Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
249 253
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pierdzideuko
0 / 0

rozwiązaniem mógł być ustrój federalny stworzenie paru prowincji pokrywających się z podziałami etnicznymi i włączenie starszyzny rodów do tej niby demokracji, wszystko to była fasada za pierdyliard dolarów głównie w Kabulu, nie nasz cyrk szkoda poległych w bezsensownej wojnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DominikZi
0 / 2

Czy to faktycznie "porażka" czy zaplanowane działanie to się okaże za jakiś czas. To nie polskie służby, tylko zawodowcy. Oczywiście oni też się mogą "potknąć", ale to mogła być jakaś celowa zagrywka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
+5 / 5

Widocznie w Afganistanie nie może istnieć nic poza plemiennym "państwem" religijnym, jak nie będą organizować zamachów terrorystycznych poza własnym krajem to co za różnica czy tam jest demokracja czy nie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zemsta1488
-1 / 3

nie zesrajcie sie z tym Afganistanem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wieczniemlodyduchem
+7 / 7

Tak się kończy "wprowadzanie demokracji" w miejscach gdzie nikt jej sobie nie życzy. Ropa coraz mniej potrzebna koszty stały się zbyt wysokie i pora zostawić ten burdel. Niech się teraz kto inny martwi. Tak samo zostawią naszą część Europy jak im tak wyjdzie z kalkulacji. Tymczasem cichy podbój Europy przez Chiny trwa. Nie ma już fabryk opon, padają fabryki części samochodowych we Francji bo Renault i Peugeot kupują w Chinach a Francuzi dalej sądzą że to są ich firmy narodowe. Najdalej za dwa pokolenia Europa stanie się bidnym zakątkiem świata który będzie produkował wyłącznie żywność, roślinną oczywiście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar romeksz
0 / 0

@wieczniemlodyduchem Akurat Afganistan, to nie ropa, tylko metale ziem rzadkich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tia0514
-2 / 2

@wieczniemlodyduchem EU ma większe zmartwienia, handel emisją gazów (pozorna ekologia) i liczenie ile kolorów ma tęcza. A, i że w Polsce łamana jest OTUA!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+1 / 1

Przejęli Afganistan bez żadnych zamieszek i starć, bo im armia i mieszkańcy na to pozwolili. Islamiści to islamiści, oni nie potrafią żyć bez bata nad sobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem