Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
502 533
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar lolo7
+3 / 9

,,Jak najbardziej. Jeszcze jak!''

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
+5 / 9

@Fragglesik Autor demota chce zostać umocniony w swoim przekonaniu, a nie dostać odpowiedź której nie zna. Teraz się lubimy nakręcać ...czy może zawsze się lubiliśmy nakręcać - tylko teraz mamy łatwiejsze narzędzia do tego.
Nie rozumiem tylko po co wrzucają takie zadanie w obecnym okresie. Chcą oddzielić plew od ziarna ? (popierających kościół i nie)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yoyo2123
+6 / 6

O ja pierdziu... i będzie coraz gorzej. Swoją drogą czy tam nie powinno być "Użyj pięciu różnych znaków..." zamiast "Użyj pięć różnych znaków..." ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mr_M
+2 / 2

Trudno mi uwierzyć, że to jest autentyczny konkurs z języka polskiego, bo w pytaniu jest błąd językowy. Powinno być "użyj poprawnie przynajmniej pięciu różnych znaków...".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+1 / 3

Chyba nawet ja z moja ortografai zdalbym taki test. Tylko bym musial odpowiednio wychwalac KK....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+4 / 4

Rzeszów wstydź się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jachu79
+1 / 5

Tak, wiedziałem, wiedziałem. Miałem jednak nadzieję, że prawda nie wyjdzie na jaw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+5 / 5

Z ciekawostek:
1) Skali pedofilii pewnie się domyślał, czy miał twarde dowody, pewnie nie bo się przecież okazało, że kilku jego współpracowników brało łapówki za wyciszanie spraw. Uroki biurokracji.

2) Ciekawostka dla fanatyków RM, od JP2 Rydzyk dostał list z naganą, jednak skala nagłego wzrostu przewałów Rydzyka przypada już na ostatnie lata życia JP2 gdy mógł już tego nie ogarniać. Największe wały jednak przypadają na okres po 2015 roku gdzie jest on silnie chroniony przez polityków. Trudno go w takim wypadku ruszyć.

3) Sprawa Głódzia jest późniejsza i związana jest głównie z jego służbą w wojsku (niezasłużona emerytura generalska a mając stałą pensję jakieś 10k plus 20k emerytury idzie odłożyć sporo kasy przy minimalnych kosztach życia bo za wszystko płaci kuria) oraz kontaktami z politykami, na czym zwiększył swój majątek po 2015 (tanie zakupy ziemi na ścianie wschodniej).

W ogóle większość afer pokazuje jasno, mariaż tronu z ołtarzem szkodzi i państwu i Kościołowi. Nie ma nic złego w przyjaznych stosunkach, ale wchodzenie sobie nawzajem w tyłek jest dla mnie jako katolika nieakceptowalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 września 2021 o 9:05

G Glajt
-1 / 3

Gdyby to był list do Tokarczuk to wszyscy by się rozpływali ze szczęścia. To jest język polski i czy chodzi o papieża, Sofoklesa, Mickiewicza czy Gorbaczowa, nie ma większego znaczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem