Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
62 78
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Banasik
+4 / 14

Godne zapamiętania. Pierwszy raz powiedział coś sensownego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jankowskijan
+5 / 11

W końcu powiedział coś mądrego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gregory998
+3 / 5

Coś mi tu śmierdzi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
+3 / 3

Ciekawe, czy tylko tak gada, czy będzie wetował ustawy wprowadzające przymus (nawet nie bezpośredni).

Z drugiej strony przy tym składzie sejmu PO i lewica będą głosować razem i dadzą radę odrzucić weto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E epuzer
0 / 10

Dobrze mówi, uświadomili mu że antyszczepionkowcy to też elektorat i nie można ich zrażać - wystarczy spojrzeć na mapy gdzie uzyskał największe poparcie.

To teraz spokojnie czekajmy za zapowiadaną przez lekarzy kolejną falę covidu.... lub czekajmy na zmianę tych lekarzy co wieszczą dalszą groźbę zarazy - na takich którzy powiedzą że jak kto nie chce to nie musi - bo razie czego przygotowaliśmy mnóstwo miejsc w szpitalach a NFZ forsy ma jak lodu.
A więc spoko - i tak wszystkiemu będzie winna opozycja, Łukaszenko, Putin, Chińczycy itd itd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
0 / 2

Niestety, jesli zacheca sie poprzez wywolanie niecheci do aktorow, ktorzy niby zaszczepili sie poza kolejnoscia, to efekt jest krotkotrwaly, choc nie przecze ze wiele osob w Polsce z powodu malej dostepnosci szczepien na poczatku, sie zaszczepily.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Janm
+2 / 4

Dobrze gada, dać mu trzecią dawkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+4 / 6

"Andrzej Duda wypowiedział się..."i tak to nie ma żadnego znaczenia bo wszyscy w Polsce wiemy że Andrzej nic do gadania nie ma a decyzję podejmuje ktoś inny. No może decyduje czy jedzie na narty w góry czy na wodne na Mazury

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
-1 / 1

@sancz79 . No i właśnie ktoś zdecydował że Adrian ma wziąć na siebie rozmycie głupich pomysłów w tym względzie. Za chwilę będzie robił to samo z ustawą przeciw TVN. Pisiory nagadały głupot i teraz muszą się rakiem wycofywać a Adrian dobrze nadaje się do brania na siebie tego szajsu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+2 / 2

PAD wie co sadzi o tym wszystkim jego elektorat. I to widać po zarówno działaniach rządu, jak i jego słowach. Jakby chcieli ludzi zmusić , to w 2023 mogą pożegnać się z wygrana. Ale jeśli do 2023 roku dociągną, to potem kto co się wydarzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
+4 / 6

Nie ma przymus szczepień, ale bez kodu QR nie wejdziesz do restauracji, kina, musisz ustawić się w innej kolejce, możesz być skierowany na urlop bezpłatny albo nie dostać pensji, ale nie ma przymusu szczepień, to tylko zachęty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E epuzer
-4 / 4

@mo_cuishle
- a czy zauważyłeś jak strasznie selekcjonują ludzi np. w tramwajach, kolei, autobusach - nie masz biletu... to nie wsiądziesz, nie masz biletu tzn nie spełniłeś regulaminu usług transportowych aby jechać.
Kodu QR wymagają też wszyscy w okolicy, co nie chcą ryzykować przez czyjś upór i fanaberie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
+3 / 3

@epuzer Bilet to dowód płatności za usługę, nie płacisz, nie jedziesz, nie ma tu mowy o dyskryminacji.Wiele ludzi nie chce ryzykować swojego zdrowia a może nawet życia przez czyjś upór i fanaberie jak to nazwałeś. Są osoby które mają przeciwskazania oraz są też takie które nie chcą brać udziału w tym eksperymencie medycznym. Gdy wchodziły szczepionki na czarną ospę umierała średnio 1 osoba na 3 zaszczepione. Pewnie, technologia i medycyna poszyły mocno do przodu, jednak mimo wszystko daje to do myślenia. Boisz się to się zaszczep, proste niczym nie ryzykujesz przecież ciebie i chroni szczepionka. To zaszczepieni są potencjalnym niebezpieczeństwem dla niezaszczepionych, nie na odwrót. Jak lecisz do egzotycznego kraju, to wierzysz w szczepionkę którą przyjąłes czy wymagasz od miejscowej ludności by się zaszczepiła? Ano właśnie.Ja nie zamierzam brać udziału w tym eksperymencie medycznym i nic mnie do tego nie zmusi. Jak się boisz innych ludzi pomimo przyjęcia szczepionki to proponuję nie wychodzić z domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E epuzer
-2 / 2

@mo_cuishle
Witaj, jest takie stare przysłowie: każdy sobie rzepkę skrobie - co to ma tu do rzeczy?
Nic ale wypadało odpowiedzieć Ci na Twoją precyzyjną riposte... choć chyba się nieco zagalopowałeś.
Jasne że każdy ma prawo do swojej własnej interpretacji otaczającego go świata ale jednak nie skorzystam z Twojej nęcącej propozycji niewychodzenia z domu.
Najpewniej chęć ubogacenia mnie wbrew mojej woli, swymi cennymi spojrzeniami na całość sprawy - spowodowała że w moim ironicznym wpisie zauważyłeś pasującą do Twego wywodu projekcję czegoś czego tam nie ma.
Nie wiele mnie obchodzi czy i dlaczego się nie zaszczepisz - ale do mojego biznesu nie wejdziesz... bo inni bywający u mnie sobie tego nie życzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 sierpnia 2021 o 21:40

M mo_cuishle
-1 / 1

@epuzer Niezaszczepieni to wciąż około połowa Polaków, jeżeli cię stać na stosowanie segregacji sanitarnej to proszę bardzo. Ja z całą przyjemnością będę wspierać biznesy które nie stosują segregacji sanitarnej a paranoików omijać szerokim łukiem. I niech wolny rynek rozstrzygnie które biznesy przetrwają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trebi
-2 / 2

"Jako uzasadnienie podał "narodowy charakter" i "przekorę" Polaków. - Jeżeli ludzie będą do tego zmuszani (do szczepień przeciwko COVID-19 - red.), to będziemy mieć niedobrą sytuację społeczną, która na prawdę pogorszy nastroje - dodał.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-30/andrzej-duda-jestem-absolutnie-przeciwnikiem-obowiazkowego-szczepienia/"
Jakoś w dudzie miał tę "przekorę" i "narodowy charakter", kiedy podpisywał ustawę nakazującą kobietom rodzenie terminalnie uszkodzonych płodów, nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zamora123
0 / 4

Mnie gnoju nie zmusisz, mam gdzieś te twoje przymusy które i tak są niezgodne z prawem, sracie do własnego gniazda i nawet o tym błazny nie wiecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem