Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
172 200
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G konto usunięte
+6 / 24

Po prostu są zbyt "oklepane" i nie da się zarobić dużej kasy jak na "plandemii".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
-4 / 14

@gregory998 tak tak, światowy spisek! Masoni! Ludzie tacy jak ty nie są w stanie pojąć że pandemia, wobec której rządy i naukowcy na całym świecie zgadzają się co do obostrzeń to jedno, a nieprawidłowości i skorumpowani politycy to drugie, i że jedno się z drugim nie wyklucza. Polacy - specjaliści od wszystkiego, szkoda tylko że przez połowę pandemii nie byli w stanie pojąć do czego służą maseczki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+1 / 1

@vicrac A do czego? Bo przecież: https://www.youtube.com/watch?v=MK4YVY05w8k
Tak, tak- tu wcale nie chodzi o żadne pieniądze. Zamknij się w domu i czekaj aż miłościwie nam panujący pozwolą żyć normalnie. Kurcze, zapomniałem- od 2 miesięcy nadciąga 4 fala. A już byliśmy na ostatniej prostej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+6 / 14

@valdizet Na szczęście są miejsca gdzie tych obostrzeń nie było i te Twoje twierdzenia o 100 razy większej liczbie zmarłych są gówno warte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+2 / 10

@valdizet Poprzesz te informacje jakimiś danymi? Bo jak na razie Szwecja ma podobny wynik, stany sąsiadujące ze sobą i prowadzące różną politykę też mają zbliżone liczby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+1 / 11

@valdizet
Ubocznym skutkiem wprowadzenia obostrzeń covidowych oraz ciągłego przypominania o obowiazku odkażania, był w ciągu ostatniego roku... brak epidemii grypy. Zobaczymy jak będzie tej jesieni, bo ludzie są już zmeczeni i coraz częściej ignorują zakazy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 3

@valdizet Nie byłaby bo % narażony na śmierć jest taki sam, a to że się nie zaszczepili tylko odroczył wyrok. Tam gdzie nie wprowadzono obostrzeń dużo ludzi umarło od razu w tych, których obostrzenia były z racji obawy przed szczepionką przypadki śmierci rozłożyły się w dłuższym okresie czasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
-1 / 11

Olać 4 mln zmarłych przez koronawirusa bo na raka zmarło 5 mln?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nighthawk7
-2 / 4

@ubooot
5.2 miliona w tym roku, a mamy dopiero sierpień. Pandemia trwa około półtorej i zmarło 4.4 miliona od początku jej trwania.. Łączenie tych dwóch obrazków ze sobą bez dopisania tej istotnej informacji prowadzi do właśnie takich wniosków jak Twój.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 sierpnia 2021 o 18:39

avatar LowcaKomedii
-2 / 6

@Nighthawk7 A rakiem się zarazisz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
0 / 6

@gabriel001 Ator broniący Jerzego Zięby i wspierający Justynę Sochę, wypowiadający się na wszystkie tematy od medycyny, przez politykę, po finanse? Brzmi jak poważne źródło naukowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CoGitare
+1 / 5

zgony z powodów chorób zakaźnych wliczają covid?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kod_pustyni
+2 / 8

Jeżeli chociaż połowa z tych zgonów wynika z covida (a nie np. covid był tylko "przy okazji" lub przyspieszył śmierć o np. 2 tygodnie) to znaczy, że w ciągu roku pojawił się nowy sposób na umieranie i osiągnął porównywalny poziom z czołówką. To chyba wystarczy, żeby określić to pandemią.
Nikt chyba nie twierdzi, że nagle ludzie przestali umierać na inne choroby. Ponadto z każdym ze sposobów ludzie próbują walczyć, kampanie przeciw narkotykom (w tym alkoholowi i tytoniowi) czy zarażeniem HIV pochłaniają miliony dolarów rocznie. Każdy wie, że dym papierosowy naraża na zwiększone szanse raka płuc - niech każdy też wie, że spotykanie wielu ludzi, zwłaszcza będąc niezaszczepionym i w sezonie grypowym, zwiększa szanse na zarażenie i ewentualną śmierć od Covida.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+1 / 15

Oho, foliarze w natarciu. Dajcie znać jak dojdziemy do dyskusji na temat tego że "maseczki przecież nie zatrzymają wirusa, bo wirus jest mniejszy niż otwory w tkaninie". Wracać do szkoły, dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+2 / 8

@vicrac I właśnie pod tym demotem znajdziesz całą masę osób, które coś takiego pisały :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 16

Idąc tym tropem - olejmy pacjentów onkologicznych, bo na choroby układu krążenia umiera więcej osób.
Pomijając oczywiście, że nimi się raczej zarazić nie możesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
+1 / 5

Pominąłeś choroby współistniejące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yoyo2123
-1 / 13

@emaruda czyli połowa zgonów od chorób zakaźnych to COVID do tego prawie tyle samo co na raka, a to pomimo restrykcji. W zeszłym roku mieliśmy momentami ponad 100% nadumieralnosc, służba zdrowia praktycznie załamana. Ciekaw jestem jakby to wyglądało bezrestrykcji i byśmy mieli nie 50k ludzi wymagających hospitalizacji w danym czasie tylko 100k albo i wiecej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nighthawk7
-1 / 3

@yoyo2123
Te dwa obrazki to tak trochę bez sensu ze sobą zlepione, bo statystyki popularnego wirusa są podane od początku pandemii, a pozostałych chorób tylko z tego roku. Dlatego też śmierci na raka masz z niecałych 8 miesięcy, śmierci ukoronowanych z około półtorej roku..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 6

@yoyo2123
To pierwsza w historii pandemia w jakiej by stwierdzić ze jesteś chory trzeba zrobić test bo nie masz objawów lub są łagodne. I pierwsza pandemia gdzie lekarze boją się przyjmować pacjentów bo mogą być chorzy.
Ale to normalne przy tego typu wirusie.
W pandemiach ptasiej grypy 2001 i świńskiej w 2010-2011 w szczycie przez około 8 tygodni umieralność wystrzeliła do nawet 3 - 4 krotności średniej tygodniowej a nawet była 6 krotna... I nikt nie robił cyrków. Problem w tym że teraz nie działa już służba zdrowia bo ja rozkradli.
By utworzyć 300 łóżek rezerwy na COVID zlikwidowano 500 łóżek normalnych w szpitalach. Setki osób zmarło bo ich nie leczono na inne choroby To przekręt finansowy

https://www.youtube.com/watch?v=kLh8m9ncK0o

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 5

@killerxcartoon Dziki Trener akurat wie jak zrobić dobry biznes na świrusie - nagraj pierdyliard filmów na jego temat, chociaż jesteś prostym trenerem personalnym po kursiku i nie masz pojęcia o medycynie. Gadaj populizmy, staraj się przypodobać opinii publicznej i bach - wyświetlenia skaczą, dochodzą nowe współprace, więcej ludzi kupuje od ciebie plany treningowe. Brzmi jak dobry biznes :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 4

@LowcaKomedii

Nie gada populizmy..
Badałem rozkład statystyczny i nie różni się od normalnej i przewidywalnej umieralności. Po prosu wymierają starcy i schorowani ludzi. czy dziwnym jest ze umiera 70 czy 80 latek czy latka.. zobacz wiek zamrłych na cmentarzach. 72 M i 83 K to średnia długości życia. a zgony w przedziałach wiekowych na Covid pokrywały się z tymi ogólnie Wiec ja nie widzę powodu do paniki. Ojciec jeździ co miesiąc na wymianę cewnika więc tez wiem ile osób było w szpitalach.. W szczycie owszem było sporo na oddziale zakaźnym i płucnym ale nie stały łóżka na korytarzach i były wolne miejsca. Kilka pielęgniarek przeszło wirusa bez objawowo albo jedyne jak się objawił to to ból głowy i sraczka albo gorączk i kaszel przez 3 dni.. Nic tylko normalna grypa. Zresztą koronowirusy przed pandemia odpowiedzialne były za za około 26-30 procent infekcji dróg oddechowych. A patrząc na statystyki identycznie wyglądała pandemia 2001 ptasiej grypy i 2010-2011 świńskiej grypy. A nikt nie odwalał takich głupot i takich przekrętów finansowych .. w każdym razie w Polsce. Nikt tez nie zmieniał celowo mechanizmu statystykowania zgonów jak teraz i nikt nie płacił dodatkowo za leczeni takich przypadków co ewidentnie daje system nadużyć bo jest ekstra kasa dla szpitala.
Ten wirus za to rozwiązuje zbyt dużo problemów geopolitycznych

I niewątpliwie prawda jest ze w mediach zarówno wszystkich telewizjach i prasie pokazywano ciała potopionych uchodźców z przed 4 lat jako ofiary pandemii. Podobnie z masowymi grobami w NY bo to norma i nawet film o tym był ciekawy o bezdomnym jaki tam skończył. W NY dziennie umiera 300 osób z czego około 10 procent ciał nikt nie odbiera to jest 30 osób dziennie. Nikt nie mieszka na tej wyspie, a by pogrzeby czy bardziej pochówki robić taniej miasto urządza je co 3-4 dni to 90-120 trumien czy bardziej skrzyń. Dodam że widziałem jeszcze jedną ciekawostkę a mianowicie reportaż z Londynu że karetki czkają w kolejce bo tylu chorych i brak miejsc. A gostek dwa dni potem podchodzi pod ten sam szpital.. pusto, zero karetek wchodzi do szpitala .. pustki z korytarza widzać że puste są oddziały. Ja jestem pewny ze to celowo wyolbrzymiony problem by państwo i bogaci mogło chwycić bidnych za pysk. uporządkować emigracje i stłumić zamieszki jakie cały 2019 trawiły Francję w protestach żółtych podkoszulków. Nie wspominając o Brexicie wojnie gospodarczej Trumpa z Chinami i zawiązaniu się przymiwża gospodarczego i strefy wolnego handlu ASEAN (Indochiny) +4(Chiny Japonia Australia i Korea płd )
I wiesz co .. przypomina mi się 2001 i WTC Europa była przeciwa interwencji w Iraku i w Afganistanie. Az tu nagle dziwnym trafem zamach na metro w Londynie , na pociąg w Madrycie i nagle magicznie zmienia się nastawienie opinii publicznej. A potem jak już zabito Saddama komisja parlamentu UK po przeprowadzniu śledztwa okazało się że MI6 samo rozsyłał plotki do gazet o tym że Saddam ma broń chemiczna i biologiczną i nuklearną i używało ich by potwierdzić swoje sfabrykowane doniesienia (których źródłem była jedna osoba byłego generała jaki uciekł z iraku). Co było przyczyna interwencji w Iraku a potem nie znaleziono po tym śladu a Saddam rozbroił się zgodnie z poleceniem ONZ...

Wiec ja mam dość manipulacji władzy bo lockdawny wyniszczyły małe biznesy ludzi. A kradziezy pieniędzy z budżetu końca nie widać Czekam jak ludzi się rusza by dokonać odwetu na władzy i kościele za to co wyprawia i jaki faszyzm tu wprowadzają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 5

@killerxcartoon "Nie gada populizmy.." - więc proponuję oglądać z włączonym dźwiękiem.

"Ojciec jeździ co miesiąc na wymianę cewnika więc tez wiem ile osób było w szpitalach.." - i rozumiem, że za wypadkiem wchodzi do wszystkich sal w tym szpitalu i liczy pacjentów?

"I niewątpliwie prawda jest ze w mediach zarówno wszystkich telewizjach i prasie pokazywano ciała potopionych uchodźców z przed 4 lat jako ofiary pandemii." - o tym piszesz
https://sprawdzam.afp.com/fotografia-przedstawia-trumny-zmarlych-migrantow-ktorzy-zgineli-u-wybrzezy-wloch-w-2013-roku
?
Nie pokazywała tego żadna telewizja czy prasa, a pojawiło się jako post na facebooku.

"Dodam że widziałem jeszcze jedną ciekawostkę a mianowicie reportaż z Londynu że karetki czkają w kolejce bo tylu chorych i brak miejsc. A gostek dwa dni potem podchodzi pod ten sam szpital.. pusto, zero karetek wchodzi do szpitala " - podlinkujesz, czy skończy się jak zawsze?

" Ja jestem pewny ze to celowo wyolbrzymiony problem by państwo i bogaci mogło chwycić bidnych za pysk." - tak, to wszystko jest globalnym spiskiem, w który uwikłane są wszystkie kraje na naszej małej, pięknej, płaskiej planecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-2 / 2

@LowcaKomedii
Tak jest .. zobacz co się dzieje w 2019 ... protesty Meksyk, Irak , o Wenezueli nie wspominam . Chile .. jakie zaskakuje wszystkich bo było pokazywane jako wzorzec przekształceń prawicowych gdzie nagle spalono stację kolei kilka pociągów dziesiątki autobusów na ostro walczono z policją gdzie złapanym policjantom nago zrobili ścieżkę zdrowia jak zomo za stanu wojennego A inicjatorem była podwyzka cen biletów . Hong-Kong gdzie policja nie dawała rady i nawet aresztowanie liderów i 2 tysięcy osób nie pomogło a stłumić je nie mogło nawet wojsko a do historii przejdą łucznicy z uniwersytetu. A inicjatorem było ograniczenie wolności słowa wywożenie do Chin. No i
najważniejsza Francja gdzie prawie walczą pomarańczowe podkoszulki a przyczyną protestów była podwyżka akcyzy i nawet jej odwołanie nie wygasiło protestów.
Dodaj do tego kolejne fale migrantów z Afryki i bliskiego wschodu dobijające się do drzwi UE i nieszczelne granice Nie wspominając o problemach z tymi co już tu są
Dodaj do tego konieczność wykupu obligacji 10 letnich emitowanych po krachu na nieruchomościach w USA
Dodaj do tego problemy z Brexitem i ruchem granicznym oraz cłami
Dodaj do tego wojnę handlową i technologiczna Trumpa z Chinami jaka zaczęła wymykać się z pod kontroli do jakiej dołączyła UE .
Dodaj do tego zawiązanie się największej strefy wolnego handlu ASEAN (indochiny) +4 (Chiny, Japonia, Korea płd, Australia)

Jak widać sypie się porządek świat. A militaryzacja społeczeństwa pod płaszczykiem COVID19 świetnie zadziałała. I rozwiązała wile z tych problemów .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 3

@killerxcartoon Myślę, że za tym wszystkim stoją reptilianie. Dziki Trener, światowej klasy naukowiec po kursie na trenera personalnego, rozłożył ten cały globalny spisek, w który umoczone są wszystkie elity tego świata, dzięki 5-minutowemu riserczowi na youtube.

PS Eh, czyli linku się jednak nie doczekam :( Czyli jak zawsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 8

@koszmarek66 Wydaje mi się, że ktoś z autyzmem stworzył tą grafikę. Siedzisz na facebookowych grupach dla ułomnych i stamtąd ją wziąłeś?
A może chociaż mi wytłumaczysz jak biegunka lub HIV pokonują covid?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 5

I od dekady ponad 5 tysięcy samobójstw rocznie gdzie 80 procent to mężczyźni oraz drugie tyle prób samobójczych.. Od dekady czyli 50 tysięcy ludzi zabiło się w Polsce To populacja miasta takiego jak Ostrołęka i ciut mniej niż Bochnia Nysa , Kołobrzeg czy nawet dawne wojewódzkie miasta Nowy Targ , Ciechanów, Sieradz czy Skierniewice .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem