Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
507 520
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
U UlaL
-2 / 8

Śmierć nie jest końcem :) Jest początkiem, przebudzeniem. Opuszczasz tylko swoje ciało, ale nadal będziesz :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
0 / 4

I wtedy kierowca autobusu zaczął klaskać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar paralipomena
-2 / 2

A może tak rada dla "odchodzącego"? Człowiek tak mało wierzy w swoje możliwości. koniec będzie wtedy, jak sam o tym zdecydujesz. I jeśli bez cienia wątpliwości chcesz odejść, bo dokonałeś tu na ziemi już wszystko, to ok. Jeśli jednak jest to wyłącznie efekt pogodzenia się z diagnozą lekarską, to strasznie mi ciebie żal. Nie masz pojęcia jak wielką moc ma potęga naszej podświadomości, dla nie nie istnieje śmierć i choroba, której nie da się uzdrowić. Problem tylko w tym, by odnaleźć w sobie i podkreślam, tylko w sobie drogę do niej. Namaste! Pozdrawiam Boga w Tobie, którego odkryłam w sobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fumanchu410
+1 / 3

Gdybym miał tak trafną diagnozę to jeszcze nie zapomniałbym jakiegoś wroga wykosić zawczasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kiraftw
+1 / 1

Śmierć jest nieunikniona, prędzej czy później, niestety wszyscy nie możemy się zajmować porno biznesem, podróżami czy streamowaniem pierdół na youtubach. Kiedy życie twoje to tylko strzępy dobra to nie uważam, żeby śmierć była czymś tragicznym i smutnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RophoeC8
0 / 0

Patrząc na to co się dzieje i jakich ludzi poznaję, tracę chęć do życia, nie mówiąc o polepszaniu świata. Wszystko to, to jeden wielki cyrk połączony z areną. Jak komuś udało się otoczyć szczerymi ludźmi, z którzy wypełniają cały cykl dobowy, to można powiedzieć, że mają szczęście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem