Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
236 250
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K killerxcartoon
+6 / 8

@Pasqdnik82

Czym innym jest rewolucja zbrojna i obalenie władzy metodą przewrotu jak w Rosji a czym innym wprowadzanie zamordyzmu i dyktatury przez przejęcie władzy w drodze demokratycznych wyborów jak w Niemczech.. W Niemczech Hitler doszedł demokratycznie do władzy w wyborach.. a potem już wyborów nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
0 / 0

@Pasqdnik82 Trzeba by się było spytać dobrych historyków, ale swego czasu bolszewicy pozwalali nawet na rozwiązania typowo kapitalistyczne, by potem zamieniać je na gospodarkę planową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slawekkier
-1 / 3

@Pasqdnik82 Najpierw był NEP i trochę wolności a potem wujek Joe wytłumaczył że na Syberii nie ma malin tylko obozy pracy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
-3 / 7

Z nami od 30.08.21. Nie chcę z góry oceniać ale coś mi tu trollem zapachniało. Pomijając fakt, że 2020 zakazy mnożą się dość obficie. Monitoring z ulic już ma się dobrze a w prasie, telewizji i internecie, coraz więcej ograniczeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 sierpnia 2021 o 6:41

A antyfrajer
0 / 4

Już szur się boi przymusowego szczepienia chociaż wcale nie ma takich planów. Nie zesraj się ze strachu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MatN90
-2 / 6

@antyfrajer Nie zrozumiałeś przekazu... Wolność już została Ci odebrana bezprawnymi zakazami przemieszczania i nielegalnymi obostrzeniami, paszporty covidowe to zakaz przemieszczania dla obywateli tak naprawdę, potem zamknięto (nie w Polsce) restauracje, kina i inne usługi dla zaszczepionych, a następny krok to taki jak we Włoszech teraz i we Francji, autobusy tylko dla zaszczepionych, jakby oni nie roznosili zarazy.... Przed II wojną światową też tak było, nie od razu Niemcy gazowali Żydów, zabierali im po troszeczku wolność i prawa człowieka, a jak się skończyło to każdy wie. A co do przymusowego szczepienia to w Rosji już jest dla wybranych grup, a w Polsce od paru tygodni krąży projekt zezwalający na wysyłanie niezaszczepionych na bezpłatny urlop, jak to nie przymus to co? Możliwość przejścia na dietę szczawiowo-mirabelkową?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-2 / 4

@MatN90 tp wypuśćmy wszystkich z więzień!! Przecież to ograniczenie ich wolnosci!!! Pozwólmy jeździć pijanym, przecież nie zagrażają innym ... a nie czekaj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
-1 / 1

@MatN90 doskonale zrozumiałem twoje szurnięte podejście do świata i nie wyjeżdżaj mi tu z historiami o II WŚ. Jedna głupia szczepionka nie robi nikomu normalnemu różnicy, jak się boisz nowej technologii mRNA to możesz brać wektorówkę jaką jesteś już zaszczepiony na wiele innych chorób. I na dodatek jest to bezpłatne. Wiec jak wolisz pieprzyć głupoty to pieprz a jak większość normalnych dbasz o własne zdrowie i innych to się szczepisz a nie pieprzysz głupoty o wolności.
Jakbyś musiał jechać do środkowej Afryki to obowiązkowo trzeba się szczepić na żółtą febrę od wialu wielu lat i nikt nie protestuje że go bez żółtej książeczki szczepień nie wpuszczą.
Ale nie ma to jak wierzyć w przygłupie teorie spiskowe. Szkoda mi zresztą pisać z szurem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MatN90
-1 / 1

@antyfrajer Jak szczepiąc się dbasz o zdrowie innych skoro roznosisz zarazę? Wytłumacz mi to? Właśnie dlatego mówię, że władza odebrała wszystkim wolność z powodu jednej choroby, która ma śmiertelność bardzo niską, do 30 wg danych z Izraela masz 0,0028% szansy na ciężki przebieg choroby, w grupie 30-40 to 17,8 na 100 tys mieszkańców co odpowiada 0,0178% szansy na ciężki przebieg choroby, wg PZH, szansa na dostanie NOPa po szczepieniu (raport do 29 sierpnia) to 0,05%, cztery razy wyższe ryzyko..... Będziesz co pół roku ryzykował NOPa dla szczpienia przed chorobą na której cięzki przebieg masz 0,0178% szansy? Minister zdrowia Izraela powiedział w izraelskiej telewizji Channel 13, że szczepionki działają około 6 miesięcy i Ci co nie wezmą 3 dawki stracą swoje paszporty covidowe, wprowadza to jak trzecia dawka będzie u nich dostępna dla wszystkich powyżej 12 roku życia. Oryginał tutaj: https:// www. haaretz . com /israel-news/ israel-may-deny-green-passports-to-people-who-have-not-received-covid-booster-1.1014731

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
-1 / 1

@MatN90

To kompletna bzdura, właśnie nie szczepiąc się roznosisz zarazę a przede wszystkim narażasz własne życie. Po zaszczepieniu to ryzyko jest wielokrotnie mniejsze, mimo możliwości zarażenia się to właśnie masz ok 90% szans, że właśnie nie przejdziesz ciężko i to mi zupełnie starczy.

Jakby takie bzdury na temat szczepionek propagowano, to by istniały dalej choroby zakaźne o których ludzkość zapomniała.

To co się dzieje w Izraelu to nas nie dotyczy bo my jesteśmy w Unii i nasze tzw. paszporty covidowe są ważne rok.

Całe te NOP to kolejne bajki straszące ludzi a to tylko zgłoszone np zaczerwienienie i lekki ból po szczepieniu a na 34 miliony podanych dawek (nie pełnych szczepień) w Polsce poważniejszych NOP-ów było 2188. To sobie policz jaka to jest część promila. To daje można powiedzieć pomijalne powikłania.
Wiec ja się nie boję NOP-ów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MatN90
-1 / 1

Nie ma żadnych badań, które potwierdzają, że zaszczepieni noe roznoszą zarazy, patrzac na Izrael i UK można wręcz stwierdzić odwrotnie, że zaszczepieni to bezobjawowi nosiciele często....

Te 90% to masz wg raportu z Oxfordu do miesiąca po szczepieniu potem spada, apo 6 miesiącach nie ma nic...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MatN90
-1 / 1

To Ty gadasz bzdury, nie ma badań, które udowadniają, że zaszczepieni nie roznoszą zarazy, nie ma nawet takich co pokazują, że roznoszą mniej, a sytuacje z UK i Izraela pokazują wrecz przeciwnie... W Uk po festiwalu "tylko dla zaszczepionych" Latitude Festival mają 1000 chorych... W Izraelu wśród pacjentów bezobjawowych jest 3 razy więcej chorych niż nieszczepionych... To jasno pokazuje, że nie dość, że zaszczepieni roznoszą zaraze to mogą zarażać, powiem Ci nawet więcej, w grupie 30-40, mimo przewagi niezaszczepionych w Izraelu w grupie ciężko chorych znajdują się też osoby w pełni zaszczepione....

Co do skuteczności preparatu to te 90% to masz do miesiąca po szczepieniu Pfeizerem, po dwóch miesiącach masz 87% a po trzech do 85%, w przypadku Astryzeneki nie masz nigdy 90% a jedynie odpowiednio 67% 65% 61%, po szczęściu miesiącach wychodzi 0... I te dane nie są od jakiejś Kasi z Facebooka a raportu minsterstwa zdrowia w UK i naukowców z Oxfordu, nazwa tego dokumentu to "Impact of Delta on viral burden and vaccine effectiveness against new SARS-CoV-2 infections in the UK", grupa badawcza też jest spora, bo wynosi ponad 350 tys osób...

Co do Izraela to on dostał inne szczepionki niż Europa, że ma inaczej reagować? Austria i Chorwacja już skróciły paszporciki do o miesięcy, także w Europie możesz się spodziewać podobnej reakcji.. Wystarczy odrobina percepcji i umiejętności przewidywania.

Co do NOPów to w Polsce wielu ludzi zostało zniechęconych do zgłaszania NOPów, a część zmarłych osób odpuściła temat, bo to i tak bliskeigo im nie zwróci... Znam przypadek jednej nauczycielki (która pracuje z moją ciocia) co nigdy nie miała chorego serca i siadło jej po szczepieniu Astrą, oczywiście lekarze stwierdzili, że nie było związku. :D Ale nie dziwię się im nie każdemu chce się walczyć z systemem i ciagnaniem po komisjach lekarskich....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zelalem
-2 / 4

Jak nie chcesz być szczepiony, bo do tego się to sprowadza, to wyjedź na jakąś bezludną wyspę. Albo gdzieś w takie miejsce, gdzie nie będziesz miał kontaktu z innymi. Bo jak żyjesz w społeczeństwie, to zawsze dotkną cię jakieś ograniczenia.
Pierwsze odebranie wolności, to przymus ruchu prawostronnego, drugie to obowiązek nauki, trzecie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pierdzideuko
+1 / 1

TVP, TK, Prezesi sądów, KRS, Izba dyscyplinarna SN, Lex TVN, następnie kuratoria - jasne że po kawałeczku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 sierpnia 2021 o 14:55