Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
392 396
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T therosiu
0 / 0

Kropiwinicki to ścierwo jakich mało!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albert_Einstein
+3 / 3

I tak polaczki płacą raz za beton, raz za trawę.
Edit
Ciekawe czy taki urzędas u siebie na podwórku za swoje pieniądze by miał taką fantazję co chwilę coś przerabiać, to będzie któryś milion kosztować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 września 2021 o 11:11

M michalSFS
0 / 0

@Albert_Einstein
Ta, nawróceni.
Ktoś zarobił na kamieniu, jakiś szwagier z przetargu, który miał wygrać, a teraz jeszcze drugi zarobi z firmy rozbiórkowej lub ogrodniczej.

Natomiast samo ciśnięcie urzędników odpowiadających za betonozę jest słuszne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+1 / 3

Szkoda, że jak Zdanowska robiła centrum miasta, to też najpierw wszystko zabetonowała i zagranitowała, a dopiero potem zaczęła remontować pomniejsze uliczki robiąc woonerfy, sugerując, że potrzebna jest miastu zieleń. Pomijam tragiczny stan spółek miejskich, którym brakuje ludzi i środków na utrzymanie obecnej zieleni w dobrym stanie. Niestety z utrzymania miasta w dobrym stanie nie da sie zrobić tak dobrej kampanii jak z nowych projektów i wytykania błędów poprzedników, więc robi się takie wydmuszki, którymi będzie musiał się zajmować następca. I jeśli następca będzie z PiSu, to znowu się zacznie kampania wytykania błędów poprzedników i robienia własnych bubli. Nie ma nadziei dla ludzkości, jeżeli niezmiennie sie łapią na te same sztuczki. Jak prywatnie, to człowiek patrzy na kazdy szczegół i ma wymagania, jak za publiczne pieniądze, to już sie nie wymaga profesjonalizmu. Przykre to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
0 / 0

To akurat żadne odkrycie, beton łatwiej utrzymać od zieleni. Do tego to się najczęściej sprowadza. Deszcz zmyje, raz na ruski rok się to zamiecie, kilka dni w roku solą posypie i gotowe. Zieleń wymaga dużo więcej, rośliny też zdychają, trzeba je czasem dosadzać, kosić, grabić, zbierać liście, usuwać chwasty. Mam 90% ogrodu w betonie, a ta drobna reszta wymaga wielokrotnie więcej czasu. A to jakieś chwasty wyrosną, a to liści nasypie, a to trzeba przycinać. Jakbym miał tu mieszkać dłużej, to bym większość wysypał kamieniem i zostawił tylko nieduży kącik zielony. Na dużym terenie można sobie zrobić trawnik, ale to nie jest aż tak ładne jak dobre zakrzewienie i zadrzewienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MARTER32
0 / 0

A pieniązki się wydaje, ciekawe co zrobią z tym granitem. Znowu nasze pieniądze się wyda, ale lepiej że na rośliny, bo w Rzeszowie jeden beton zastąpili innym (ul.3 Maja )

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 0

Betonoza, to chyba nie tylko nasza dewiacja. Byłem wczoraj w Las Palmas na Gran Canarii. Cała nadmorska promenada, to hektary płyt kamiennych bez ani jednego drzewka, czy choćby zadaszenia. Skwar nie do wytrzymania, Kafejki z cieniem na palcach jednej reki można policzyć. Cała promenada wygląda na niedawno zrobioną. Najpaskudniejsza promenada jaką w życiu widziałem. Gdyby nie piękne fale oceanu na plaży, nie było by tam nic interesującego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Melotte
0 / 0

Ileż to rzeczy oni zapowiadali...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niobe66
0 / 0

Miasto Łódź, niech lepiej pomyśli o remontach kluczowych dróg, bo inaczej pójdzie z torbami za odszkodowania...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem