Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
518 525
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar AVictor
+10 / 10

I teraz pytanie jak wszystkie 60-80 lat lekarze, ratownicy, pielęgniarki umrą lub odejdą w końcu na emeryturę... czy nie będzie więcej takich ogłoszeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+7 / 7

@AVictor Oddział urologiczny w szpitalu w Giżycku (woj. Warmińsko-Mazurskie). Średnia wieku pielęgniarek 50- 55 lat, nie widziałem tam ani jednej młodej pielęgniarki (zresztą jak na pozostałych oddziałach). Kiedy starsze pielęgniarki przejdą na zasłużoną emeryturę, cały oddział zostanie pewnie zlikwidowany. W razie potrzeby leczenia zostanie jedynie Olsztyn. Polski dobrobyt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Banas921
+16 / 16

Szkoda tylko że polskie płytko patrzące głupie społeczeństwo zobaczy winę w ratownikach którym "zawsze za mało pieniędzy i dlatego dali wypowiedzenia"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
+2 / 2

@Banas921 a dziennik tv jeszcze podsyci tę wiarę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+16 / 18

nie dziwi mnie to wcale. Serio. Ludzie kłócą się o problemy zupełnie drugorzędne typu czy dwóch panów może wziąć ślub i mają prawie kompletnie wywalone na służbę zdrowia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F faraon69
+10 / 10

To dopiero początek. Podejrzewam, że niebawem tzw. państwowa służba zdrowia rozsypie się jak domek z kart. Brak kasy = brak kadry. Od początku przekształceń ustrojowych służba zdrowia była traktowana po macoszemu, to co się teraz dzieje jest efektem kuli śnieżnej. Rząd ma swoje kliniki rządowe i wszystkich specjalistów na pstryknięcie palcami a ja musze jechać 350 km na bardzo pilne, specjalistyczne badanie, na które czekam już od miesiąca, zapłacić za preparaty do diagnostyki, paliwo na dojazd i za dwa dni w hotelu. Po jaką cholerę płacimy podatki skoro i tak za wszystko musimy płacić? My podatnicy wywiązujemy się z naszych obowiązków, pracujemy i płacimy podatki co miesiąc. Co mamy w zamian? Nic! Może przestańmy płacić podatki skoro państwo nie wywiązuje się ze swoich obowiązków? Już widzę ich miny gdyby np. przez 3 miesiące nie płynął żaden podatek do kasy państwa. Nie jestem w stanie zrozumieć tego, że my, który utrzymujemy cały ten burdel, jesteśmy traktowani jak podludzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+7 / 7

W Polsce jest taki dobrobyt, że nawet ratownicy rzucają pracę i wyjeżdżają pracować do Niemiec. To wszystko wina Niemiec i Unii Europejskiej!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
+1 / 5

i teraz nasuwa się pytanie, na co my płacimy te składki co miesiąc :) o to im chodzi by nie miał kto ratować ludzi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+11 / 13

A suweren na to: "ważne, że pincet dajo, a jak ci ratownicy wrócą to im wpier...my za to, że ich nie było".
Ten rząd nie szanuje ludzi zaradnych i wykształconych za to faworyzuje miernotę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sodekso
-1 / 1

Tylko że ratownictwo medycznie nie podlega bezpośrednio pod MZ tylko pod Urząd Wojewódzki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zelalem
+2 / 2

(nie)rząd próbuje skusić personel medyczny do pracy na kilku etatach i w ten sposób zatkać braki kadrowe. Niektórzy dają się skusić za dodatkową kasę.
Kto jest chętny na operację przeprowadzoną przez lekarza w 40 godzinie dyżuru?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem