 3

Cammax bardzo dobrze opisałeś całą tą patologię. Zgadzam się z tobą w 200%. Chciałbym coś dodać od siebie,ale nie mam co gdyż wyczerpałeś temat. Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
-3 / 7

@Cammax
Z całym szacunkiem, ale tak trochę to nie przesadzaj z tym rozkwitem Polski za PO. To właśnie PO podwyższyło poprzeczkę obłudy. Pamiętam sławną wypowiedź Tuska, który obiecał, że wywali z partii każdego, kto będzie obstawał za podniesieniem podatków, a potem sam te podatki podniósł i nawet brew mu nie drgnęła.
Ja rozumiem, że niektórych obietnic nie da się spełnić, ale to trzeba powiedzieć - "obiecałem, ale nie udało mi się. Bardzo za to przepraszam". Od razu dialog jest inny.
Moim zdaniem nie mieliśmy dobrych relacji z chociażby z Francją i Wielką Brytanią. Zawsze byliśmy jako obiekt drugiej ważności.
Mówisz, że za PO były wolne media, a kto chciał wywalić Radio Maryja z multiplexu?
Nie lubię Radia Maryja, ale skoro wolność słowa, to wolność słowa.
Żeby nie było, nie jestem za wywaleniem TVN.
Szanuję Twoje zdanie, ale nie zgodzę się, że za PO było dobrze. "Lepiej" nie znaczy "dobrze", a czy było "lepiej" to też kwestia sporna.
Uważam, że PiS i PO to jedno zło i trzeba szukać czegoś innego, bo to jest tak skomplikowany układ, że póki oni są, w ogóle nie będzie dobrze.
Z każdym rokiem przekonuję się osobiście, że najlepiej i najspokojniej to było za Kwaśniewskiego. Trochę pochlał ze wschodnimi sąsiadami, ale nie było takich gierek, jakie są teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jamarkus
-5 / 5

@Cammax Z tym PO to pojechałeś hahahah czy ty jesteś upośledzony ???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafaldemot1
-3 / 5

@Cammax Cyt.:" Za PO byliśmy w pełni demokratycznym krajem, były wolne media, nie było przyzwolenia na nienawiść, szczucia na UE i mniejszości..." Taaa, wolne media z policją w redakcji, żeby skonfiskować laptopy z kompromitującymi władzę materiałami. Nie było przyzwolenia na nienawiść, tylko były hasła o dożynaniu watahy i morderstwie pracowników biura poselskiego. "Demokratyczny" skok na prywatne fundusze emerytalne obywateli żeby zus ratować. A najśmieszniejsze ( przez łzy) to to że Pis dla obecnych swoich "wałków" używa prawa stworzonego przez "demokratów" z PO. Zauaważ że te reasumpcje głosowań czy przekazywanie gigantycznych dotacji dla TVP są legalne i zgodna z prawem. Zatem: wyłącz TV ( zwłaszcza TVN i TVP) i włącz myślenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pietrok
+3 / 3

@rafaldemot1 Nie żebym się czepiał, ale to nie była kwestia kompromitującej natury podsłuchów, ale tego, że były one nielegalne. Do dzisiaj nie wiadomo, kto kogo kiedy i dlaczego nagrał, a ujawniona została jedynie niewielka część nagrań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 4

@Zoarix @jamarkus @rafaldemot1 może przesadzam, ale zazwyczaj jest tak, że z biegiem czasu (im jest gorzej) złe wspomnienia zacierają się w pamięci, a granica zła się przesuwa. Nie wiem, czy jasno piszę, ale spróbuję też przykładowo: dziś, w normalnych krajach za zło uznawane jest szczucie na inne narodowości (słowne, nie posuwasz się do fizycznych ataków ani nie nawołujesz do nich). Natomiast w Polsce PIS takie wypowiedzi to norma. Zaś podczas okupacji niemieckiej sytuacja, gdy ktoś tylko mówi sobie coś typu "pozabijać głupich polaczków i żydów", ale poza tym nic nie robi była traktowana praktycznie jako litość.
Za PO narzekaliśmy na ceny benzyny (mimo że były one spowodowane cenami ropy, a nie inflacją). Dziś większość z nas obawia się, że powtórzymy losy Wenezueli.

Co do obietnic to się zgadzam, choć osobiście uważam, że politycy najpierw powinni przemyśleć, czy coś jest w ogóle możliwe do realizacji. Jeśli nie bardzo, to lepiej od razu powiedzieć coś typu "postaram się, ale będzie to trudne, wiec nie obiecuję, że się uda".
Na nasze nieszczęście PIS akurat każdą obietnicę spełnia i to za wszelką cenę. Gospodarka upadnie? "Trudno, dajmy nowy zasiłek". USA całkowicie zerwie z nami relacje? "No trudno, żadna strata, bo rządzi tam Biden. A teraz idziemy zdelegalizować TVN.
Zostaniemy bez sojuszników? "Nie będą nam tu w obcych językach... a poza tym to je**ć szkopów!, mamy Węgrów".

Radio Maryja jest dość kontrowersyjne. przede wszystkim dlatego, że wbrew swojej nazwie wcale nie ma nic wspólnego z modlitwą. To PISowska rozgłośnia, która taką retorykę stosuje. A nie oszukujmy się, PISowskie media sieją nienawiść (często ich retoryka podpada już pod pewne paragrafy).

Szczerze nie uważam, że za PO było dobrze, ale było po prostu lepiej niż teraz (zresztą to nie jest osiągnięcie, bo PIS to najgorszy rząd jaki mieliśmy). Nie wiem, czy jak zmieni się rząd (na kogokolwiek) to będzie dobrze. Wiem jedno- jeśli PIS znowu wygra, to będzie już tylko gorzej.
Też uważam, że najlepszym prezydentem był Kwaśniewski, mimo że nawet nie jestem za lewicą.

Myślę, że stopniowo większość z nas już osiąga ten poziom desperacji typu "każdy, ale błagam nie PIS i nie ktoś, kto może wejść z nimi w koalicję". Ja też, choć szczerze mówić nie przepadam za żadną naszą partią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jamarkus
-2 / 2

@Cammax Nadal przesadzasz !!!! Człowieku wpisz sobie o dwóch zamordowanych posłach z Łodzi, takie wtedy było szczucie ze strony PO !!! Ktokolwiek nami rządzi, cały czas w głównej roli występuję mowa nienawiści, NIE MAM PRETENSJI DO POLITYKÓW I MEDIÓW ŻE ściek łajna nienawiści wali od nich !! nie mam im tego za złe. Mam za złe że ludzie jak upośledzeni wierzą im a z przerażeniem stwierdziłem nie raz że w bzdury z obu stron wierzą ludzie bardzo wykształceni ..ponoć wykształceni !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@jamarkus najwyraźniej już tacy jesteśmy jako naród. Musimy się kłócić. A zjednoczyć potrafimy się tylko wtedy, gdy serio jest źle lub gdy zagraża nam wróg z innego kraju. Teraz niby nie jest dobrze, ale najwyraźniej to jeszcze nie ten moment, bo nigdy nie byliśmy aż tak podzieleni. Przynajmniej ja sobie nie przypominam takiego momentu.

Gdyby serio było źle (aż tak, że gorzej na pewno nie będzie), to nawet politycy zaczęliby mówić o jedności. Tak było np. na początku pandemii. Ale to inna sprawa, bo wtedy ludzie serio się bali. Teraz to chyba musiałaby wybuchnąć jakaś wojna żeby skończyło się to szczucie (z obu stron) albo taka prawdziwa pandemia, ze śmiertelnością rzędu 50%.

Choć znając naród, to będzie tak, że wybiorą PO, potem znowu PIS (lub jakąś partię o takich samych poglądach, zakładając, że PO ich zdelegalizuje), znowu PO i tak w kółko. Rozumiem, teraz trzeba wybrać mniejsze zło, ale przecież jak PIS przegra i zkstanie zdelegalizowane, to można już wybrać kogo się chce, bez obawy, że właśnie twój głos da komuś kolejną kadencję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M monileart
+3 / 3

Ja też tak się czuję. Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
0 / 0

Taka już polska mentalność narodowa, genów nie oszukasz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
+5 / 5

W każdym kraju władza chce tego samego - władzy. Problem w tym, że większość Polaków za "pińć set"złotych miesięcznie w tej czy innej postaci sprzedaje swoją wolność.
W innych krajach lbtg jest wykorzystywane jako narzędzie inżynierii społecznej w sposób odmienny niż u nas - ze względu na inne uwarunkowania. A jeśli myślisz, że w Niemczech czy Francji będziesz miał lepiej to powodzenia, szukaj, może znajdziesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Robsta76
-1 / 3

Szkoda, że jesteśmy zmuszeni do życia w tym kraju i nie możemy wyjechać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
-2 / 4

Eh, i znowu ten sam motyw - jeżeli ok daj plusa, jeżeli nie to daj minus. Patent na główną.
Dla odmiany można by zrobić odwrotnie, no ale wiadomo...

Ja akurat prowadzę taki styl życia, że czuję się wolny i władza jakoś nieszczególnie mi w tym przeszkadza. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie każdy żyje tak jak ja.

Biorąc jednak pod uwagę ostatni akapit, dałem minus.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bigoszprawiczka
+1 / 3

Tylko pod tym krzyżem tylko pod tym znakiem polska jest polską a polak ciemniakiem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
-3 / 3

no patrz, wypisz wymaluj Niemcy czy Francja, jedyna różnica to podejście do UE i LGBT, ale to akurat na plus dla polskich komunistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Awokado_07
-5 / 5

Pomyliliście PiS z po bo to po nienawidzi inteligencji i woli kłamstwo od prawdy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem