Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Może rolnicy popełnili błąd głosując na Pis ale to też nasza sprawa, bo na tym stracimy i będą kontrolować naszą żywność ciekawe po co?

www.demotywatory.pl
+
18 34
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+2 / 2

A miska ryżu coraz bliżej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R remassq
-1 / 5

Niech ta banda z agrounii spier.ala pod dom ministra rolnictwa. niech sobie tam strajkują, tylko że to kolejna przykrywka dla odwrócenia uwagi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+2 / 4

Nie jestem rolnikiem choć pochodzę z chłopskiej rodziny. Ale mam propozycję. Zamiast blokować drogi i utrudniać życie zwykłym ludziom którzy i tak nie głosowali na PiS, a zakłócić PiSowskie imprezy propagandowe. Krzywousty będzie jeździł po Polsce i wciskał ciemnocie „nowy wał”. Już raz uciekał przed rolnikami. https://www.youtube.com/watch?v=3D2p6KWdcSE Tam jest pole do popisu. Szlak mnie trafił jak rolnicy blokowali okoliczne drogi, choć miesiąc wcześniej był tu duda i wszyscy rolnicy klaskali uszami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+1 / 1

Żaden rząd w wolnej Polsce nie dał im, tyle co rząd PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakber
+2 / 2

Najpierw to niech rolnicy przeproszą Polskę zawybranie nam pisu a po wybaczeniu mogę im poprzeć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

Bo znając ich, to i tak znowu wybiorą PIS. A tego nie da się wybaczyć. Przyczynili się do upadku kraju, wprowadzili do rządu współczesnych nazistów i to w kraju, który przez (niemieckich) nazistów tyle wycierpiał.

Jak chcą wyświadczyć narodowi przysługę, to niech tych dygnitarzy wywiozą na taczkach. Najlepiej na jakieś totalne zadupie żeby nie wezwali pomocy i niech to nagrają, bo każdy chciałby coś takiego zobaczyć. A po wszystkim niech przepraszają. Może kiedyś im wybaczymy. Może.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
0 / 0

Z tego zdania rozmiem tyle, że rolnicy popełnili błąd głosując na pis i tracimy na tym wszyscy. Jak najbardziej się z tym zgadzam. Natomiast drugie pytanie: "po co polscy rolnicy chcą kontrolować żywność?" to trzeba zadać rolnikom. No chyba, że źle zrozumiałem ten bełkot bez ładu, składu i znaków interpunkcyjnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem