Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:17

Kiedy klient stacji nie daje się przekonać, że palenie papierosów na stacji paliwowej to zły pomysł

www.demotywatory.pl
+
1016 1019
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar RomekC
+11 / 13

@hokek Ale już podpalanie zapalniczką lub zapałką tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+2 / 6

@hokek Zacznijmy od tego, że samo paliwo się nie pali. Palą się OPARY paliwa (a konkretnie benzyny) wymieszane z powietrzem. Papieros ma za niską temperaturę żeby wywołać zapłon? Rozlej trochę benzyny na asfalt i rzuć zapalonego papierosa w tą kałużę to zobaczysz czy temperatura papierosa rzeczywiście jest zbyt niska. Co innego ropa, ona się nie zapali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+4 / 4

@hokek Co Ty pieprzysz. Sama benzyna jest niepalna. Palne są opary benzyny, a tej na stacjach paliwowych jest raczej dużo i papieros wystarczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PrawdziwieTrue
+1 / 1

@hokek zapłon na stacji benzynowej może skończyć się katastrofą, zgadza się, papieros sam z siebie nie spowoduje zapłonu, ale wiesz ilu ludzi utopiło się w zwykłej kałuży? To nie tak, że debile, czasem jest to kwestia pecha. Jak już się mądrzymy, to benzyna się nie pali, dopiero opary.
Dodatkowo, cóż, czasem ma się pecha
https://www.youtube.com/watch?v=T6VKxmUPb3g
filmik, może spróbować się elektryzować jak ona, a nie powtórzysz tego wyczynu(bardzo małe szanse). Jak sam zauważasz, nie ma co kusić losu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gnotu
0 / 2

mit z rzucaniem niedopałka do kałuży benzyny pochodzi prosto z Hollywood. I o ironio, wejdzcie sobie na YouTube zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości. Podobnie ze strzelaniem w kałuże benzyny... Papieros na stacji nic nie zrobi, możesz go nawet zgasić w benzynie i nic. Jedyna sytuacja w której opary wybuchają to od otwartego ognia, czyli przy samym odpalaniu papierosa. Czekam na minusy od tych co nie przyznają że to prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
0 / 4

@gnotu i tak to jest jak debile wychowane na hammerykańskich filmach dla debili uważają się za znawców. zminusowaaaaać, bo ktoś przeczy ich "wiedzy". banda ignorantów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krys89
-2 / 4

śmieszne jakby koleś broniąc się wyciągnął broń lub taser i ... bum

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M moniczka1812
+4 / 8

@krys89 tylko nie w imstrybutor

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KateWlodarska
+8 / 8

Prawidłowo.
Tak samo powinna być traktowana każda patologia, złodzieje, oszuście, gwałciciele, pedofile. ( nie mówię o stosowaniu gaśnicy, ale środku adekwatnym do przestępstwa).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-3 / 3

Jakby mu wyrwał papierosa i zgasił go butem, to jeszcze bym rozumiał, ale gaśnicą można też zrobić krzywdę. W USA pewnie by nie odpowiadał, bo to bohater, ale w PL już tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem