Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
137 157
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
+2 / 6

Watykańskie kary niskie? To co powiecie o polskich? Wymowne jest to, że nawet Watykan jednak jakieś tam kary wymierza naszym biskupom, a Ziobro i jego prokuratura ich broni, dzięki czemu nawet gdyby ich złapano na gorącym uczynku, to zostaną co najwyżej przeniesieni na inną parafię, bo mamy 3 możliwe scenariusze:
-prokuratura nie podejmie ścigania i nawet nie będzie sprawy, a sąd kościelny (nie wiem jak się nazywa ich instytucja, ale mniejsza z tym, wiadomo o co chodzi) postanowi ich przenieść,
-sprawa będzie, ale nie po to PIS zajmowało sądy, żeby karać swoich zwierzchników,
-sprawa będzie, jakimś cudem znajdzie się jakiś "niezależny niedobitek" na stanowisku sędziego, ale Duda i tak ułaskawi.

Problem tylko w tym, że ta mafia nawet nie może odpowiadać przez zwykłymi sądami. Choć nawet gdyby odpowiadali, to przecież żyjemy w Polsce. Sprawa skończyłaby się tak, jak wyżej typuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@amroth7 problem w tym, że dopóki nie będzie u nas całkowitego rozdziału KK od państwa, to nigdy nie będą. Choć dziś postawienie ich przed prawdziwym sądem nic by nie dało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 4

"pedofilię tuszowali prawie wszyscy biskupi" czyli są też tacy którzy pedofilii nie tuszowali
mógłbym poznać choć kilka nazwisk biskupów którzy pedofilii nie tuszowali
czy istnieje taka lista ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MajorKaza
-1 / 3

Zanim wszyscy zaczną się grzać chciałbym zauważyć, że to co zostało nazwane tutaj konfliktem interesów jest nieusuwalnym problemem każdej administracji i do tego starym jak świat. Kto będzie sądził sędziów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
0 / 2

No i to jest demot przeciwko KK, a nie przeciwko ludziom wierzącym ! Brawo za poprawę :P Nie mogę nic dodać tutaj - wyczerpałeś materiał, a przynajmniej to co znam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
+1 / 1

Komuś tu się oberwie od własnego środowiska za bycie czarną owcą i napaskudzenie we własne gniazdo. Niestety, o ile ksiądz profesor jest skłonny do takiej refleksji, to zwykli księża nadal będą się użalać, że Kościół jest celem nieuzasadnionego ataku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem