Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
255 274
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pyrkacz
+6 / 6

Znam bardzo dobrze Czeczenkę, uchodzca, 33 lata, rozwiedziona, 2 dzieci . Bez żadnej rodziny, wąziutka grupka znajomych. Pracuje na legalu na umowę o pracę, studiuje zaocznie a w wolne weekendy dorabia sprzątając. Nic od nikogo nie chce, mówi że ma zdrowie i dwie ręce. I siłę by walczyć o nowe życie. Wystarczy tylko umożliwić co poniektórym. .Naprawdę ta dziewczyna ma tyle woli i siły, że często jestem w szoku. To najprawdziwsza Matka Polka. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
+2 / 2

@pyrkacz zgadzam się z tobą też znam kilka takich osób, i ubolewam nad tym że niema możliwości określenia na 100% kto jest taką osobą. A z drugiej strony utkwiła mi w pamięci wypowiedź "że jak przyjmiemy 10000 imigrantów i w śród nich będzie jeden terrorysta który się wysadzi i zabije np 10 ludzi to i tak to będzie sukces bo uratujemy 9990." Wypowiedz przed kamerami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 sierpnia 2021 o 12:21

D Dipol
+3 / 3

Więc powiadasz że "elicie" władzy w Europie potrzeba było 6 lat żeby zrozumieć to co normalni ludzie wiedzieli od początku??? Problem polega na tym że dalej do niektórych nie dociera fakt że "zapobieganie i profilaktyka jest tańsza jak leczenie". No chyba że " lekarzami" są specjaliści z USA, operacja się udała pacjent zmarł;)))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lelek2
+2 / 4

skoro chcą żyć na koszt bogatych krajów Europy to wpuścić wszystkich bo w biednej Polsce raczej żaden się nie zatrzyma. U nas tylko legalni Ukraińcy się zatrzymują

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1efka1
0 / 6

Nie mam pewności czy Europa zrozumiała, u nas sporo osób domaga się wpuszczania każdego i martwienia się później.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem