Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
197 208
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Duergh
+3 / 9

Nie rozumiem o co chodzi, po prostu postanowił pokazać na swoim przykładzie jak to jest z tym powiedzeniem "im starszy tym głupszy"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hazik
+2 / 10

"Czasem mądrość przychodzi z wiekiem, częściej jednak wiek przychodzi sam. "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cylindryk
+5 / 11

Hm. Nie szczepię się, głosuję, nie czytam gazem ani nie oglądam telewizji (po co? Mało mam swoich problemów?). Nie chodzę do restauracji, nie bardzo mam po co - jedzenie mam w domu, póki co, tańsze. No, raz na miesiąc pizza czy chińczyk. Kina były od dawna zamknięte, nie żeby coś specjalnego w moim kręgu zainteresowań w nich leciało.

Pozostaje tylko życie publiczne... cokolwiek to znaczy? Udział w manifestacjach? Czy co? Jak tak to.. nie mam czasu na to. Trzeba pracować, by wiązać koniec z końcem...

Mam swoje życie, które nie powinno obchodzić polityków. Mam swoje cele, które nie są zbieżne z ich wizją - chcę stąd wyjechać na stałe. Póki co zbieram kapitał i czekam, aż ostatni łańcuch mnie tutaj trzymający zniknie.
Rodziny nie mam, znajomych właściwie też nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-2 / 4

@Cylindryk współczuję, to nie życie, a wegatacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cylindryk
+2 / 2

@Dedi_S

Czy ja wiem? Na pewno czuję się... spokojniejszy nie słuchając telewizji czy czytając "portalów informacyjnych".

Jedyne, za czym naprawdę tęsknię, to (w tej kolejności) mieć partnerkę i znajomych by spędzać wolny czas inaczej niż siedząc w domu i malując figurki...

No ale przynajmniej mam jakiś kapitał, nie mam długów, jak 99% tych co "żyją"...
Już niedługo i stąd wyjadę, byle dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-2 / 4

@Cylindryk ja także nie ogladam TV, czytam to co mnie interesuje. Teraz "zapierda*asz", ale to niestety po latach wyjdzie na zdrowiu. To co zarobiles bedziesz przeznaczal na ratowanie zdrowia - nawet psychicznego. Znajomi i rodzina (ogólnie bliscy) są potrzebni, musisz miec kogoś kto Cie wspiera. Psychika ludzka tego predzej czy pozniej nie wytrzyma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cylindryk
+1 / 1

@Dedi_S
No niestety, rodzina właściwie wymarła.
Kobieta, z którą byłem przez 15 lat, połowę swojego życia, okazało się, cały ten związek zdradzała i traktowała mnie jak bankomat. W najlepszym wypadku...
Znajomi wszyscy zniknęli z mojego życia po drugiej próbie.

Teraz mieszkam z babcią, ostatnią rodziną, która na starość coraz bardziej świruje i głupieje.

I zgadzam się, chciałbym mieć kogoś, kto by mnie wspierał, z kim bym mógł pogadać na co dzień, o czymkolwiek. Niestety, nie jest mi to dane.
Dobrze, że chociaż w pracy mam spokój i normalnych ludzi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dedi_S
-4 / 4

@Cylindryk konkluzja jest jedna: znajdź sobie hobby, które bedzie zwiazane z ludźmi, a nie siedzeniem w domu. Nic tak nie łączy ludzi jak pasja. Popytaj ludzi w robocie, jakie mają hobby może coś Ci podpasuje. Ja takze jestem introwertykiem i w życiu prywatnym dopuszczam do siebie bardzo niewiele osób, ale mam to szczęście, że mam wspaniałą żonę, która mnie rozumie i dopełnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rainboweyes80
+7 / 19

Staruszku, brak ci logiki. Skoro ci ludzie siedzą w domach i nie uczestniczą w życiu społecznym, to kto w takim razie się zaraża i roznosi? Oszczepieni dawkami kowidianie? Nie może być!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SzamanSlonca
+7 / 7

Czy on przypadkiem nie mówił o prezesie??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+4 / 6

O jakim zyciu publicznym mówi ten pajac? na oglądaniu odgrzewanych kotletów w kinie, przypalonych kotletów w knajpie czy mega przypalonych kotletów w TV? Na tym polega oświecone życie publiczne wg tego człowieka? Cóż, każdy sądzi wg siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+4 / 6

Jakich ekspertów sobie PiS wynajduje to najlepiej było widać po komisji świra Antka.
Ciągnie swój do swego, a nikt normalny nie chce mieć z tym bagnem do czynienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
+6 / 8

Czyli wyraził żal, że nie ma jak uprać mózgów tym osobom, przez środki propagandy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nabuhonodozor
+2 / 4

ludzie przecież on gada to co mu każą,brak własnego zdania,ma iść za partią,jak bezmózgi muflon,kaczak wyprał im mózgi i tak właśnie ma być,pisopatole to taka ciekawostka,sekta...wraz z ojcem dyrektorem mają cichutki kontrakt.....on z piedestału będzie namawiał na głosowanie na pis a pis w zamian za to daje dotacje na radio ma w ryju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nabuhonodozor
-1 / 3

zachęcam państwa do obejrzenia dokumentu dostępnego na demotavh ale szybko bo jest bardzo niewygodnym dla naszych ,,PRZYJACIÓŁ,, z cieplutkiego Izraelka......,,Prawda o Jedwabnem,,.......prawda o bezspadkowym odszkodowaniu dla ,nich,, to odszkodowanie zmieni sytuację w Polsce....I prawdopodobnie zydzi którzy rządzą nami właśnie do tego dążą.....sprowadzić gospodarkę w Polsce do podobnej sytuacji jak w Argentynie....a później za bezcen wykupywać nasze miasta,a my????hmmmmm......nędza,astronokiczna inflacja która nas doprowadzi do skrajnej nędzy......znamy wasze plany jeśli to czytacie.....obudź się Polsko,obudź się

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pierdzideuko
+2 / 4

No ciekawe kto się nie szczepi bo ja takich osób w gronie rodziny i znajomych znam tylko dwie, obie bardzo aktywne społecznie, obie "na prawo" od PiS wierzące w spiski przeciw Polsce zamach smoleński itp. Starsza z nich po usilnych prośbach dzieci się zaszczepiła. Obie są wykształcone i inteligentne, poprostu podatne na kocopały z internetu tv republika itp. Na wsi beskidzkiej znajomi podobnie mówią panie my tu się szczepimy bo zimą kilku na wsi zmarło a wielu ciężko chorowało a ludzie się znają bardziej niż w mieście.

Opiszcie się nieszczepiacy, co wami kieruje ja myślę że tutaj to będą wolnosciowcy bo-mi-nic-nie-moga-kazac i wyznawcy teorii wszelakich obie grupy raczej młodych ludzi więc niezagrożonych ciężkim przebiegiem no i spoko. Ci bierni o których mówił Horban to nie wy, oni tutaj nie zaglądają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cylindryk
+2 / 2

@Pierdzideuko
Czemu się nie szczepię? Hm.
Raz, mi na moim życiu nie zależy. Po prostu. Zachoruję znowu, zdechnę to zdechnę. Żadna strata.
Dwa, raz już przeszedłem. Nic nadzwyczajnego.
Dwa i pół, przez to, że przeszedłem, mam tą odporność "naturalnie".
Trzy, czy to spisek, nie wiem, ale nazywanie "epidemią" ilu, 100 zachorowań dziennie? Nie uważasz, że coś tu nie tak?
Cztery, szczepionki i tak uja dają. Popatrz na info z Izraela. Niby tam większość wyszczepiona, a chorują coraz bardziej.
Pięć, to nie są szczepionki, tylko eksperymenty medyczne póki co. Bo nie znamy efektów ubocznych, które mogą się ujawnić za 5 lat, jak to czasem ze szczepionkami bywa. Za udział w eksperymencie medycznym powinno się płacić, a nie wymagać w nim uczestnictwa.

Oczywiście, chcesz się czuć jak świnka doświadczalna, spoko. Twój wybór. Ale nie narzucaj go innym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
+1 / 1

@Pierdzideuko Zgadzam się z każdym zdaniem @Cylindryka. Od siebie dodam - na grypę się nie szczepiłam, raz na nią chorowałam z b. wysoką gorączką i z objawami jak covida (utrata smaku i węchu) - było to ponad 20 lat temu, i więcej na nią nie chorowałam. Nie widzę więc potrzeby też szczepienia się na covida, którego możliwe, że przeszłam (w zeszłym roku miałam jakieś przeziębienie z niewielką gorączką). Miałam też nie jedną okazję się zarazić.
Na anginę ani zapalenie zatok nie ma do tej pory szczepionki - a te dolegliwości dotykają mnie najczęściej z wszystkich dolegliwości, więc gdyby była możliwość zaszczepienia się przeciwko tym chorobom, to pewnie zaszczepiłabym się.
80-90% mojej pracy wykonuję zdalnie, kontakt z ludźmi mam telefoniczny i mailowy, więc nie widzę potrzeby poddawania się zabiegowi medycznemu o skuteczności, w którą nie wierzę, a powodującemu różne dolegliwości u większości pytanych przeze mnie szczepionych ludzi. A najbardziej do szczepionki zniechęciła mnie nachalna, często kłamliwa i prymitywna reklama oraz straszenie ograniczeniami, a także napastliwość zwolenników szczepień (którzy uważają, że dla ich spokoju mam poświęcić swój spokój i zdrowie).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pierdzideuko
0 / 0

@Cylindryk dzięki za głos, trochę dramatyczny, nie wchodzę w dyskusję bo już zbyt dużo razy miałem wrażenie że straciłem czas, ale naturalnie niektóre z twoich argumentów mają sens

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pierdzideuko
+1 / 1

@katem dzięki za podzielenie się poglądem, jest to racjonalny tok rozumowania, podobnie jak @Cylindryk nie jesteś przekonana co do zagrożenia i skuteczności rzekomego panaceum, nie będę was przekonywać do niczego, ale co do propagandy czy tzw polityki informacyjnej to zgadzam się że była siermiężna. W UK gdzie mieszkam była identyczna śmiertelność i nasilenie lockdownow (szkoły były mniej zamknięte) natomiast ludzie naprawdę kompetentni tłumaczyli co się dzieje i dlaczego, teraz po szczepieniach jest konsensus że z covidem bez żadnych obostrzeń będziemy żyć i umierać i jego śmiertelność jest porównywalna (2x wiecej skali roku) do grypy sezonowej przy około 150 zgonach dziennie ale sprawy już się nie wymkną spod kontroli. W Polsce znów pomimo przyzwoitego wyszczepienia nikt nie ma odwagi powiedzieć tego co będzie dalej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cylindryk
+1 / 1

@Pierdzideuko Żeby nie było - nie jest tak, że jestem przeciw szczepionkom, że powodują autyzm czy inne takie durnoty.
Jak najbardziej popieram szczepionki... po odpowiednich badaniach, testach, próbach kontrolnych i co tam jeszcze być powinno. W przypadku "covidowych" tego nie ma, nie ma przejrzystości, dochodzą bardzo... interesujące informacje z krajów niby zaszczepionych, jak Izrael...
W ogóle cały ten "Covid" coraz bardziej dla mnie pachnie jak jeden wielki, światowy przekręt, a nie prawdziwe zagrożenie.
Mi się nie śpieszy z tym. zachoruję, zdechnę, trudno. Jeśli zachoruję ponownie, na pewno odmówię respiratora, żeby nie było.

A jeśli otworzą JPN, to planuję tam wyjechać na jakiś czas - wtedy zapewne nie będę mieć wyboru i będę musiał się zaszczepić.
Przy czym z tego, co obserwuję, to na tą wiosnę to nie nastąpi, niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lokutus
-1 / 3

A ILU z Sejmu senatu i partyjniaków jest zaszczepionych nigdzie niema takiego info ps duduś też nie jest

Odpowiedz Komentuj obrazkiem