Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
86 105
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E epuzer
+1 / 3

Czy to coś nowego... przecież tanie podejście do złapania kościółkowych za rękę przy jakimkolwiek brudzie - ma tysiącletnią sprawdzoną praktykę.

Pamiętacie - po opublikowaniu filmów Sekielskich - skowyt jaki wydali z siebie pisowscy posłowie, kościelne media i inni głęboko "wierzący" - NO TAK... BYĆ MOŻE KOŚCIÓŁ JEST TROCHE "BE" - ale nic to wobec pedofilów wśród murarzy stolarzy, rolników, palaczy w szkolnych kotłowniach, nauczycieli, szewców, dziennikarzy i strażaków.

To zresztą typowa dzisiaj postawa w każdej sprawie - dzisiejszy polityk, złapany na czymkolwiek, natychmiast usprawiedliwia się że jego poprzednicy robili to samo a nawet jeszcze gorzej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 września 2021 o 13:05

A Arcykretyn
+6 / 6

A ja mam nieodparte wrażenie,wręcz przeświadczony jestem iż np.Izba Inżynierów nie żuci się bronić zaciekle wykrytego inż.pedofila,że murarze prędzej nakładą po mordzie zwyrodnialcowi gwałcącemu dzieci,niż przeniosą go na inną budowę i odmówią dostarczenia akt zboka,nie istnieje chyba żadne inne środowisko oprócz kościoła, które bez skrępowania broni sadystów i dewiantów w swoich szeregach,swoją drogą zaprzeczanie związkowi między celibatem,poczuciem bezkarności a dewiacjami jest chyba nie do końca sensowne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem