Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
321 329
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D DominikZi
+1 / 5

Hindusi piszą taki kod, żeby być niezwalnialni. Hindus po 2-3 latach w projekcie domaga się podwyżki 5-8 krotnej, nieprzypadkowo. Taki jest ich cel, napisać coś co tylko oni rozumieją i dostać górę siana. Jak nie dostaną to idą do innej firmy, jak dostaną to siedzą tam kilkanaście lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
0 / 0

To tak nie działa. Oni po prostu robią na szybko bez przemyślenia aby tylko wyprodukować coś funkcjonalnego w jak najkrótszym czasie. Poznałem masę hindusów i zawsze z nimi jest tak samo. Wszystko wiedzą, wszystko będzie gotowe, będzie pan zadowolony. Nigdy nie przyznają się do błędów, nigdy nie przyznają się do niewiedzy i tworzą takie potwory programistyczne aby tylko nie wyszło, że ledwo co potrafią coś stworzyć. Dzięki temu utrzymanie ich kodu jest bardzo drogie i z czasem sami nie są w stanie go utrzymywać. Dochodzi do sytuacji, w której naprawiając jeden błąd wprowadzają kilka nowych i zamiast mieć finalny produkt w dobrym stanie, to jest coraz gorzej. Ich celem jest tylko wykonać zadanie. Zwykle zmieniają prace tak często, że i tak nie doczekają czasów, gdy będzie trzeba ich kod utrzymywać. Niech się inni martwią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pabeloo
0 / 0

To co próbuje przekazać ten demot nie jest prawda w odniesieniu do sceny w Matrixie.
Te programy miały jak najbardziej sens i cel.
- jeden był kierownikiem systemów elektrowni ds. recyklingu
- drugi tworzył interaktywne oprogramowanie

https://matrix4humans.com/rama-kandra-kamala-connection-in-the-matrix/
"

I am the power plant systems manager for recycling operations. My wife is an interactive software programmer, she is highly creative.
Jestem kierownikiem systemów elektrowni ds. recyklingu. Moja żona jest programistką interaktywnego oprogramowania, jest bardzo kreatywna.
(...)
As a ‘recycling operations’ manager, Rama Kandra is in a perpetual state (Netzach) providing for the Matrix. Kamala is an ‘interactive’ program, exhibiting the ‘reverberative’ aspect of Hod in ‘creating’ a response. Their ‘jobs’ may seem trivial with regard to the Matrix story, but as we will show later, they relate directly to the coming fourth movie.

Jako kierownik „operacji recyklingowych” Rama Kandra jest w stanie wiecznym (Netzach), który dba o matrycę. Kamala to „interaktywny” program, który pokazuje „pogłosowy” aspekt Hod w „tworzeniu” reakcji. Historia Matrixa może wydawać się trywialna, ale jak pokażemy później, odnoszą się bezpośrednio do nadchodzącego czwartego filmu.

"

Tak, że ani trolling ani przypadek. Raczej rojenia autora demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pabeloo
0 / 0

To co próbuje przekazać ten demot nie jest prawda w odniesieniu do sceny w Matrixie. Te programy miały jak najbardziej sens i cel.
- jeden był kierownikiem systemów elektrowni ds. recyklingu
- drugi tworzył interaktywne oprogramowanie

https://matrix4humans.com/rama-kandra-kamala-connection-in-the-matrix/
" I am the power plant systems manager for recycling operations. My wife is an interactive software programmer, she is highly creative. Jestem kierownikiem systemów elektrowni ds. recyklingu. Moja żona jest programistką interaktywnego oprogramowania, jest bardzo kreatywna. (...) As a ‘recycling operations’ manager, Rama Kandra is in a perpetual state (Netzach) providing for the Matrix. Kamala is an ‘interactive’ program, exhibiting the ‘reverberative’ aspect of Hod in ‘creating’ a response. Their ‘jobs’ may seem trivial with regard to the Matrix story, but as we will show later, they relate directly to the coming fourth movie. Jako kierownik „operacji recyklingowych” Rama Kandra jest w stanie wiecznym (Netzach), który dba o matrycę. Kamala to „interaktywny” program, który pokazuje „pogłosowy” aspekt Hod w „tworzeniu” reakcji. Historia Matrixa może wydawać się trywialna, ale jak pokażemy później, odnoszą się bezpośrednio do nadchodzącego czwartego filmu. "

Tak, że ani trolling ani przypadek. Raczej rojenia autora demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BorekL_R
0 / 2

To jeden z tych filmów, w których NIC się nie dzieje przez przypaek, LOL.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem