Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
572 606
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mamut3003
+2 / 14

A więc kolejna wojna się zapowiada tym razem z Belgią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
-1 / 47

Kiedy nawet Belgowie są bardziej propolscy niż sami Polacy ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+2 / 30

@polski_niewolnik Bardzo propolska jest aborcja. Nic tak nie rozwija narodu, jak ograniczenie jego populacji ;) Uwielbiam jak ktoś uważa się za bardziej świadomego od innych, a potem gada takie kocopoły, że inne państwa chcą dla nas dobrze. Czemu żaden z krajów nie proponuje zabiegów, które są drogie i niedostępne od ręki w Polsce, a ratują życie i poprawiają jego jakość?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
-2 / 16

@Wojtek1291 Niech zaproponują najdroższe zabiegi, bo polacy od 31 lat nie potrafią stworzyć sensownej służby zdrowia. Może niech zaczną przysyłać do Polski paczki jak do jakiegoś afrykańskiego kraju, bo za chwilę dzięki galopującej inflacji ludzi nie będzie stać na jedzenie. Dać ci palec to będziesz chciał całą rękę. Ciesz z tego drobnego gestu świadomy polaku, i że ktoś mimo wszystko chce pomagać polskim kobietom w potrzebie, bo na miłujących bliźniego jak siebie samego religijnych fanatyków, raczej nie masz co liczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+3 / 7

@polski_niewolnik Nie zrozumiałeś sarkazmu, jakoś mnie to nie dziwi. Nie zamierzam się cieszyć, że ktoś nakręca to ideologiczne gówno. Jeszcze otwórzmy w Europie sieć klinik jak Planned Parenthood (jak już nie ma odpowiednika), to tacy jak ty będą cali w skowronkach jak ktoś z dobroci serca chce pomagać kobietom. Uwaga: to też sarkazm. Żeby go zrozumieć, musiałbyś poczytać w co jest zamieszane PP i zrozumiec w końcu, że w takich akcjach nie ma nic z dobroci i współczucia, a zwykły interes. Zrobiono z płodów kolejny surowiec, a teraz wmawiają wszystkich, że postęp i wolność wiąże się z rozwiązłością i usuwaniem problemu jakim jest ciąża. Dlatego stosuje się okno overtona w przypadku aborcji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Margarettap1
-4 / 8

@polski_niewolnik widać że jesteś niewolnikiem "nowoczesnej" propagandy..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
-2 / 6

@Wojtek1291 Bez obaw świrze, twoi wyimaginowani wrogowie z zachodu Europy nie będą doprowadzać do depopulacji Polski, polakom idzie to znakomicie. Płód jako surowiec - już nawet nie wiem jak to skomentować.

Kiedy wstaniesz jutro z rana nie zapomnij zażyć swoje psychotropy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+3 / 3

@polski_niewolnik Co, przerosło cię wklepanie odpowiedniego hasła w wyszukiwarkę i poczytanie o sprawie Planned Parenthood? A może z angielskim na bakier? Są tłumacze. A może wolisz żyć w swojej ignoranckiej bańce dalej i nie chcesz się zapoznać z faktami na ten temat, bo masz ograniczony móżdżek i za dużo informacji i myślenia cię boli? Łatwiej jest przecież pisać brednie i zarzucać wszystkim wokół chorobę psychiczną ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pelnoletni
-1 / 19

jak Polska „wypadnie” z unii to nieRząd pozabiera paszporty i nigdzie nie pojadą…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WiewiorNT
+10 / 14

Co chwila pojawiają się komentarze "komuno wróć". Ona wraca, tyle że z tymi samymi złymi i negatywnymi rzeczami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+16 / 46

"... nie mogą być zmuszane do rezygnowania z życiowych szans".

Ja chromole... Dzieci nie znajduje się w chipsach. Dwie osoby idące do wyra muszą mieć świadomość konsekwencji, jakie to ze sobą niesie.

Co innego gwałt, uszkodzony płód, zagrożenie życia matki, ale usuwanie ciąży na "widzi mi się", to już regres moralno-etyczny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
-2 / 22

@Ashardon Nie zakładaj, że ludzie uprawiający seks chcą być rodzicami. Mimo stosowania antykoncepcji często dochodzi do ciąży. I nie może to być powód, dla którego, ktoś kto nie chciał dzieci ma teraz ze wszystkiego zrezygnować.
Aborcja to nie "widzi mi się" tylko decyzja kobiety. Na "widzi mi się" to zakazano aborcji.
Ale jak widać, Polskie kobiety mają wsparcie i nie uda się ich zniewolić całkowicie. Belgia, to pierwszy taki kraj, ale kolejne już dyskutują o tym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rakamo
0 / 16

@GieniaK tu nie ma co się ograniczać do porodu. Jak kobieta chcę podjąć decyzje o usunięciu dziecka, to niech ma taką możliwość nawet jak by dziecko 15 lat miało. Prawda :D ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G galena9
0 / 12

@GieniaK Nie zakładaj, że ludzie opychający się czekoladą chcą być grubi. Nie chcą więc powinni mieć prawo wyrzygać to jedzenie. Zaraz, czy to czasem nie jest bulimia? Choroba?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+3 / 7

@GieniaK Kto Ci naopowiadał takich smutnych głupot, że z dzieckiem wszystko się kończy? Mama, czy feministki? Dużo osób zalicza wpadkę i żyją dalej, z dzieckiem. No ale skoro namnożyło się przewrażliwonych ludzi, którzy się zabijają z byle powodu, to faktycznie dla nich dziecko musi być koszmarem. Odpowiedzialność to straszna rzecz. Ludzie chcą mieć same prawa, a ktoś czegoś od nich wymaga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
-1 / 17

@galena9
Ciąża to nie choroba.
Ale bardzo poważne obciążenie dla organizmu kobiety. I decyzja o tym, czy kontunuować ciąże należy jedynie do kobiety.
Nie może być tak, że zygota ma większe prawo do życia od wszystkich innych ludzi, łącznie z Tobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m4ght
-4 / 8

@Ashardon przecież tam nigdzie tego nie napisali. Obecnie ciężko dokonać aborcji, nawet jak życie matki jest zagrożone. Rozumiem jednak, że popierasz śmierć, albo chorobę kobiety w imię ideologii.
Idź teraz do swojego proboszcza i pochwal się jaki jesteś prolife. Może w nagrodę pozwoli Ci pomasować swoją magiczną różdżkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+1 / 1

@m4ght Przeczytałeś choćby mój komentarz? Bo z tego, co wytworzyłeś w komentarzu mniemam, że nie. Druga opcja jest taka, że po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m4ght
-1 / 1

@Ashardon Idąc z kimś do wyra każdy ma mieć świadomość, że może z tego wyjść zdeformowany płód, który będzie trzeba urodzić? Przeczytałeś swój komentarz ze zrozumieniem przed wysłaniem? Bo z tego co napisałeś to chyba nie. Druga opcja jest taka, że po prostu nie potrafisz wysłowić się ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+1 / 1

@m4ght Człowieku, przeczytaj to raz jeszcze na spokojnie - szczególnie zwróć uwagę na spójnik "ALE"

"Co innego gwałt, uszkodzony płód, zagrożenie życia matki, ale usuwanie ciąży na "widzi mi się", to już regres moralno-etyczny."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kastor86
0 / 0

@m4ght Nie potrafisz prostej wypowiedzi przeczytać ze zrozumieniem, a chcesz decydować o aborcji. Dramat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jarobakmac
+6 / 30

To jest chore i to się nie może dobrze skończyć. To jest wyzbycie się resztek rozumu i odpowiedzialności. Ciąża nie bierze się z powietrza, jest powszechnie znanym skutkiem precyzyjnie określonych działań. Seks to nie jest żadne prawo człowieka, chcesz uprawiać to ponosisz konsekwencje jakie by nie były. Państwo belgijskie chce finansować aborcję Polkom, ażeby tak wpadli na pomysł by w Kongo choć trochę posprzątać po tym jak tam prawa człowieka wprowadzali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
-4 / 20

@jarobakmac
Seks jest prawem człowieka, czy Ci się to podoba czy nie.
Seks dla przyjemności, bez prokreacji, również.
Takich krajów jak Belgia będzie więcej, gdyż dyskusje nad udostępnieniem darmowej aborcji dla Polek, trwają w innych krajach również.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KudlatyRyj
+1 / 5

Gienia większych bzdur nie czytałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jarobakmac
+2 / 8

@GieniaK Podstawowym prawem człowieka jest prawo do życia, a aborcja to pozbawienie tego prawa. Seksu nikt nikomu nie zabrania, ale seks to nie tylko zabawa i trzeba brać odpowiedzialność za swe czyny. Takich państw jak Belgia nie będzie więcej gdyż szybko presja demograficzna je odmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
-4 / 4

@jarobakmac
No właśnie, podstawowym prawem człowieka, jest prawo do życia i życie żadanego innego człowieka nie ma prawa żyć jego kosztem.
Więc jeśli kobieta robi aborcję, to decyduję, że nie bedzie życia, które żyłoby kosztem jej samej. Odmawia udzielenia swojego ciała w celu taki, aby ktoś żył. Podobnie jak z oddaniek krwii czy czegoś innego. Nie ma znaczenia ile istnień by przetrwało jesli koś odda krew, jeśli tego nie chce, nawet miliony mogą zginąć i nic nikomu do tego.

W sytuacji zakazu aborcji, zygota dostaje prawo większe nawet od Ciebie.

Odpowiedzialny seks to owszem, antykoncepcja, ale ta nie zawsze działa. Ale aby być świadomym w kwestii antykoncepcji, potrzebna jest rzetelna edukacja, a tej w Polsce brakuje.

Założe się, że nie masz pojęcia, jak działa antykoncepcja, ani czym ona jest?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+2 / 26

W tej "argumentacji" jest tyle starych błędów medycznych (!), że w zasadzie mogliby napisać "przyjeżdżajcie do nas Nie-Matki Polki - pomożemy wam zabić wasze Nie-|Dzieci" ... Cywilizacja Śmierci w pełnej krasie ... :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G galena9
0 / 16

@GieniaK Tak... odpowiedzialny człowiek zamiast pomóc wychować każe zabić rozwijające sie w łonie matki dziecko. Tak, to jest super odpowiedzialne.
Czym się różni dziecko dzień przed porodem od tego dzień po? Że jedno jest w brzuchu i go nie widać a drugie już poza? i to pierwsze można zabić a drugie nie? Powiedz rodzicom walczącym o swoich życie nienarodzonych dzieci, że nie warto, bo przecież to jeszcze nie jest dziecko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
-2 / 16

@galena9
Ciąża to nie dziecko.
Zapłodniona komórka jajowa, to zygota nie dziecko. Ta zygota może, ale nie musi (80% zygot jest naturalnie wydalanych z organizmu) zagniździć się w macicy i dopiero wtedy mamy embrion. Po upływie 14, 15 tygodni można zacząć mówić o płodzie.

Twój wywód na temat dziecka urodzonego i dzień przed porodem, jest argumentem logicznie błędnym. Błąd ten nazywa się logiczną równią pochyłą. Poczytasz to zrozumiesz. Ja dodam tylko, że aborcja jest legalna do 12, 16 tygodnia ciąży, w zależności od kraju. I w przypadku uszkodzenia płdu do 24 tygodnia, ale to już jest terminacja ciąży, a nie aborcja. Więc nikt nie robi aborcji dzień przed porodem.

Mówiąc o aborcji nie mówimy o chorym płodzie, gdyż do 12 tygodnia ciąży, niewiele jeszcze wiadomo o rozwijącym się embrionie. To co napisałeś do mnie odnośnie ratowania chorych płodów, powinieś był napisać do ministerstwa zdrowia. To własnie tam odmówiono ratowania płodu, którego życie było zagrożone przez drugi bezgłowy płód, tak zwany "płód pompujący". Życie zdrowego płodu nie miało żadnego znaczenia, gdyż pompujący miał prawo się urodzić. Bez głowy i kończyn, ale miał prawo do życia kosztem życia płodu zdrowego. Kobiecie odmówiono w Polsce pomocy w terminacji płodu pompującego, mimo, że widomo było, że ten pompujący w końcu zabije zdrowego. Powiedz, to co piszesz do mnie, rodzicom tych płdodów.
Ale na szczęście mamy organizacjie kobiece, które pomagają rozwiązać takie sytuacje, łącznie z pokryciem kosztów takich zabiegów za granicą. Bo o ile aborcja medyczna, to koszt ok 500 Euro, to taka terminacja płodu pompującego, w celu ratowania płodu żywego, już nie jest na przeciętny portfel.
Może o tym byś poopawiadał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lepic
0 / 20

Może niedługo doczekamy zapisu w prawie unijnym by aborcja była legalna i ogólnodostępna do 6-go roku życia!? Przecież ojcowie (czy inni opiekunowie) też nie powinni rezygnować z "życiowych szans",prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glus_eli
-2 / 8

Mając 6 lat jesteś człowiekiem. Nie ma aborcji człowieka tylko zabójstwo, morderstwo.
Tutaj mówimy o płodach, nie o dzieciach. O aborcji płodu.
To dość proste, naprawdę nie widzisz różnicy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
+2 / 20

Aborcja, to nie zabieg kosmetyczny jak chce uważać postępowa lewica. Jeszcze minister do spraw równości płci, co to jest?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
-2 / 2

Fundacja Leona Degrella ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
+1 / 17

Aborcji się nie dokonuje, aborcję się robi.
Dzisiejsza aborcja, to w wielu przypadkach aborcja farmakologiczna lub prosty zabieg medyczny. Dawniej, dość często, pozostawiano noworodki na śmierć.
Aborcja zawsze towarzyszyła ludzkości i zakazywanie niczego nie zmienia. Powoduje jedynie niepotrzebne komplikacje i śmierć kobiet robiących aborcję w podziemiu.
W latach powojennych w Polsce, szpitale były przepełnione kobietami po niewłaściwych aborcjach. Dlatego w 1956 roku zalegalizowano aborcję.
Obecny stan rzeczy w Polsce, to jedynie religijne restrykcje i chęć kontroli płodności kobiet. Takie religijne uprzedmiotowienie kobiet.

Działania Belgi cieszą, ale i martwią, bo dostęp do aborcji, Polki powinny mieć w swoim kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jarobakmac
+1 / 5

@GieniaK "religijne uprzedmiotowienie kobiet" Chyba jesteś obłąkana. Właśnie religia poprzez wprowadzenie monogamii i nierozerwalności małżeństw wyraźnie wzmocniła pozycję kobiet. Dziś postępowa lewica ma swoje pomysły, a setki tysięcy kobiet siedzi w domach publicznych, często wbrew woli, się nimi handluje. To jest postęp, to jest dobre, to żadne uprzedmiotowienie nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
-2 / 2

@jarobakmac
Religia z kobiety zrobiła własność mężczyzny.
Żona i dzieci były, dosłownie, własnością mężczyzny. Kobiety nie miały prawa edykacji, samostanowienia o sobie nie mogły również dysponować majątkim, nawet jeśli to one wnosiły coś do małżeństwa. Wdowy i dorosłe panny nie miały gdzie mieszkać jeśli ktoś z rodziny ich nie przygarnął. Powstały więc miejsca, gdzie takie kobiety, żyły na skraju ubóstwa. Teraz, te miejsca nazywamy szpitalami (po polsku) i ich przeznaczenie jest inne, ale powstały dawno temu, w celu schronienie dla właśnie takich kobiet. I Ty nazywasz to wzmocnieniem pozycji kobiety. Może lepiej zastanów się dwa razy zamin napisz to jeszcze raz.

Religia dała kobietom również jeszcze coś dodatkowego, stała się ona workim na nasienie i maszynką do rodzenia, nie mogła również odmówić seksu mężowi. Jest jeszcze wiele plugast i zła, które kościól wyrządził kobietom, poczytaj, to nie jest wiedza tajemna.

"Postępowa lewica", jak to nazywasz, dała kobietom możliwość decydowania o sobie. Edykacja, dziedziczenie, własność, możliwość głosowania, udział w życiu publicznym, możliwość pracy na dobrze płatnych stanowiskach, możliwość odmowy seksu jeśli nie ma na to ochoty itd. To spowodowało, że kobiety są wolne i mogą podejmować samodzielne decyzje, a ich życie nie zależy już od "widzi mi się" faceta. To niektórych boli, bo taki fakt, powoduje, że na dzień dzisiejszy 30%, 20, 30 latków nigdy nie odbędzie stosunku seksualnego z kobietą. To wywołuje flustracje, gniew, depresję i chęć powrotu zdominowania kobiet. Ale to już nie wróci.

Prostytucja to zjawisko starsze niż "postępowa lewica" jak wiesz. Tu popyt jest olbrzymi i zawsze taki był. Podaż w tym wypadku, jest tylko odpowiedzią na zapotrzebowanie. To demonizowanie tego zawodu, generuje powstanie podziemia i problemów z tym związanych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zemsta1488
+3 / 9

jest prawie 8mld ludzi, aborcja musi byc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
-1 / 1

No to od razu zróbmy eutanazję! Skoro jest aż 8mld (głównie w azji I afryce, ale tego już nie napiszesz. W Polsce rodzi się kilkaset tysięcy dzieci rocznie za mało) to zrób krok naprzód. Co wolisz, proszek, sznur czy może jakąś inną nowoczesną opcję? Do boju, daj przykład jaki to jesteś odpowiedzialny.
My normalni nie będziemy za tobą płakać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar longlong
-1 / 11

Nie pierwszy raz zachód sponsoruje polakom aborcje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
-1 / 7

@longlong
A właśnie, że pierwszy.
Kiedyś to do nas przyjeżdzały kobiety z zachodu na aborcję.
Jak widać zachód do przodu, a Polska, cała wstecz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar longlong
-1 / 3

@GieniaK aś gupi i historii nie znasz.
"22 lipca 1942 roku Adolf Hitler wyraził swoje zdanie na temat zmniejszenia populacji wschodnich terenów okupowanych: „W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji”. Hitler groził także: „Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych”[20].

W okresie okupacji hitlerowskiej obowiązywało w latach 1943–1945 prawo pozwalające na dokonywanie aborcji w nieograniczonym zakresie przez Polki – był to jedyny raz w historii Polski, kiedy aborcja była legalna „na żądanie”[21][22]. Za „zachęcanie lub zmuszanie niearyjskich kobiet do poddania się aborcji, świadczenie im usług aborcyjnych oraz wyłączenie jurysdykcji sądów polskich w sprawach o dokonanie aborcji” skazani zostali członkowie SS i urzędnicy Głównego Urzędu ds. Ras i Osadnictwa SS, w procesach norymberskich"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
-2 / 2

@longlong
Wprowadzenie legalnej aborcji w Polsce, to nie sponsoring, a legalna aborcjia.
Jeszcze w latach 80, do Polski organizowano wycieczki aborcyjne z zachodu.
Pierwszy raz w historii natomiast, mamy sponsorowane aborcjie dla Polek za granicą. To nie miało nigdy wcześniej miejsca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
-1 / 1

Nawet nie wiesz jak mi przykro, że polski naród wydał takie indywiduum jak ty. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Kiedyś odpowiesz za zło, które czynisz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar longlong
-2 / 2

@GieniaK to aborcja refundowana czyli sponsorowana,
ech
-westchnął longlong i pomyślał, co za ciemna masa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
0 / 0

@longlong Aleś się wysilił intelektem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mluki3
+2 / 6

Autor tego demotywatora opisał w nim działania ułatwiające zabijanie nienarodzonych dzieci i dodał do tego hasztag #dobro. I nie widzi w tym nic absurdalnego.

Jak widać ideologia "cywilizacji śmierci" wyprała już niejeden mózg.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrkoc
0 / 8

Zabijanie dzieci jest złe.
Ktoś kto tego nie rozumie jest glupi.
Ktoś kto to rozumie i mimo to jest za prawem do legalnego zabijania dzieci jest zły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stts
-1 / 1

@piotrkoc Tak, zabijanie dzieci jest złe i nikt się z tym nie kłóci. Usunięcie płodu, który jeszcze nie wykształcił nawet układu nerwowego, to nie jest zabijanie dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+2 / 2

Ah jacy ci Belgowie etyczni! Szkoda tylko, że w całej Belgii celebruje się pomniki króla Leopolda II, który był jednym z największych ludobójców w historii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fishe27
0 / 2

Turystki aborcyjne po powrocie do kraju mogą być ukarane, Nie jest tak, że przestępstwa można za granicą popełniać. Jakbym zabrał nieposłuszną żonę do kraju arabskiego na ukamienowanie, gdzie to jest legalne, to po powrocie do Polski mógłbym odpowiadać za zabójstwo, bo w PL jest to nielegalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rybery
-1 / 1

Ciekawe będzie limit jakiś roczny np? Trzy skrobanki gratis czwarta platna 50 procent piata by juz 100procent?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
+1 / 1

Drogie zwolenniczki aborcji bez ograniczeń , czy jeśli zajdziecie w ciąże ze swoim wymarzonym księciem z bajki, a on nakarze wam usunięcie ciąży to zrobicie to bez żadnych protestów?
Dziecko nie może być przeszkodą do tego żeby książe mógł uprawiać seksi z kolejną setką z was, a taki obowiązek skutecznie by mu to uniemożliwił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem