Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
433 447
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K killerxcartoon
+8 / 12

Nie słyszałeś poczta che je drukować i dostarczać ... a znając życie wystawiać na nie awiza....Nawet przetarg na drukarki niedawno rozstrzygnęli..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

Mówisz taksówkarze burzą się na ubera?
To co powiesz na akcję sprzed kilku lat w moim mieście. Toruń.
Otworzyła się nowa korporacja taksówkarska hello taxi.
Dotychczasowe korporacje, po prostu zatrudniały "jednoosobowe działalności", pobierały comiesięczną opłatę od taksówkarzy i ile który sobie wyjeździł, tyle zarobił. Auta były taksówkarzy.
Hello taxi zrobiło inaczej. Kupiło własne auta i samo je utrzymuje. Licencje taksówkarskie są na auto (a nie na kierowcę jak w pozostałych) i po prostu hello taxi zatrudnia kierowców na zwykłą umowę o pracę.
Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, ceny w hello taxi były o 40% niższe niż u konkurencji. Jaki był wściek teksiarzy, hejty bla bla bla. Serwery się aż gotowały XD.
I jakimś cudem jednak reszta korporacji bardzo mocno zeszła z cen, do tych zbliżonych do hello taxi.

Jednak i tak jest jeden argument za hello taxi. Bo ich auta, serio są sprawne, a nie wytłuczone na każdym kroku, no i nie są obklejone masą reklam. Z daleka widać że to hello taxi, bo mają swoje charakterystyczne malowanie bez dodatkowych reklam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
0 / 2

Lepsza jest Rybą Taxi we Wrocławiu. Pralnia brudnych pieniędzy powiązana z mafią. Dzięki temu ceny mają całkiem dobre.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
0 / 0

Listonosze poczty polskiej się o nich dowiedzą jak państwo przestanie ich dotować i nieustannie wybierać do wysyłania państwowych (często zbędnych) pism i przekazów pocztowych. Czyli nigdy.

Tymczasem kurierzy o mailach dobrze wiedzą i na handlu w internecie właśnie często kręci się biznes kurierski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Manieczek0101
0 / 0

Jest konkurencja, są niższe ceny. Np. w Wawie optitaxi wychodzi najtaniej z tego co sie ostatnio orientowałem jak miałem niesprawne auto i musiałem gdzieś podjechać. Co do poczty to mam nadzieję, że niedługo wszystko będzie można załatwić e-mailowo, bo mój listonosz nawet nie dzwoni tylko od razu cyk awizo i trzeba drałować do punktu odebrać list

Odpowiedz Komentuj obrazkiem