Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
1:44

Dziadek ujawnia prostą metodę leczenia, którą Rockefellerowie i Rothschildowie ukrywają przed ludźmi, czyli szurska tajemnica leczenia wszystkiego zdradzona na marszu Konfederacji. Nic tylko złapać się za głowę!

www.demotywatory.pl
+
155 186
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+6 / 16

No to dziadek ostro pojechał po bandzie... Ciekawe czy w ten sposób wyleczy sobie raka XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pilipiuk8
+9 / 27

@rafik54321 Tyle że on tu mówił o krążeniu a nie o raku. Nie wkładajcie ludziom słów do ust których nie powiedzieli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 10

@rafik54321 jest to śmieszne.. ale jest to też przerażające....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+2 / 6

@pilipiuk8 --- "... do ust których nie powiedzieli"
Racja. Jak ludzie nie powiedzieli tych ust, to im nie wkładajcie do nich słów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
+5 / 9

@rafik54321 Zdaniem foliarzy raka można z łatwością wyleczyć wlewami z witaminy C (sam ich guru Jerzy Zięba tak mówił).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 5

@pilipiuk8 yhm, tylko wytłumacz mi jak położenie ręki na głowie ma poprawiać krążenie? W jaki to cudowny sposób? Cóż takiego jest na czubku głowy co by miało temu przeciwdziałać? Bo tą ręką może zadziałać wyłącznie na skórę głowy i czaszkę. Względnie mało ukrwione miejsca XD. Na dodatek nie ma tam żadnych istotnych naczyń krwionośnych.

Gdyby mówił o masażu szyi, spoko. Idą tam 2 tętnice i 2 żyły do mózgu, dość ważne elementy układu krwionośnego, ale kuwa czubek głowy? XD.

Zresztą, może być rak serca. Pasuje teraz? XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pilipiuk8
-2 / 4

@rafik54321 Dla twojej wiedzy jest tam coś jak żyła i znajduje się właśnie w tym miejscu. Wiedza od lekarza po wizycie w szpitalu. Może chodzić o ułożenie całej ręki. Coś jak ułożenie ciała w odpowiedniej pozycji aby polepszyć krążenie w danym miejscu. To są tylko gdybania, ale nie wyśmiewał bym od razu ludzi za to że mówią coś co wydaje od razu na głupotę. Np. w zakładzie gdzie hartowali bagnety zawsze delikatnie im się krzywiły. Podszedł do nich Pan wiek koło 80 lat i powiedział że mają źle ustawiony basen względem biegunów. Wszyscy go wyśmiali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 2

@pilipiuk8 to dopiero dajesz porównanie, hartowanie bagnetów i bieguny mogą mieć sens.

Czaszkę masz bezpośrednio pod skórą. Gdyby była tam istotna żyła, byłaby wyczuwalna na skórze. Bo po prostu nie ma tam tkanki wśród której mogłaby się schować (a tak np jest na rękach). Poza tym istotna żyła na czubku głowy? Do czego? Do jakiego narządu? Do włosów? XD.
Podkreślam po raz kolejny - istotna żyła! Bo drobnych, nieistotnych to masz wszędzie i to od groma. Więc położenie ręki gdziekolwiek powinno wtedy działać, a nie działa.
Faktycznie ułożenie całego CIAŁA ma wpływ na krążenie. Bo wtedy owe ułożenie oddziałuje bezpośrednio na kluczowe elementy układu krwionośnego. Jednak samo położenie dłoni na głowie to za mało. Mniemam że ten sam człowiek wierzy w stawianie baniek XD.

To już więcej sensu ma masaż dłoni dla poprawy krążenia, zwłaszcza w samej dłoni. Bo masz tam masę naczyń krwionośnych, a duża mobilność ręki może sprzyjać utrudnionemu przepływowi.

Poza tym nie odniosłeś się do tego, jak położenie ręki na czubku głowy ma wyleczyć raka serca. W końcu rak serca to choroba układu krwionośnego, rzekomo to położenie ręki leczy wszystko (sam ten pan tak mówił).

Poza tym pan mówił że położenie ręki leczy rany. Pada wyraźnie określenie "jest rana". Potem powiedział "wyleczy się pan z chorób, krążenie, polepszy pan krew" (kuwa, jak można "polepszyć krew?!" XD, jakaś tuningowana + 100 do wydajności czy jak).

Chorób, czyli wszystkich chorób.
Ale dość nabijania się. Ewidentnie facet po prostu pierniczy od rzeczy. On wierzy że to działa i tyle. Dlatego mówi tak nieskładnie. On nie ma dowodów, on nie rozumie czemu to by miało wgl działać. On wierzy i tyle.

@usiek1992 to też kolejna humoreska. Domyślam się że owy Zięba też by popierał metodę "pacnięcia w dyńkę" z materiału powyżej XD.
A prawda jest taka, że jak chce się poprawić krążenie krwi niefarmakologicznie to są 2 sensowne metody:
- sport z naciskiem na ćwiczenia kardiologiczne,
- odpowiedni masaż wykonany przez specjalistę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pilipiuk8
-3 / 3

@rafik54321 Ty a mózg coś ci mówi? Może dla ciebie to mało istotny organ który według ciebie jest nieukrwiony XD Coś ty tak na tego raka się uparł? To jak masaż ręki ma uleczyć raka serca XD. Polecam przetestować swoje tezy XD. Bo widzę że znalazł się znawca od krążenia i raka XD. Tak właśnie widzę twoje wypowiedzi z tym jakże to wspaniałym XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 1

@pilipiuk8 Powodzenia w oddziaływaniu ręką na układ krwionośny pod czaszką. To tak jakbyś chciał wężem ogrodowym, oblać tapicerkę w zamkniętym aucie. Jak szczelne - nie da rady XD.

A kto ci powiedział że masaż leczy raka serca? Napisałem że masaż może poprawić krążenie krwi, zwłaszcza w rejonie bezpośrednio masowanym! Ponieważ masaż ma na celu między innymi, usunąć wszelkie naprężenia mięśni. Naprężone mięśnie mogą naciskać na różne naczynia krwionośne utrudniając przepływ krwi. I to MA prawo działać, a nawet powiem ci że działa.

Nie twierdzę że masaż to panaceum na całe zło, ale w bardzo konkretnych zastosowaniach po prostu działa. Działa na bóle mięśni wywołane przeforsowaniem czy skurczem. Może pomagać w bólach stawów. Może ułatwiać przepływ krwi. Ma działanie relaksacyjne.
Raka, chorób zakaźnych, chorób narządów tym nie wyleczysz. To oczywiste.

Ale ten dziadek twierdzi że podniesienie ręki, wyleczy wszystko. I raczej ty tu stroisz znawcę, broniąc takiego szkodliwego głupka.

Dobra, wystarczy dyskusji z tobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+8 / 28

A może zamiast od bandy do bandy, spróbować wyciągnąć coś dobrego z każdej strony. Czy naprawdę tak być musi, że z jednej strony tylko szczepionki, suplementy i paracetamol a reszta fuj? A z drugiej strony tylko leczenie dotykiem, ziółka i medytacje?
Czy TVP mówi samą prawdę? Czy TVN mówi samą prawdę? Całą dobę?

BTW. Zwróćcie uwagę, że ten gość ma około 80-tki i zachowuje się niezwykle żwawo jak na swój wiek. W Polsce faceci żyją średnio do 74 lat. Ja bym na wszelki wypadek rzucił okiem na tę książkę. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 października 2021 o 14:27

avatar rafik54321
-3 / 17

@koszmarek66 świry są zawsze żwawe, niezależnie od stanu zdrowia XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
+10 / 16

@koszmarek66 A tak naprawdę ani jedno, ani drugie, największe znaczenie ma prawidłowa, indywidualna dieta, odpowiednia ilość aktywności i odpoczynku (oczywiście mam na myśli choroby przewlekłe niewymagające interwencji oraz utrzymanie zdrowia, a nie urazy czy wypadki), ale to wymaga zdobywania wiedzy, konsekwencji, systematyczności, znacznie łatwiej wziąć pigułę, ziółka czy się pomodlić.

Poza tym jakaś dolegliwość może mieć różne przyczyny, więc jednemu pomogą tabletki a innemu akupunktura

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+3 / 7

@koszmarek66 wygląda na 80tkę.. a skąd wiesz, że nie ma 70? Ludzie różnie się starzeją. Mój dziadek wyglądał starzej od niego (zmarł w wieku 72 lat) Dziadek ze strony ojca dochodzi obecnie 90 lat i wygląda też całkiem nieźle i nieźle się trzyma fizycznie... ale raczej bierze leki a nie sobie rękę do głowy przykłada. Zioła też pije, na żołądek. I zaszczepił się dwoma dawkami i nic mu nie było

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 października 2021 o 16:50

P Pasqdnik82
+5 / 5

@koszmarek66 ja też nie wyglądam na swój wiek... jestem jeszcze rocznikiem z przełomu gdzie część pełnoletnich dostało zieloną książeczkę... ci z końca roku już mieli plastikowe dowody... nie pamiętam do kiedy był dokładnie warty ten dowód "książeczkowy" ale czesto sporo lat po otrzymaniu dowodu pracownicy sklepów pytali mnie o dowód gdy kupowałem jakieś piwo... i spojrzenie sprzedawców bezcenne.... bo jeszcze ctaki dowód miałem.... a wg nich nie wyglądałem na pełnoletniego....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
+1 / 1

@koszmarek66 Nom, wygląda na około 80 lat, a ma 35 :)

Ale nie no, nie można się śmiać. W końcu jak w zeszłym roku był ciężki dostęp do lekarzy i szpitali, a akurat złamałem sobie nogę to postanowiłem dotknąć palcem nosa. I noga się natychmiast zrosła!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 0

@Bihar No to się przekonałeś, że to skuteczny sposób. Nie wiem czy wiesz ale to też świetnie działa przy pisaniu komentarzy. Zanim napiszesz kolejny, przykładasz palec do nosa na 15 minut. Sukces gwarantowany. Poziom merytoryczny pisanych tekstów wyraźnie rośnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 2

@koszmarek66
Konfederacja to akurat twór który wyciąga wszystko co najgorsze od PiSu i PO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
-4 / 18

Facet całkiem odleciał, zażywający LSD chyba nawet nie mają takiej jazdy. W sumie czego się spodziewać po elektoracie Konfederacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 6 października 2021 o 14:47

P pilipiuk8
-1 / 13

@polski_niewolnik Proszę powiedz mi co on powiedział takiego w tym krótkim filmiku że tak uważasz? Oprócz rockefellerowie, rothschildowie. Dla twojej wiedzy pewne pozycje polepszają krążenie krwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
0 / 4

@polski_niewolnik Ci ludzie służą Putinowi i nawet nie zdają sobie z tego sprawy - zdecydowana większość foliarskich fake newsów ma źródełko w rosyjskich serwerach. Konfederacja to polityczne zaplecze Kremla w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
-3 / 3

@polski_niewolnik Minus za domysły, obelgę i niemerytoryczny komentarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
0 / 2

@Adamowitch94 W tamtym komentarzu nie było ani jednej obelgi. Zasadniczo elektoratu Konfederacji nie trzeba obrażać, ci ludzie sami siebie poniżają, tak jak to widać chociażby na załączonym zdjęciu. Nie kopie się leżącego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
+1 / 5

@LowcaKomedii Po foliarskiej bandzie spodziewasz się znajomości ortografii? Podejrzewam, że zdecydowanie lepiej znają cyrylicę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-2 / 4

Podać wam chłopcy wazelinę? Owinę folią oczywiście

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+5 / 13

Dzięki takim ludziom mamy tzw "grupę kontrolną" . To bardzo istotne przy badaniu klinicznym pandemii. Ryzykują własnym zdrowiem aby dać dane statystyczne nauce....w sumie bohaterowie. (do tej grupy też zaliczam pierwszego co zjadł sromotnika i ser pleśniowy)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
0 / 2

Mam pytanie: jaki jest związek między marszem wolności Konfederacji a tym starszym panem? Co łączy te dwa czynniki? Nie jest to do końca wyjaśnione, więc chciałbym się dowiedzieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
0 / 2

Czy odcięta noga także odrosła? :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R radhex
-2 / 4

Antyszurostwo to większy zabobon niż płaskoziemcy. Sami w ogóle nie myślą, nie badają, nie sprawdzają - wierzą w cudowną moc nowoczesnej medycyny i techniki a w zasadzie moc swoich wyobrażeń o niej, rodzaj zwykłej religii. Znane od wieków naturalne metody leczenia wrzucają do worka z zabobonem (który tak naprawdę sami uprawiają). Tymczasem rzeczywistość wygląda tak że kilkadziesiąt lat od rewolucji technicznej i rozwoju medycyny mamy liczbę zachorowań na raka jakiej wcześniej nigdy nie było, żywność wysokoprzetworzona, konserwanty, wzrost tempa życia, stres, choroby cywilizacyjne - to jest dla antyszura wyznacznik normalności, nowoczesności i kierunek rozwoju cywilizacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-1 / 3

Ale jak jakaś stara baba z PIS powie, że leczy wszystko przez regularne Zdrowaś Mario i Ojcze Nasz to też powiecie, że idiotka? Starzy ludzie żyją w swojej rzeczywistości. Nie ma nawet na co patrzeć.
Z drugiej strony większość polskich emerytów uważa, że nie płaci żadnych podatków, a 500+ nic nie kosztuje bo to dobrotliwa decyzja rządu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SilesianSeparatist
-1 / 1

Co jak co, ale ja podczas słuchania złapałem się za głowę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem