Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
80 118
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
+4 / 28

To jest właśnie odpowiedź na pytanie "po co nam stan wyjątkowy". Po to, by politycznie przegrani, którymi media się nie interesują, nie robili tam szopek, które mają zwiększyć ich popularność, bo SG ma dość problemów z tym co się tam dzieje, by jeszcze obarczać ich wyskokami takich oszołomów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+9 / 17

Genialne :) Z niecierpliwością czekam na wykrętną odpowiedź komendanta, co z rodzaju matołuszkowego "czasem się zastanawiam.... " ;))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+2 / 2

TLDR

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CBGB
-2 / 2

@kanapekr Nic nie straciłeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rakamo
-4 / 8

I to są poważne tematy którymi zajmują się posłowie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
+4 / 6

@rakamo I to są poważne tematy, którymi musi zajmować się Policja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qbpm
+1 / 3

@rakamo To jest zrównanie poziomem do tego czym zajmuje się policja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LordL
+1 / 3

@qbpm To jest raczej odpowiedź na idiotyczne zachowanie policji. Ciekawi mnie jedno czy rekwirowanie kredy zostało zainicjowane przez działaczy pis, czy może przez nadgorliwego funkcjonariusza policji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rakamo
-2 / 2

@LordL naprawdę nie widzicie nic złego w wykorzystywaniu dzieci do celów politycznych ? Jak można wymalować slogany polityczne i potem zasłaniać się dzieckiem :D ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
+2 / 8

Pytanie: kto płaci Darii za próbę zalania Naszego kraju obcokontynetalczykami?
Zwykły, normalny człowiek, podchodzi do przejścia granicznego i prosi o azyl polityczny. Prosi, bo to jest słowo klucz. My nie musimy go przyjmować.
Tymczasem mamy taką samą sytuację, jak u Węgrów, gdzie przez serbskie pola przechodziły całe tabuny, którzy kradli, szabrowali, bo przecież do normalnego sklepu nie weszli i jedzenia nie kupili. Rolnicy mieli duże straty, za które Afryka jakoś do tej pory nie uregulowała rachunku. Dopiero, jak Węgrzy zaczęli bronić swojej ziemi przy pomocy płotu (na granicy z Serbią żołnierze chodzą z odbezpieczoną ostrą bronią długą i przeszukują cały pociąg od góry do dołu), to wtedy małe grupki z UE zaczęły nawoływać, że tym nachodźcom to się krzywda dzieje, jednocześnie nie było żadnej deklaracji, że ta czy ta osoba przyjmie ich pod swój dach i weźmie za nich pełną odpowiedzialność. Co więcej, nagle cicho zrobiło się wokół ASF, gdzie zarażone dziki były przeganiane na stronę polską. Czyżby cenzura? Przypomnijmy, że na jednym z drzew został znaleziony dzik z ASF i nikt leśnikom nie wmówi, że to zwierzę wdrapało się / wbiegło na taką wysokość. A jakoś musiało się znaleźć. I rzut beretem od białoruskiej granicy.
Ci ludzie, którzy stoją na tej granicy, tak naprawdę nie mają prawa do wejścia do Polski. Jakikolwiek uciekinier z własnego kraju może się starać o azyl w pierwszym kraju, w którym nie toczy się wojna. Na Białorusi jest "spokój", więc mogą sobie tam prosić o azyl, ale już nie Polskę czy UE. Zresztą widać co się dzieje w Szwecji czy Niemczech; tam gangi opanowują całe dzielnice. Jak chcieli zrobić taki numer po polskiej stronie Zgorzelca, to ich koledzy ciągnęli te nieprzytomne, dobrze obite prawie zwłoki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+2 / 6

@nexpron
Po wpuszczeniu ponad 800 tys Czeczeńców (w Polsce pozostało ok 100 tys) , 400 tys. Wietnamczyków, 2 milionów Ukraińców i ok 200 tys. mieszkańców Azji Środkowej (M.in. Nepalu i Tybetu)
nasza bohaterska ojczyzna robi ze strachu przed iracką dziewczynką w czerwonym kubraczku...

Tiaaaa to bardzo sensowne i logiczne. Na pewno Putin stoi za tym wszystkim i płaci każdemu kto nie popiera PiS (PANIE WŁODZIMIERZU - wciąż nie dostałem należnej zapłaty - proszę to sprawdzić)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2021 o 16:50

N nexpron
0 / 2

@BrickOfTheWall Pieprzysz farmazony. W Lininie pod Warszawą był otworzony ośrodek dla Czeczenów. W pewnym momencie próbowali lokalnie narzucić szariat na okolicę, wymuszenia, haracze, próby gwałtów. Ich pech polegał na tym, że w tej samej miejscowości mieszkali wojskowi, którzy w końcu się wkurzyli. Widok Czeczenów i prewencji policji spier,,, do lasu bezcenny, bo ostatnie, o czym myśleli wtedy żołnierze, to rozmowa.
Nie, nie znajdziesz tego w gazetach, bo cenzura działa za dobrze w tym pieprzonym kraju. I dziwnym trafem wszyscy Ci rzekomi imigranci od razu mają dostęp do największych miast, a potem znowu będą getta. Już takie historie przerabialiśmy.
W windzie ciapaty wyskoczył z rękoma do mojej żony, bo on powinien pierwszy wyjść z tej windy. Żona wyszła, winda przejechała parę pięter, wyciągnąłem prawie zwłoki. Miał 4 godziny na ewakuację z dzielnicy. Idź sobie promuj bydło gdzie indziej; poocieraj się o ciemnych chłoptasi w rzymskim metrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 października 2021 o 0:01

C Ciocia_Helenka
0 / 2

@nexpron baranku boży - nie zrozumiałeś wyraźnie, że @BrickOfTheWall podał ci dane z oficjalnej strony rządowej dotyczącej przyjmowanych imigrantów - i to ewentualnie do nich miej pretensje, bo to PIS przyjął ich najwięcej w historii. Nie lewica i jej posłanki,

A policyjna kompromitacja w ściganiu dzieci za kredę nie ma z tym nic wspólnego i nie rób z siebie idioty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+1 / 1

@nexpron
Czyli też się zgadzasz z tym, że ponad 3 miliony imigrantów nie doprowadziło kraju do wojny domowej ani deprywacji kulturowej. Pojedyncze incydenty są wszędzie - jeżeli miałbym patrzeć przez swój pryzmat to kryminogenni są przedstawiciele mniejszości romskiej i miłośnicy całorocznego chodzenia w dresie i czapce z daszkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MistrzCKi
0 / 4

idiotka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
-2 / 2

Czy kiedyś się zastanawialiście, że kobieta nie posiada swojego nazwiska ?

Swojego nie ma !

Ma po ojcu, dziadku !

To po co jej nazwisko dwuczłonowe ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jarobakmac
0 / 0

W 1990 wszystkie komuchy powinni być zapakowani w pociągi i wywiezieni do CCCP. Dziś by nie było świrowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem