Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
175 214
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E Ectes
-4 / 14

Większej głupoty nie słyszałem. Dramat. Jak się czegoś nie wie, to lepiej nic nie mówić, żeby nie zrobić z siebie głupka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
-1 / 1

@Ectes
Oświeć nas wię czemu dinozaury wymarły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ectes
-1 / 5

Coś mi się wydaje, że w szkole o tym mówili, ale byłem na nauczaniu hybrydowym. A w świerszczyku czytałem, że to wina globalnego ocieplenia.

A tak serio to nie zmieściły się do Arki i utonęły, ptaki zabiły pioruny z nieba, a stworzenia morskie wyschły po opadzie wód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 2

Na pytanie z demota, "religia" udziela odpowiedzi:
"Moje królestwo nie jest z tego świata..."

@MG02
A ty oświeć nas, dlaczego ludzkość kiedyś wymrze? Wcześniej czy później nastąpi taki moment, gdy we wszechświecie nie będzie już ani jednego przedstawiciela gatunku Homo Sapiens. Odpowiedzi na to pytanie udzieli biologia (ewolucjonizm) astronomia (cykl rozwojowy układów planetarnych) albo egzopsychologia (przyczyny samozagłady psychozoików).
Teologia zajmuje się zdecydowanie inną tematyką. No chyba że pytasz przedszkolną katechetkę. Ale zadanie przez ciebie takiego pytania takiej osobie wskazuje na twój wiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ectes
-2 / 2

Masz racje nie udzielam się. Lucek w teologii nie mam z Tobą szans. Przepraszam, że próbowałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+1 / 1

@Ryzykant,
Pytam autora wcześniejszego komentarza, a nie przedszkolną katechetkę. Mam to szczęście i jestem na tyle duży, że katecheci mi już mózgu nie wypiorą.
Co do teologii, to masz racje. Teologia zajmuje się inną tematyką i nie wyjaśni czemu dinozaury wygineły. Teologia zajmuje się tym samym co wcześniej mitologia grecka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lokutus
+1 / 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+1 / 3

Prawda jest także że Dinozaury wymarły bo nie chodziły do kościoła. Tragedii Dinozaurów nie sposób ogarnąć gdyż nie będąc ochrzczone nie trafiły do nieba. Tak więc wszystkie dzieci które kochają dinozaury czeka olbrzymie rozczarowanie - po śmierci nie spotkają ich w niebie .

A wystarczyło żeby Jezusek przyszedł na świat kilka milionów lat temu i umarł za nie. (Chociaż może byl pod postacią jakiejś ameby czy czegoś tam żyjącego na dnie w oceanie) i je zbawił....ale to już niebawem każdy się przekona po śmierci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem