Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
360 380
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H Horsman
+8 / 8

Słyszałem tą historię ale dziecko w tamtej wersji miało piegi , cholera podejrzewam że historia została przepisana i troszkę zmieniona szczegółami, aby nikt się nie kapnął że to nie twoja historia, więc nie zamierzam traktować tego na serio, dla rozładowania napięcia powiem że rudy z Blok ekipy lubi tego demota XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lestar
+10 / 10

Zawsze jak widzę ruda dziewczynę to widzę Lady Marion Robin Hood z lat 80-90
Rude dziewczyny są piękne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
-3 / 9

Ale on jest rudy... tutaj nauka jest bezsilna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JaneBlond008
+1 / 1

@Hamster88 a ty jestes glupi, nauka w tym wypadku tez jest bezsilna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+1 / 7

historia pewnie z dupy wzięta, czepiania się rudych ludzi nie rozumiem. mówi się że rude jest wredne. no jak od małego się kogoś gnębi bo jest rudy to pewnie z czasem zrobi się wredny. jakby się czepiali elgiebetów to rozumiem bo to kompletni odklejeńcy , ale rudych?...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
0 / 6

Ale to wynika z braku umiejętności radzenia sobie z docinkami. A nie z tego, że docinają. Ludzie zawsze się w to bawili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
+8 / 8

@J_R Zawsze mnie zastanawia, jak by wyglądał świat, gdyby tego typu zarzuty zamiast na ofiary, były kierowane na sprawców. Bo zawsze to ofierze się wytyka, że nie umie sobie poradzić z sytuacją, a nigdy drugiej stronie, że atakuje bez powodu.

I tak, wiem - świat jest brutalny, silni przetrwają, nie można być miękkim i w ogóle. Ale jednak gdzieś tam w głębi się we mnie gotuje, że żyjemy w świecie, w którym bezpodstawną agresję się rozgrzesza, a bycie miłym wobec innych traktuje jak coś totalnie irracjonalnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+1 / 3

@Eaunanisme Bo jest coś takiego, jak walka o pozycję społeczną. I jak nie umiesz w to, to jesteś zabawką grupową. Wiem z autopsji. Rolą dorosłych w szkole jest moderowanie tego, ale że mamy tak rozwydrzone wszystko, to teraz dzieciaki robią co chcą i zazwyczaj przeginają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JaneBlond008
+1 / 1

@J_R 3letnie dziecko ma sobie radzic z takimi komentarzami, z odrzuceniem, z zartami z niego?? Ty chyba jestes w innej planety. Owszem, rodzice moga tlunaczyc, ze to nic takiego, ale dziecko bierze duzo rzeczy, jak nie wszystko, do siebie. Moze dorosly czlowiek, ktory zna swoja wartosc nie bedzie sie tym przejmowal, ale dziecko wszystko chlonie jak gabka i bedzie siebie obwonialo o to, ze inni traktuja je inaczej i sie wysmiewaja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
0 / 0

@JaneBlond008 Tak, ma się uczyć jak z tym radzić, bo jak się nie będzie uczyć, to później będzie tylko gorzej. I nie, jestem z tej samej parszywej planety, co reszta z nas. Po prostu byłem na miejscu, na jakim jest ten dzieciak i wiem, jak się problemy będą nawarstwiać z latami, jak nie zacznie już teraz nad tym pracować. Pytanie tylko, czy starzy są dość bystrzy, by to wiedzieć, matka jak widać nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mr_hyde
0 / 0

@Eaunanisme zgadzam się, ciekawe jakby wyglądał wtedy świat... Nie sposób jednak oczekiwać powszechnej uczciwości, solidarności, współczucia ani boskich interwencji. Niesprawiedliwość dotykała, dotyka i będzie dotykać niektórych z nas, jak świat światem. Dlatego pomimo tego, że to takie nie fair i tak uczymy się sobie z tym radzić. Nie ma wyjścia. Plusem takiej sytuacji jest to, że taka konieczność zazwyczaj świetnie kształtuje i hartuje charakter. Ludzie, którzy doświadczyli szykan na własnej skórze często są o wiele bardziej empatyczni i pomocni względem innych. Mnie osobiście bardzo podobają się rudowłose kobiety, uważam, że mają pewien specjalny wdzięk, że jest w rudych włosach pewna naturalność, której ciężko szukać u, niewątpliwie powabnej, acz powszechnie farbowanej większości. Rudowłosi faceci natomiast działają na mnie podobnie jak i cała reszta, czyli nijak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
0 / 0

Mam znajomą, milion zdjęć na FB. Tysiące zdjęć swojego syna. Jakie ochy i achy na temat jego. Kiedyś nasz inny znajomy wrzucił fotkę ze swoim synem. Ogólnie dzieciak ma urodę po ojcu, facet jest całkiem przystojny. Młody to jego kopia charakteru. Podpis, dwóch przystojniaków na pudle medalowym. Nasza znajoma odpisała, że nie widzi na tym zdjęciu przystojniaków. Kumpel olał jej komentarz. Za to jego żona, że jest chyba ślepa i niech idzie do okulisty. Gówno burza co nie ? Tu się zaczyna jazda. Żona mojego kolegi po przeczytaniu innych uwag. Zacytuje może nie dokładnie. Popatrz na swojego syna, otyłe dziecko, urodą nie grzeszy i jest rudy, pełne kombo. Może i mój nie jest mega przystojny ale dba o sobie i ma taki charakter, który pozwoli mieć dobre relacje z dziewczynami, kobietami. Do czego dążę ? Matka rudego musi leczyć swoje kompleksy i sama zaorała się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-1 / 3

Mamusia całe życie ruda i jeszcze się nie nauczyła z tym radzić?. Trzynastolatkowi w pysk i jeszcze wyśmiać, że ma czarne/blond włosy, a nie rude, który to kolor zarezerwowany jest dla elity i nie każdy takie może mieć. Dlatego wiele osób się farbuje na czerwono.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 sierpnia 2021 o 19:15

J joseluisdiez
+1 / 1

Mam rude włosy i niestety w młodości takie zachowania wobec mnie były problemem. Teraz nikt nie ryzykuje takich docinków w mojej obecności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+1 / 1

*kobieta nazwiskiem
Jak jest "kobieta imieniem", to podajesz samo imię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem