Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J jakber
+1 / 15

Obrazki ok z wyjątkiem dwóch! Hulajnogę bez problemu można przestawić na bok, a jeśli kogoś wózek ci przeszkadza powiedz głośno przepraszam. Nie spotkałem się z osobą która by nie przestawiła wózka. Nie rób problemów tam gdzie ich nie ma bo też wyjdziesz na dupka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+15 / 17

@jakber -- W kwestii wózka zastawiającego przejście - Ty piszesz o rozwiązaniu sprawy, ale samo to, że w ogóle trzeba kogoś prosić, żeby łaskawie nie zastawiał przejścia, to jednak świadczy o tym, że dany osobnik jest dupkiem, który nie zadał sobie tyle "trudu", żeby postawić wózek w taki sposób, aby nie zastawiać przejścia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakber
0 / 0

@JanuszTorun trochę tolerancji drogi Januszu! Mam nadzieję że zawsze stawiasz wózki tak by innym nie przeszkadzać. Serdecznie pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+7 / 7

Z hulajnogami, to jak widuję je pozostawione na środku chodnika, często w poprzek chodnika lub położone na środku chodnika, to zastanawiam się, czy na taką hulajnogę wymagane jest jakieś specjalne upośledzenie umysłowe. Chociaż bywają też hulajnogi postawione w sposób rozumny, więc chyba jednak można bez upośledzenia jeździć takim pojazdem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A a5tech
-1 / 1

Paczkę wyjąć górą, na dole szafki widać z boku jakieś uwypuklenie z jednej strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorinobu
+3 / 3

Na jednym ze zdjęć widać sukienki rozrzucone po sklepie. To nic w porównaniu co widziałem(mam nawet gdzieś zdjęcia) w Factory Outlet w Modlniczce. W sklepie Nike była jakaś promocja na wszystkie rzeczy(cos w stylu mega zniżka na drugą rzecz). To co to bydło a nie ludzie robili, to w głowie się nie mieści. Wyciągali pudełka z butami i jak im coś nie pasowało, to rzucali na podłogę!!! Ja byłem w sklepie wieczorem, jak żadne pudełko z butami nie było na pułkach tylko na podłodze, a ludzie chodzili po stertach rzeczy i grzebali. Jak niewiele trzeba, żeby ludzie się zeszmacili.
Mnie najbardziej bawiło to, że np hipsterzy śmieją się ze starszych osób na promocjach lidla, a sami nurkują w stercie rzeczy i wyrywają sobie z rąk super "najeczki". ŻENUŁA

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wektorynka
+5 / 5

Hulajnoga spoko zaparkowana. Nie wyjeżdża za linie, nie utrudnia innym parkowania. Obok spokojnie może zaparkować motor, skuter, czy inne hulajnogi. Kierowcom na sąsiednich polach łatwo otworzyć drzwi. To jest zdecydowanie lepszy pomysł, niż parkowanie na środku chodnika, alejki czy przejścia dla pieszych. A jak markety pomyślą w końcu o wąskich miejscach dla jednośladów to i nie będzie to dziwnie wyglądać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 września 2021 o 11:38

avatar Karbulot
+1 / 1

Ja wciąż nie mogę zrozumieć, dlaczego wyblurowuje się tablice rejestracyjne pojazdów które dokonały przewinienia, czy twarze osób które okazały się chamskie czy łamiące przepisy. Niech nikt mi nie mówi, że ochrona danych i inne duperele, bo jakoś rejestracje samochodów obok, k5tóre nie łamią przepisów są pokazywane. Na zdjęciu wsioków, którzy zajęli plac zabaw twarze zakryto, chociaż zdjęcie niżej pokazuje gościa z twarzą, bo nie łamie przepisów ani zasad dobrego wychowania. Czyli jak to jest? Dlaczego tak skrzętnie ukrywa się dane osób, które dokonuja jakiegoś przewinienia? Przeciwnie, powinno się ich piętnować w Internecie, aby oduczyć na przyszłość podobnych zachowań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 1

@Karbulot Otóż to. Poza tym, tablice rejestracyjne nie są danymi osobowymi. Na logikę, po to je wymyślono w takiej a nie innej formie i umieszczono w takim a nie innym miejscu pojazdu, żeby były widoczne. Choćby właśnie po to, żeby dało się zidentyfikować sprawcę wykroczenia lub wypadku.

A jak jeden z drugim nie chce, żeby jego samochód został zauważony pod burdelem albo mieszkaniem kochanki, to niech zaparkuje 2 przecznice dalej albo weźmie taksówkę. ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 września 2021 o 18:20

avatar maggdalena18
0 / 0

Ludzie to debile i tyle. Brakuje mi tu obrazka z wózkiem sklepowym porzuconym na parkingu, czy też z kartonami po mleku/foliami po napojach, zostawionymi w wózku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem