Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
519 526
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nielubiepisu
+1 / 3

ale to jakiś ksiądz może być świętym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+2 / 2

Pewnie w naszym bantustanie wmieszałby się w to wszystko fiskus. Ponaliczał odpowiednie podatki: od darowizn, od wzbogacenia .... firma miałaby kontrolę skarbową, czy przypadkiem nie pomaga też innym ludziom bez haraczu należnego państwu. Dla pewności mozna zablokować konto firmowe na trzy miesiące....
U nas monopol na dobroczynność ma KK i Jaśnie Wielmożna Władzia z Żoliborza.
K., to żenujące abym na coś dobrego, jak w tym przypadku, patrzył zawsze przez pryzmat polityki i odnosił do sytuacji w naszym kraju. Zupełnie jakby ktoś chciał wyplenić zwykłe ludzkie zachowania jako zbędne albo nawet naganne - jak np. niedawna sytuacja z dwiema urzędniczkami kontroli skarbowej i mechanikiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
0 / 0

O, a ja myślałem że jedyny sposób żeby pomóc takim osobom to państwowa, nieefektywna, przeżerająca masę pieniędzy na pensje biurw instutucja na którą każdy musi się składać przymusowo...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 0

Ech ile różnych prac wykonałem za ułamek ceny widząc problemy życiowe klientów, wiedziałem, że za darmo się nie zgodzą i pewno do dzisiaj myślą że to była normalna stawka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
0 / 2

Zero netto to ile brutto?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszko_Rymbaba
0 / 0

Wg. polskich przepisów skarbowych od usługi / towaru świadczonej przez podmiot profesjonalny w formie darowizny należy się zapłata VAT. Dlatego wszyscy rozsądni, jak chcą komuś coś "podarować" to sprzedają to za symboliczną złotówkę - np. telefony z abonamentem. Efektywnie to darowizna, ale wg. przdepisów skarbowych jest to już sprzedaż.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem