Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
121 155
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L LowcaKomedii
-1 / 9

A bezsenność jest zaraźliwa? Nie? Oj, to chyba trochę nie bardzo ta aluzja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
+2 / 4

@LowcaKomedii Bezsenność zaraźliwa nie jest ale ziewanie już tak. Demotem chciałem zwrócić uwagę na to iż zaszczepiony dalej może zakażać. Wciąż czekamy na SKUTECZNĄ szczepionkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LowcaKomedii
0 / 6

@wichniak2 "Wciąż czekamy na SKUTECZNĄ szczepionkę." - a czy obecne są nieskuteczne?
Pomijając oczywiście, że jeśli by się pojawiła jakaś nowa, to pialibyście, że jest nowa, więc nieodpowiednio przebadana :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
+1 / 3

@LowcaKomedii Rozmawialiśmy juź o tym wielokrotnie, sam rozważałem czy już się nie zaszczepić, ale w gruncie rzeczy nie widzę powodów by to robić bo raz że covida raczej przechodziłem, szczepionka oprócz tego że będę mógł wygrać hulajnogę i wyjechać na niej za granicę ;) niczego mi więcej nie oferuje biorąc pod uwagę aspekt wyłącznie medyczny. Szczepionka też jest rozwiązaniem prowizorycznym bo szczepienia trzeba powtarzać cyklicznie a tak naprawdę to chcą nas uzależnić od nich by co roku powtarzać ten spektakl. Szkoda co gadać, mamy trochę inne zdanie w tym temacie i doskonale się rozumiemy bo uczestniczyłem w sporej ilości wątków covidowych z Tobą. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
+2 / 6

Kiedy ty jesteś zaszczepiony ale martwią cię szury i antyszczepionkowcy, którzy mogą zarazić twoją mamę zbyt chora by wziąć szczepionkę, lub dziecko, za małe na szczepienie i ktoś z twoich bliskich przez nich może umrzeć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arekkera13
-2 / 6

@UFO_ludek gdy ty jesteś zaszczepiony nadal możesz zarazić się wirusem i nadal możesz zarażać nim innych :) czyli mame tatę wujka babcie dzieci... Szczepionka może złagodzić przechodzenie choroby... i tylko tyle :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem