Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
149 165
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I Iiyrryyr3iit
+6 / 6

A ja myślałem, że każdy jest inny, wyjątkowy a tu okazuje się, że jest taki sam jak biedna, czarnoskóra analfabetka. Co gorsze fizycznie się od niej nie różnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
+2 / 2

Każdy ZDROWY psychicznie, są też ludzie zazdrośni, którzy aby się dowartościować wyśmiewają słabszego, potem on chce się zemścić, i tak się kręci kolo wzajemnej nienawiści

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
-1 / 3

Nie do końca, bo nieznajomość języka nie pozwala Ci się porozumiewać, religia każe Ci nawracać innych, a pochodzenie etniczne i kultura sprawiają, że robisz rzeczy nieakcpetowalne dla innych (np. plemię kanibali).

Ale fakt, że lepiej łączyć niż dzielić, a niektóre podziały są sztuczne albo niepotrzebne. Jeśli chodzi o język, to jeśli byłaby realna szansa na rozwiązanie tego problemu, to jestem w stanie nauczyć się nawet chińskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+7 / 7

Tacy sami to jesteśmy na poziomie fizjologii, jedzenia, picia, srania, spania. A i to nie do końca. Natomiast na wyższych poziomach (intelekt, emocje, charakter, etos, styl życia itd.) różnimy się na niezliczone sposoby i na wielką skalę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 sierpnia 2021 o 10:45

W Wolterianin
+7 / 7

Co znaczy, że wszyscy jesteśmy równi fizycznie, emocjonalnie i mentalnie? Bo jak np porównywałem z kolegą ile możemy zrobić pompek, to wyszło, że bardzo różnimy się fizycznie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+7 / 7

Nie prawda, z tak infantylnego myślenia wzięły się wszystkie utopie, które kosztowały zycie milionów. Ludzie są rózni, leniwi, pracowici, okrutni, empatyczni, troskliwi, bez serca, jednym sprawia radośc tworzenie innym destrukcja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
2 2020
+3 / 3

Poza tym; wszyscy w domu zdrowi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DominikZi
-2 / 2

Nie do końca, bo wyborcy lewicy (antykatolickiej i katolickiej z pissu) pragną swojego szczęścia finansowego kosztem mojego. Nie życzę sobie porównywania mnie do podludzi pokroju kaczyńskiego, morawieckiego czy zandberga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem