Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:07

"fachofcy z pis-u" w walce o repolonizację mediów. TVN24-dostaliśmy holenderską koncesję na nadawanie.- kurtyna

I już wiesz -ta zła EU .... i Tusk ps.nie jest różowo,pisowska prywatyzacja lasów" lex Izera" przeszła, głosami kukiza, i niezależnych.

www.demotywatory.pl
+
102 114
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pomylilem_Strony
0 / 4

Właśnie dlatego na temat tej sprawy się nie wypowiadałem i nie interesowałem. Przegrywy tworzące prawo są 100 razy mniej warci intelektualnie niż dobry prawnik/doradca podatkowy/ przedsiębiorcy (oczywiście jest tutaj cała masa innych zawodów, ale "TVN nie pójdzie" z tym problemem do lekarza, tylko do prawnika, czy coś). Efekt jest taki, że prawo tak naprawdę PRZESTAJE ISTNIEĆ, bo ze wszystkiego można znaleźć wyjście. I tak np. ogłosili ten pisowski wał i mam już koncepcję jak płacić mniejsze podatki po zmianach, oczywiście pójdę z tym do doradcy podatkowego i pewnie podrzuci kilka fajnych pomysłów. Mógłbym to zrobić już teraz, ale mi się nie chce, biorę obecne podatki na klatę, ale mam trochę spokoju. Teraz będę chodził po doradcach, przez ten czas nie będę produktywny, ale za to zapłacę mniej podatków i w efekcie do budżetu wpłynie mniej pieniędzy. I podobnie jest z TVN, jeżeli ktoś wierzył, że suski jest w stanie opracować ustawę, którą nie obejdą z palcem w nosie najlepsi prawnicy, na których stać TVN to znaczy, że jest fanatycznym wyznawcą suskiego. I podobnie jak z pisowskim wałem efekt będzie taki, że TVN to obejdzie, stanie się "bohaterem antypisu", (nie)rząd się ośmieszy i do tego zrobią TVNowi darmową reklamę. Ponadto spadnie zaufanie do inwestowania w Polsce, ponieważ istnieje ryzyko, że politycy będą robić problemy. Ale przedstawienie trwa i będzie trwać, do czasu aż *** nie zorientuje się, że jest błaznem, a biorąc pod uwagę, że czeka nas niebawem zapaść finansów publicznych to może im zależeć, żeby grać błaznów i odrzucić władzę kiedy jeszcze w Polsce jest "w miarę".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
0 / 2

Ale tu chodzi o TVN zwykły nadawany naziemnie bo TVN24 i tak dostępny jest tylko w sieciach kablowych i na satelicie wiec obojętnie skąd go można nadawać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem