Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
153 163
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J janekbro
0 / 18

@lolo7 To pokaż swój paszport że jesteś zaszczepiony, że nie chorujesz na żadne zakaźne choroby, że możesz przebywać w przestrzeni publicznej nie zagrażając nikomu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
+3 / 9

@lolo7 a co z texsasem tam mają wywalone na plandemii i mają się ok

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
0 / 0

@lolo7 ok a dakota tylko sugeruja co maja robic ludzie nic na sile

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukas8484
+13 / 17

Jeszcze trochę i będą tak potrzebne jak paszporty Polsatu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rageman1990
-2 / 4

@lukas8484 Chciałbym zobaczyć kiedyś taką wiadomość że w miejscu gdzie wymagają paszportu covidowego okaże ktoś Paszport Polsatu. Z 2 lata temu ktoś taki paszport Polsatu okazał na granicy węgiersko-chorwackiej skoro nawet były informacje na granicy że polsatowskiego paszportu nie akceptują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+11 / 19

Już są te paszporty z jednej strony draństwem a z drugiej bzdurą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JestemRolnik
+13 / 23

@koszmarek66 Najśmieszniejsze jest to, że ludzie, którzy się boją, pomimo tego, że są zaszczepieni, chcą zamykać w domach ludzi, którzy się nie boją i chcą żyć normalnie. Ja nie umiem pływać, więc niech nikt nie wchodzi do wody...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
+1 / 3

@koszmarek66 a ty widziałeś po ile chodzą paszporty Polsatu na o.. X

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
0 / 0

Spokojnie, zaraz wejdą cyfrowe paszporty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+3 / 9

Mądry powie "na szczęście", wracają po rozum. Przekonywać do szczepień, ale nie zmuszać. To powoduje zupełnie odwrotny efekt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 września 2021 o 22:50

7 7th_Heaven
0 / 4

Martwię się trochę o covidowców. Co oni poczną jak świat wróci do normy i nie nastąpi zapowiadana przez nich apokalipsa niezaszczepionych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 9

@7th_Heaven Mnie ciekawi na jaki temat szury zaczną wypisywać bzdury lub historyjki o znajomych swoich znajomych (hehe), gdy covid się skończy. Przecież trzeba się mylić i robić z siebie klauna także w innych sprawach.
Skupią się na innych bzdurach, może odnośnie ocieplenia klimatu, ale historia i tak zapamięta ich jako - mogli przyjąć szczepionkę, za którą teoretycznie nic nie płacili, ale woleli skończyć pod respiratorem lub umrzeć.
Można tylko obstawiać ile więcej zgonów na 1000 przypadków odnotuje się u niezaszczepionych w porównaniu z zaszczepionymi, gdy to wszystko się skończy. Jak myślisz, różnica będzie jednocyfrowa, czy dwu? I czy ta porażka ich czegoś nauczy, czy w przypadku kolejnej epidemii lub pandemii dalej będą walczyć o nagrodę Darwina?

Z drugiej strony można odbić piłeczkę - martwię się o covidiotów. Co oni poczną jak świat wróci do normy i nie nastąpi zapowiadana przez nich apokalipsa zaszczepionych? Po ilu tam latach zaszczepieni mieli masowo umierać? Po 2? Zbliżamy się do 1, nic się nie dzieje. Poczekamy kolejny :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 września 2021 o 12:46

avatar LowcaKomedii
-5 / 9

@7th_Heaven "Kto gdzie i kiedy zapowiadał apokalipsę zaszczepionych? :)" - już przychodzę z pomocą - Antyszczepy. Już wielokrotnie twierdziły, że po 2 latach zaszczepieni na covid umrą.
https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1498796,ludzie-po-przyjeciu-szczepionki-beda-umierac-powiklania-pojda-w-tysiace-i-to-naturalne-opinia.html
https://fakenews.pl/zdrowie/luc-montagnier-mowil-ze-wszystkie-osoby-zaszczepione-umra-w-ciagu-dwoch-lat-to-nieprawda/

Co do linku:
- wybrałaś artykuł pod daną tezę
- w artykule rzekomo opierają się na niepełnych danych z jednego szpitala
- są to rzekomo wstępne badania
- w artykule nie ma ŻADNEGO linku do źródła
- artykuł pojawił się na dorzeczy, które słynie z wypisywania bzdur, np.:
https://oko.press/zaszczepieni-umieraja-czesciej-bzdura/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-2 / 4

@LowcaKomedii oho znów cię sraczka dorwała:) nie umiesz podjąć dyskusji z faktami to trzeba zdyskredytować ich źródło. Nie umiesz odnieść się do wyników badania to trzeba go zlekceważyć :) standard trolla :)

Nie ma żadnej tezy. Nie widzisz słów "swoją drogą"?

Skoro już szurasz coś o źródłach, to sam miej odrobinę wstydu nie wklejać takiego szajsu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 6

@7th_Heaven "nie umiesz podjąć dyskusji z faktami" - może gdybyś podlinkowała jakiś fakt a nie artykuł z nierzetelnego portalu, który nawet linku do źródła nie umieścił. A nawet jeżeli piszą prawdę, w co wątpię, to i tak jest to małe badanie, w dodatku WSTĘPNE i to z jednego szpitala.
standard trolla - cherrypicking :) I nieważne, że wisieneczka jest niepoważna, ważne, że jest :)

"Skoro już szurasz coś o źródłach, to sam miej odrobinę wstydu nie wklejać takiego szajsu :)" - a na koniec szurianna postanowiła strzelić samobója. Milutko.
Widzisz, w moim linku, mimo że to okopress, przynajmniej dostałaś całą masę źródeł. Jakbyś nie wiedziała, to takie podkreślone, co zmienia kolor, jak najedziesz myszką. W twoim nie ma nic. Suchy tekst, nie wiadomo na podstawie czego napisany. Nie wiadomo ilu pracowników obejmowało to badanie. Nie wiadomo w zasadzie nic. Mamy jedynie nazwę szpitala. Czujesz różnicę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2021 o 23:14

7 7th_Heaven
-2 / 2

@LowcaKomedii a które badania nad szczepionką podawaną od niespełna roku są nie WSTĘPNE? xD

Wiem że lubisz paplać byle co i o niczym ale skup się: podważ to co tam napisano, nie to, co to za portal. Jak już wspomniałam demoty nie są poważnym źródłem informacji a jednak próbujesz tu jakieś umieszczać :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 5

@7th_Heaven "a które badania nad szczepionką podawaną od niespełna roku są nie WSTĘPNE? xD" - czy ty naprawdę jesteś tak durna, czy tylko udajesz?

"Jak już wspomniałam demoty nie są poważnym źródłem informacji a jednak próbujesz tu jakieś umieszczać :)" - bardziej może chodzić o to, że ty po prostu jesteś niepoważną osobą. Jeżeli w realu też tak rozmawiasz i też karmisz innych takimi anegdotkami, to znajomi, zakładając optymistycznie, że takowych masz, muszą mieć z ciebie niezłą polewkę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem