Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
31 62
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Q Qaziku
+8 / 28

Przeraża mnie, że autor jest przedstawicielem tego ciemnego ludu. Wolne media? TVN prawdę ci powie. Hahaha.
Jaka pomoc humanitarna? Są na terytorium Białorusi. polskue służby nie mogą wchodzić na terytorium innego, suwerennego kraju bez zaproszenia i pozwolenia.

Tatarzy to co innego. Ich przodkowie dostali te ziemię za zasługi dla Królestwa Polskiego. Żyją w zgodzie z sąsiadami. To nie są obcy, niezydentyfikowani ludzie.
Przeraża mnie, że są tacy ludzie, którzy nie potrafią myśleć.
Mam nadzieję, że włamią się pierwsze do twojego domu i zrobią krzywdę tylko twojej rodzinie. Wtedy może zmądrzejesz. Myśl o konsekwencjach zanim się wydarzą.
Dzięki temu, że kilka lat wcześniej nie wpuściliśmy tych podejrzanych typów, to nie było u nas zamachów.
Tego ci brakuje? Bomb i strzelanin na ulicach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Qaziku
+1 / 3

@zelalem Właśnie twoje poglądy, że wszyscy są dobrzy, to efekt propagandy niemieckiej. Łykasz jak pelikan wszystko co mówią w "tefałenie".
Nie wszyscy imigranci są przestępcami, ale są oficjalne i legalne drogi, żeby przyjechać do Polski. Skoro próbują przeleźć gdzieś przez lat, to o czym to świadczy?
I nie, nie są to ludzie z Afganistanu. Dzieli nas 5tys km i kilka krajów po drodze. Wszędzie przechodzili bez dokumentów?
Wyłącz swój ukochany TVN i włącz myślenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawa238
+2 / 2

@zelalem Zamachy były przeprowadzane zarówno przez osoby z obywatelstwem jak i przez świeżych imigrantów. Jakiś czas temu było głośno o historii Jazydki, która uciekła przez ISIS, gdzie była niewolnicą seksualną i spotkała bodajże w Niemczech na ulicy człowieka, który ją więził i gwałcił.

Jak poszperasz w internecie to dowiesz się, że aktywny udział w sprowadzaniu Czeczenów do Polski brał Mariusz Kamiński, szef MSWiA. W Czeczeni trwała wówczas rzeź i regularna wojna i tamci ludzie byli uchodźcami w pełnym znaczeniu tego słowa.

Wyciąganie Tatarów i wytykanie, że są muzułmanami jest tak samo głupie i bezsensowne jak tłumaczenie Ukraińcom, że nie powinni bronić swoich granic przed Rosją i brać udział w konflikcie w Donbasie, bo przecież "zielone ludzki " wyznają tą samą wiarę co oni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N neo001
-1 / 3

@zelalem Jest tylko garstka oszołomów, lewaków i głupców co chcą ich zaprosić do Polski.

"Zamachowcami byli albo mieszkańcy w drugim pokoleniu" Czyli mamy czekać 40 lat na zamachy? A co z przestępczością i brakiem asymilacji tych imigrantów? Żadne media mnie nie przekonają, że wpuszczenie ich to dobry pomysł.
A potem się dziwicie, że opozycja przegrywa wybory z pisem jak społeczeństwu próbuje na siłę narzucać swoje wartości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GPQ
+10 / 16

"Każdy cywilizowany kraj umozliwiłby im dostanie się do bezpiecznego kraju"

Nie łapie dowcipu :
Że niby Białoruś jest cywilizowanym krajem , ale nie jest bezpiecznym krajem ?

Za to Polska nie jest bezpiecznym krajem za to bardzo ksenofobicznym .... tylko mieszkający tu od stuleci Tatarzy o tym nie wiedzą.
Byłem niedawno w Kruszynianach - zapomniałem im powiedzieć że powinni być przerażeni.

a swoją drogą ciekawe co myślą o tej sytuacji - to raptem 5km od granicy z Białorusią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+4 / 10

Podejrzewam że Ci Tatarzy więcej zrobili dla Polski niż Ty i Twoja rodzina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+6 / 6

Jesli ich bedziemy wpuszczac, przybeda nastepni a po nich miliony nastepnych. Lukaszenka osiagnie sukces i bedzie mogl spokojnie terroryzowac Zachod tymi farbowanymi uchodzcami, ktorzy przylecieli do Europy bialoruskimi samolotami. A to wszystko ku uciesze Putina i Erdogana

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartbrt
+2 / 6

Te "wolne media" to pojęcie względne. Poprostu wolne media to te, które nie krytykują lewicy, więc one są postronne. Ja nie oglądam tv i jest mi z tym bardzo dobrze, mam dość słuchania jednych i drugich. Pierd..lą od lat to samo i nic się nie zmienia. Za jednych i drugich wysokie podatki,drogie produkty i rachunki. Oni wszystkich nas mają w 4ech literach. Liczy się, aby Ciebie, mnie, czy jego wydojić z PLN-ów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N neo001
-1 / 3

@Czarzasty To wyjedź z tej złej Polski i naprawiaj wizerunek Polaka na świecie, płakał za Tobą nie będę. Wole na Twoje miejsce jakiegoś normalnego Ukraińca wpuścić. Tylko po latach nie wracaj z podkulonym ogonem jak zatęsknisz za tą złą ojczyzną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kolorowatolerancja
-1 / 1

@Czarzasty - Taka jest właśnie prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+1 / 3

Ręce opadają, tego nawet nie ma jak prostować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krystela
0 / 0

Chyba dopiero z intenetów wynikło ile głupich ludzi jest w Polsce. Jak ktoś ma ochotę zobaczyć te cywilizowane kraje to warto głębiej poszukać rozmiarów murów w Europie południowej .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem