Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
222 231
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F faraon69
+4 / 4

Złapać i wywieźć na drugi koniec Polski. Oczywiście tych debili, nie jelenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
-1 / 1

Popieram, i niech mi ktoś powie że dać PiSodebilom 500+ i że to coś zmieni, nie !! poziom społeczeństwa się nie zmienii!! i za Czarka, Czarnia, i innego głąba który jak w komunie w d... wchodzi NIGDY się nie zmieni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lopez87
+3 / 5

Dzikie zwierzęta podchodzą też wtedy gdy mają wściekliznę. Tak tylko mowie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A An_ders
+2 / 4

W Tatrach już dawno nie ma turystów. Nikt normalny w te tłumy się nie pcha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NewLight
+1 / 1

Jak mogą być tłumy, skoro nie ma turystów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bzyq100
+3 / 3

Wierz mi, to co tam jest teraz to nie są turyści. Wiele lat chodzę po Tatrach ale takiego bydła w życiu nie widziałem. Byłem w niedzielę i uciekłem po jednym dniu. Pojadę dopiero jesienią kiedy zapanuje spokój i powrócą właśnie ci prawdziwi turyści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-1 / 1

Przepraszam, ale nie chce mi się wierzyć żeby DZIKIE zwierzę podchodziło do ludzi, nawet po posiłek. Jest lato, obfitość pokarmu w lesie, ten jeleń nie głoduje żeby musieć się uciekać do takich ostateczności. Jelenie są bardzo płoche. Obstawiam z duzą dozą pewności że zwierzę zostało złapane/znalezione przenjakiegos górala gdy było malutkie i wychowało się w jego ogrodzie, jak domowy zwierzaczki, głaskane przez dzieci itp, a gdy podrosło zostało wypuszczone na wolność. Takie zachowanie domorosłych hodowców jest niezwykle szkodliwe dla tych zwierząt i dziwię się, że nikt tego od razu nie podejrzewał i nie piętnował. Oczywiście turystów też należy skarcić ale to już osobny temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem