Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
267 285
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ludek_z_lasu
-2 / 8

Nie zamordują TVN24 , nadaje z satelity a ta nie ma granic jak RWE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krystela
+4 / 16

Wzruszyła mie ta historia. Niezła gierka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sodekso
-3 / 29

To bardzo dobra informacja, Ten ściek powinien zniknąć już dawno. Obawiam się jednak, że nacisk UE będzie bardzo silny i niestety ktoś się podda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
+10 / 20

@Sodekso "Ten ściek powinien zniknąć już dawno." - uważaj, czego sobie życzysz. Dzisiaj zablokują kanał, którego ty nie lubisz. Jutro zablokują kanał, który lubisz.
Wolność działa tylko wtedy, gdy ja wstawiam się za twoją, a ty za moją. Jeśli będziesz przyglądać się pasywnie, jak niszczą moją wolność (np. blokują TVN), to potem ja będę przyglądać się pasywnie, jak niszczą twoją (np. zablokują ci internet).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dinaeel
0 / 8

@Adamowitch94 dobrze że inne kraje nie mają tego problemu, bo znaczna większość mediów jest własnością kapitału lokalnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VenarNarco
+4 / 8

Poczeka nie długo wejdzie unijna ACTA 2 i każda niechciana informacja zniknie w ciągu godziny, oczywiście, które to informacje będą decydować możni tego świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BartexVP
0 / 0

ale przecież na wprowadzenie acta2 panstwa ue mialy czas do czerwca 2021 czyli ze juz jakby obowiazuka od kilku miesiecy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lokutus
+3 / 3

Maja koncesje z innego panstwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
-1 / 7

Szczerze trochę mnie to śmieszy.. zwłaszcza jak staram się czytać niezależne portale głównie ekonomicznie niezwiązane z PiS albo PO.. Problem był prosty większość udziałów z poza UE. Jak należało go rozwiązać przekazać 51%udziałów spółce znajdującej się w którymkolwiek z krajów UE...
z czym się to wiąże z tym że do tego kraju będzie wpływać większość dochodów z podatków... i o to poszło...
Jak należało to rozwiązać: PiS powinien odpieprzyć się od stacji, nie wprowadzać spec ustaw, oraz nie robić propagandy w TVP... jak TVN powinien rozwiązać dostosować się do przepisów panujących w danym kraju w chwili przekazania udziałów..
Jak rozwiązali: jedna i druga strona jak dzieci w piaskownicy, pokopali piaskiem i powiedzieli że racja jest po ich stronie i nie ustąpią

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R river013
-1 / 3

ja uważam, że państwo nie powinno mieć władzy nad każdą telewizją, co z tego że tvn to była tuba propagandowa, TVPis to też tuba propagandowa.
Może gdyby nie te śmieszne koncesje byłoby więcej stacji telewizyjnych, fajnie byłoby móc wierzyć, że owe stacje są niezależne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Glajt
+6 / 10

Obecnie nie ma publicznych niezależnych i wolnych mediów. Wystarczy, że jakaś telewizja dostanie kasę za reklamę tzw szczepień i wszystkie programy informacyjne zaczynają się od tego ile ludzi umarło. Żadna też nie propaguje zdrowego, naturalnego żywienia, skoro połowa reklam jest o suplementach diety. Jak telewizja dostanie reklamy z całujących sie gejami, to przecież nie wypada jej promować normalnej rodziny. Itd, itp. Dlatego telewizor służy głównie do oglądania filmów... z sieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+1 / 1

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Nie oglądam tv i zachęcam innych do tego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

super jeden szlam z głowy, teraz jeszcze pozbyć się tvp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem