Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
103 140
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+1 / 3

''Jeszcze jedno przykazanie, o którym nie mówiliśmy – „Nie zabijaj”. Morderstwo – piąte przykazanie. Ale, jeśli o tym pomyśleć… religia w zasadzie nie miała nigdy wielkiego problemu z mordowaniem. Więcej ludzi zostało zabitych w imię boga niż z jakiegokolwiek innego powodu.''
Autor: George Carlin

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hoost
-1 / 3

@bartoszewiczkrzysztof Czyli ilu zostało zabitych w imię religii ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+3 / 5

@hoost Najpierw ginęli chrześcijanie, gromieni przez rzymian. Następnie nastąpiła krwawa chrystianizacja europy/krucjaty przeciw: muzułmanom,poganom, chrześcijańskim heretykom . Dalej podboje Ameryki z krzyżem w ręku. ''Cywilizowanie Afryki'' też sygnowane było ''ogniem i mieczem'' Niemcy również szli do walki z hasłem ''Bóg jest z nami''. Teraz muzułmanie zaczynają odwet, za swojego boga na chrześcijanach, czyli również obie strony w imię Boga walczą. Pytasz ilu? Zdecydowanie zbyt wielu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
-1 / 9

@sliko Nie rozumiesz i czepiasz się. Akurat przytoczonej przez Ciebie wypowiedzi Hlonda trudno coś zarzucić. Mówienie, że pedofilia nie jest grzechem tylko księży, a wskazywanie, że tak jak każde morderstwo, również zabijanie Żydów jest potępiane przez duchowieństwo, to jednak różnica. W tym drugim nie ma rozmywania, jest podkreślenie, że nie ma różnicy między zamordowaniem Żyda, a kogokolwiek innego.
Nienawiść zaślepia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+1 / 5

Nie potępił - źle, potępił - też źle. Dla bezrozumnego fanatyka to nie ma znaczenia co ktoś zrobił czy powiedział, zawsze jest źle i zawsze jest powód do napaści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem