Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
213 222
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kondon
+12 / 12

Przecież rządząca partia nie ma na celu zwiększyć dzietności, a tylko wygrać wybory...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
+4 / 4

Ale zwiekszylo apetyt, tych, ktorzy wczesniej nie interesowali sie polityka i nawet nie chodzili na glosowanie. Poza tym, najwyrazniej zadzialal system dzielenia obywateli na lepszych i gorszych, wiec znow wracamy do przyznawania kasy tylko polowie dzieci :) ( na drugie i kolejne)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+8 / 8

@mikv i znowu podwyższą składki i podatki, i to spowoduje że Ci co chcą zasiłki będą chcieli mieć zasiłki, a Ci co ciężko pracują stwierdzą że nie stać ich na kolejne dziecko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
+2 / 2

@AVictor Problem nie polega na tym, ze ludziom przysluguja zasilki. Nie dalej niz wczoraj uslyszalam stwierdzenie " bo na calym swiecie naleza sie pieniadze na dzieci" . Moze z tym calym swiatem to przesada, ale rzeczywiscie w wielu krajach funkcjonuje cos na ksztalt zasilku rodzinnego. Zwykle jest on wyplacany, kiedy rodzic starajacy sie o ten benefit podejmuje prace. W wielu krajach, o ile matka podejmie prace. W Polsce tez zasilek rodzinny funkcjonuje. Tyle, ze 500 +, 12000 + , to nie jest program socialny taki jak zasilek rodzinny. 500+ , czy 12000 + to program demograficzny, w ktory pompujemy pieniadze, zeby zwiekszyc dzietnosc. Tymczasem dzieci rodzi sie coraz mniej. Krotko mowiac ten zasilek nie przynosi efektow. Jest przyznawany jako kielbasa wyborcza czyli w zaleznosci od tego kogo politycy chca kusic ( poczatkowo na drugie i kolejne dziecko, z 7,5 mln dzieci do zasilku kwalifikowala sie tylko polowa) . To samo bedzie z 12000 +. I ludziom juz nie przeszkadza, ze powinno byc sprawiedliwie jak w innych krajach, gdzie zasilek rodzinny nalezy sie jak psu buda, o ile placisz podatki, czyli pracujesz i rozwijasz gospodarke.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+5 / 5

@mikv powinny być zwolnienia podatkowe, a zasiłki tylko przy samotnych matkach, ojcach gdy jedno z rodziców umarło, jeśli odszedł o niech płaci alimenty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 4

@AVictor

Opodatkujmy kościół .. będzie na 500 czy 800 a nawet 1200

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PaskudnaAjka
+4 / 4

spoko, 500+ będzie wypłacać ZUS. a skąd weźmie na to środki? zabierze renty i świadczenia niepełnosprawnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pani_jeziora
0 / 0

@PaskudnaAjka ZUS wzrasta, pieniądze się drukują...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+3 / 3

To samo z propaganda religijna w mediach . Im jest jej więcej tym spada religijność i wzrasta laicyzacja.. Odpowiedzią rządu jest jeszcze więcej propagandy religijnej. ....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem