Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
51 64
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+14 / 22

Ta garstka polityków niech sobie będzie (no może nie do końca) ale najbardziej przerażają mnie te miliony Polaków, które popierają pisowską wizję Polski i naszych stosunków z innymi krajami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
+3 / 11

@koszmarek66 Problem leży głębiej. Problemem nie jest PiS tylko opozycja. Po pierwsze niech się zastanowią czym ludziom podpadli aż tak, że ci i tak wybierają PiS, pomimo jawnych afer.
Po drugie, PiS ma plan. Jaki on jest, jazdy widzi i nie będę używał inwektyw. Opozycja, dotychczas, powtarza jak mantrę ***** ***. I ? Nic więcej. Żadnego planu, żadnych propozycji odnośnie zwiększenia bezpieczeństwa rodziny. I nie mówię tu o 500+ .(choć popieram 500+) Aby ludzie mogli pracować potrzebne są żłobki, przedszkola, opieka na dziećmi.
0 planu i propozycji na temat walki z długiem. 0 propozycji na temat inwestycji państwa, poza granicami kraju.

Powtarzając ***** *** - wyborów się nie wygrywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+11 / 19

Paaaanie! Lud w Polskiem państwie ciemny i gnuśny! Nie prawda Pan mówisz? Jaka nieprawda? Powiedz Pan sam. Mądry lud da sobą pomiatać socjalistycznej, czerwonej świni i w dodatku latać na postronku czarnej, watykańskiej nierządnicy? Mądry człowiek jak go kleszcz upier*oli za przeproszeniem to, co robi? Głaszcze kleszcza, chroni go i pielęgnuje, żeby na jego krwi rósł w siłę? Czy wyrywa ścierwo i ciska w ogień? Jakem mówił Panie. Ciemny lud, gnuśny i zawistny... A z ciemnoty, gnuśności i zawistników mało dobrego na świat wyjść może.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+4 / 6

@Mizantropix Dobrze Waść prawisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+6 / 10

@Mizantropix ależ mocium panie, ja nigdy nie winię polityków, szaleniec czy ludzie którzy idą za szaleńcem jest większym szaleńcem ? a zawsze dziękuję pasdusiom że pokazli mi ile w tym kraju mieszka bezrozumnych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+3 / 7

Sondaż robiony na zamówienie zwolenników PiS - pan płaci, pan wymaga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+9 / 11

@perskieoko . Nawet jeśli to 40% jest nieprawdziwe, to inne sondaże konsekwentnie pokazują nie mniej niż 30%, to nadal przerażająco dużo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+4 / 10

Oszuści manipulują statystykami by zniechęcić opozycję do uczestnictwa w wyborach. Poczytajcie o fałszerstwach wyborczych w wyborach w Meksyku w 82. Dokładnie to samo u nas robią

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 8

@YszamanY Znajdź prawdomówną, uczciwą opozycję z sensownym programem i PiS leci. To nie sam PiS jest złem, a opozycja, która jest na tyle gorsza, że ludzie wolą PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 5

@Fragglesik nie , mylisz się , o opozycji możemy mówić gdy są normalne rządy prawa , i wtedy wybierasz program, tutaj priorytetem jest Polska, nie program. szukasz programu i znowu oddasz władzę mafii bo program cię nie zadowala ? masz pretensje do polityków ? najpierw zmień Polskie społeczeństwo, będziesz miał innych polityków . gratuluję priorytetów własnego ego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 września 2021 o 17:51

avatar Fragglesik
0 / 2

@YszamanY Błąd. mam do wyboru ludzi bez żadnego programu, opowiadających o likwidacji telewizji, ganiających z reklamówkami na pokaz, wulgarnych w co drugim zdaniu lub PiS z programem który jednak realizuje. Nie ma wyboru - tylko PiS zrobi przynajmniej część tego co obiecał. AS jak nie ma wyboru, to wina tych, którzy tego wyboru nie stwarzają, choć biorą solidną kasę od państwa, by go stworzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2021 o 11:09

avatar YszamanY
-1 / 1

@Fragglesik i tylko to widzisz ? jesteś ukierunkowany na pis i partyjny program który ci nie przeszkadza, winię nie polityków tylko takich wyborców , naprawdę , masz pretensje do polityków a nie do bezrozumnych wyborców ? zachwalasz pis bo realizuje swój partyjny program dobry dla pis-u ? brawo ty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-2 / 2

@YszamanY Nie wychwalam PiS, ale - w przeciwieństwie do takich osób jak Ty - nie lubię, jak ktoś oszukuje, by tylko mieć paliwo do swojego hejtu. Jak kłamią na temat opozycji lub ją hejtują, też zabieram głos jej broniąc. Ty natomiast we wszystko uwierzysz, wszystkiemu dasz wiarę i każde kłamstwo potwierdzisz bez sprawdzenia, jeśli tylko w nim będzie "wina PiS". I nie potrafisz potem, jak wyjdzie kłamstwo nw wierzch, nawet powiedzieć "Przepraszam, nie miałem racji". Porządna i sensowna opozycja wytnie PiS w pierwszych wyborach, jak kiedyś powstanie. Obecna pozwala PiS być nawiedzoną partią pod KAŻDYM WZGLĘDEM. Naprawdę ZASTANÓW SIĘ JAKA jest to opozycja, skoro ludzie wolą PiS i nie daj się zwieść hasełkom tejże opozycji, że 500+ to robi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 września 2021 o 12:31