Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
231 248
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Dejmien86
-3 / 5

Kto dał minus?
Upośledzodzony palacz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
-2 / 4

Diagnoza jest niewłaściwa. Zaśmiecanie petami, butelkami i puszkami to atawizm - znaczenie (obsikiwanie) terenu. Jeden z ostatnich bastionów dumnej męskości. Bo z jakiego innego powodu kafelkarz zamurował mi swoje puszki po Żubrze w ciągu instalacyjnym, itp.?

A więc, nie odwoływanie się do wstydu, tylko baty na włochate dupska mogą ewentualnie pomóc. Bo czynione to jest świadomie i z dumą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 sierpnia 2021 o 8:01

D dncx
+5 / 5

@daclaw Po pierwsze nie uogólniaj. Jestem mężczyzną, ale ani nie rzucam petów bo nie palę ,ani nie śmiecę bo uważam, że o nasza planetę musimy wspólnie dbać. Natomiast akurat pety, w stosunku do puszkę czy butelek szklanych lub plastikowych, dla środowiska nie sa takim zagrożeniem. To tytoń wysuszony i papierek. Oba produkty sa naturalne i po krótkim czasie ulegną biodegradacji. Jakkolwiek wygląda to obrzydliwie i z tym się zgadzam, to przyrównywanie tego do plastiku, szkła i metalu uważam za absurdalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 sierpnia 2021 o 8:07

avatar egoiste
+1 / 1

@dncx Sorry, ale pety to gównie nie tytoń, ani nie papierek, a filtr, który nie specjalnie chce się rozkładać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 0

@egoiste Jeśli tak jest, a nie wiem bo nie palę, to rzeczywiście powinno się je raczej wyrzucać do specjalnych pojemników, jak już. Skoro filtr jest taki "zły", no to palący powinni o tym wiedzieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R r212
-2 / 4

Czyli ktoś robi kolorowe kółka oznaczające miejsca, w których leżały niedopałki?
Leżały, bo zaraz po zaznaczeniu miejsca ten ktoś sprząta peta. Pełen podziw i szacunek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gstrzeg
+1 / 1

@r212 Nie, nie sprząta. Pety zostają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agitana
+3 / 5

Mi bardziej od petow przeszkadzaja psie odchody. I tu akurat jakby je posypac kreda to bylaby jakas korzysc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Www30
+4 / 4

A oprócz tego, że zrobiło się radośnie i kolorowo to coś daje? Że niby taki śmieciarz się wzruszy i więcej nic nie wyrzuci? Skuteczniej by było takiego śmiecącego tą kredą potraktować. Jak by musiał taki przeparadować przez całe miasto to może by coś dotarło do tego kurzego móżdżku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+3 / 3

Uważam że jak już komuś tak te pety przeszkadzały to powinien je posprzątać - to byłby mniejszy wysiłek niż robienie tych bijących po oczach kółek i napisów. A tak ktoś chciał pokazać buractwo części palaczy, i pokazał przy okazji swoje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fil79
0 / 0

@Bimbol Sprzątaj po każdym debilu to się nigdy nie nauczy, że się nie śmieci. A tak to może któryś zrozumie, albo inni odważniej będą zwracać mu uwagę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar n0p
-2 / 4

Wiecie co? Na własne oczy widziałem, jak Straż Miejska (najbardziej znienawidzona instytucja, zaraz po politykach) chciała wlepić mandat rodzicom dwójki rodzeństwa, że na alejce w parku miejskim w Legnicy chcieli wlepić mandat za....dosłownie BAZGRANIE PO CHODNIKU!!!! Tak, serio! Środek lata, piękna pogoda, niedziela. Aż grzechem jest siedzieć w domu, więc rodzina wyszła na spacer po parku. Kolorową kredę do pisania po chodnikach można bez problemu kupić w każdym hipermarkecie. Jest tania, a to co dzieciaki nimi "ubazgrają" na alejkach, zniknie całkowicie bez śladu po pierwszym deszczu.

ALE NIE! Te dwa ciule w czapkach musieli się przysrać i zepsuć niedzielne przedpołudnie rodzicom tych brzdąców. Zrobiło się zbiegowisko, które chciało wręcz pobić "funkcjonariuszy (zawracaczy dupy) publicznych".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gstrzeg
+1 / 1

Czyli śmiecenie w proteście przeciwko... śmieceniu??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem