Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
78 93
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+2 / 2

Rozumiem do czego pijesz aczkolwiek "gdy wkraczają obcy" jest ci do zasady logicznym wprowadzenie stanu wyjątkowego i gdyby nie wyjątkowa zgodność w tekście krajów bałtyckich z podobnym problemem oraz wyjątkowe wsparcie UE w zakresie tych działań ochronnych pewnie bym się mógł zgodzić z tobą, ale jednak nie.
Najprościej byłoby przymknąć oczy przepuścić ich do Niemiec lub zrobić taki "tunel eksterytorialny" żeby przeszli do Niemiec (choć to mi się źle kojarzy z historii znaczy eksterytorialny pas ziemi przez Polskę, problem w tym że Niemcy już ich nie chcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakber
-1 / 3

@Tibr powiem Ci raz jeszcze ale czytaj uważnie bo jesteś bardzo glupi! . 1.Podchodzisz z lekami woda żywnością do samej granicy! 2. Wkładasz fanty do worka 3. Robisz za chwilę i rzucasz worek potrzebującym. W ten sposób pomagasz ludziom bez przekroczenia granicy! Proste jak yebanie ale nie wiem czy dotarlo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@jakber ty rozumiesz taki mądry i oczytany, może poczytaj jak według prawa międzynarodowego nazywa się przerzucanie czegokolwiek przez granicę.

Dwa skoro to takie proste, to dlaczegóż niektórzy aktywiści i politycy nie rzucali nic przez grające, tyko próbowali ja przekroczyć robiąc slalomy przed SG? Może trzeba było to zrobić i im przekazać takie rozwiązanie lol do dzieła!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakber
-2 / 2

@Tibr
Rzucanie głodnemu chleba i wody nazywam człowieczenstwem ale ty możesz jako prawak mieć inne zdanie bo jak wiadomo prawactwo jest ogarnięte inaczej niż reszta ludzkości

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@jakber tak nazwałbym to inaczej, ja prostu podaję nie rzucam, nie potrzebuje do tego fleszy aparatów i kamer, tak więc daruj sobie wycieczki i próbę ściągania w dyskusję prawak vs lewak bo nie identyfikuje się z żadną stroną, a chyba to wystarczy tzn. identyfikacja siebie;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raviK
+1 / 1

@jakber : ojjjjj. To twierdzisz że Białoruskie władze - władze kraju który podpisał wszystkie konwencje "genewskie" - nie udzielą pomocy humanitarnej ludziom koczującym na jej terytorium? Nie pozwolą też na dostarczenie pomocy międzynarodowej? Niesłychane!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakber
-4 / 4

@raviK nie dostarczysz pomocy bo ci Łukaszenko zabronił? Hahaha! Od kiedy go sluchasz? Niby takie odważne prawaki jesteście ale jak dochodzi do czegoś konktretnego to jestescie zwykłe cipeusze bojące się bialoruskiego dyktatorka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raviK
0 / 0

@jakber : ty to taki głupi jesteś sam z siebie czy ci za to płacą?
Tak ten "dyktatorek" póki co stoi na czele suwerennego i wrogiego nam państwa a przekraczanie granicy tegoż państwa bez zezwolenia może nie być najlepszym pomysłem, nie uważasz?
Pomijając już to ze ja niczego nie chcę dostarczać. To Białorusini powinni z automatu zrobić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 września 2021 o 9:11

R RobertKGB
0 / 2

Kolejny dowód na to, że żadna epidemia nie wybuchła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem