Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
133 166
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G grzesik_w
+11 / 19

Oni się śmieją, a tymczasem ich Galii nie ma na mapie już od dwóch tysięcy lat. Na zdrowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+4 / 32

Nie PiSowski trollu. Taka będzie jedynie reakcja twoja i tobie podobnych troglodytów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+2 / 10

Taa. Burmistrzowi Kraśnika szybko zmiękła rura, jak ogłosił Kraśnik strefą wolną od LGBT i nagle skończyły się dotacje, a miasto partnerskie z Norwegii zerwało współpracę.

Żeby walić pięścią w stół i wygrać, trzeba mieć mocne argumenty w ręku. Argumenty, czyli wpływy i siłę. Polska nie ma żadnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Padre75
+4 / 4

Jak wiadomo, najbardziej gejozercze są osoby homoseksualne, które wstydzą się ujawnić swoją orientację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+1 / 1

@Padre75
Albo nie zdają sobie sprawy ze swojej orientacji. Podświadomie czują, że coś jest nie tak, że nie są szczęśliwi, że chcą czegoś innego, ale próbują to w sobie stłamsić, zagłuszyć, albo zwyczajnie nie rozumieją, co się z nimi dzieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 6

Smutne, ale prawdziwe. To co w normalnych krajach od dawna jest normą i podstawowym prawem KAŻDEGO człowieka u nas nadal budzi kontrowersje. Polska i Węgry to jedne z najbardziej nietolerancyjnych krajów na świecie. Pod względem homofobii biją nas na głowę tylko kraje, gdzie za bycie homo jest kara śmierci. Aż trudno dziś uwierzyć, że kiedyś byliśmy jednym z nielicznych krajów, gdzie bycie homo nie było karalne. Mimo że istniały u nas wtedy skrajnie prawicowe partie. Najwyraźniej były mniej skrajne niż PIS i partia Orbana. Bo tylko czekać aż Orban/Kaczyński wprowadzą kary za bycie homo. W obu krajach już są strefy wolne od LGBT, gdzie homoseksualiści nie mają żadnych praw i lepiej dla nich, by się nie ujawniali.

Poza tym, czy oszołomy z PIS i od Orbana wiedzą, że rezolucja jako tak nie ma jeszcze mocy prawnej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
0 / 2

@Cammax
Nie wiem jak na Węgrzech ale strefy wolne od LGBT w Polsce zasadniczo jedyne co zmieniały to zakazywały w tych wsiach prowadzenia edukacji w tym zakresie, działań promocyjnych i poniekąd stanowią takie oficjalne oświadczenie ,,Nie lubimy was tu, nie jesteście jednymi z nas, przez was kury się nie niosą, mleko kwaśnieje i cielaki się rodzą z dwiema głowami''. Niemniej jeszcze nie mamy sytuacji gdzie jak to mówisz ,,nie mają żadnych praw''. Ich prawa są ograniczane i nierówne do heteronoramtywnej części społeczeństwa. Dalej jednak prawa mają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@lolo7 dajmy PISowi i partii Orbana czas... jak już zabiorą prawa homoseksualistom, to będą zabierać prawa reszcie społeczeństwa. Dlatego nie możemy milczeć i patrzeć jak szykanuje się ludzi tylko za orientację. Już przespaliśmy moment, gdy szykanowano obcokrajowców i mniejszości narodowe zamieszkałe w Polsce.
Tego typu strefy wymyślił Hitler, tyle że w Niemczech były one wolne od Żydów i tylko dla Niemców. U nas natomiast, choć nie jest to powiedziane wprost- są strefy tylko dla hetero.

Gdyby Kaczyński i Orban mieli potężne armie, to reaktywowaliby obozy. Wtedy to już nigdy nie uwolnilibyśmy się od określania ich jako polskie.

Problem w tym, że PISowskie samorządy nie przejmą się tym, że kazdy normalny zerwie z nimi relacje. O ile na gminach to się jakoś nie odbije (bo wsie z PISowskich bastionów nie współpracują z nikim), to na miastach i województwach już tak.
Ale PIS się tym nie przejmie. Dowali nowy podatek, by takie samorządy dotować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+3 / 3

@Herrflick7 Nie wypowiadaj się za wszystkich bo w ten sposób generalizujesz i dajesz do zrozumienia, że inni też popierają zaściankowość i zacofanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem