Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
235 258
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P ponurymarcin
-1 / 5

I co z tego, skoro ma prawa wyborcze i zapewne ZAWSZE chodzi na wybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
-1 / 3

@ponurymarcin Sam sobie odpowiedz na pytanie ,,co z tego?". A czy ty zawsze chodzisz na wybory? Czy zawsze uświadamiasz swoich znajomych, że nie głosując to również głosują? Przestań oglądać się na innych, bo za kilka lat takie osobniki będą Tobą rządzić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baranina13
-3 / 13

fajnie tak lewicowo obśmiać tego gościa, (wysokość czoła, wały brwiowe) ale przypomnę że jakiś czas temu byli socjaliści co też ludziom mierzyli twarze, miedz innymi nos, rozstaw oczu... jak się to skończyło chyba nie trzeba przypominać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P ponurymarcin
+3 / 13

@baranina13 A czy to aby ci "prawicowi" (choć sądząc po tym jaką maja skłonność do rozdawnictwa, podatków i do pracy to sa bardziej lewicowi od lewicy) nie dzielą polaków na lepszych i gorszych? Wyzywają za poglądy, ubiór, zamiłowania?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 10

@baranina13
Tyle że nie byłoby takiego komentarza, gdyby nie jego dotychczasowe "dokonania". I tu jest duża róznica między tym, co robiło NSDAP, czyli wsadzanie wszystkich do jednego worka na podstawie jakichś cech fizycznych, rasowych, a nawiązaniem do wyglądu faceta, z którego ktoś szydzi przez to, co już zrobił.

Swoją drogą narodowcy są bardzo skorzy do oceniania na podstawie wyglądu, ale bardziej pod kątem koloru skóry, czyli im ciemniejszy tym gorszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
+2 / 10

@baranina13 A dlaczego twierdzisz coś o lewicowości? Bo śmiem oceniać prymitywne rysy osobnika z prymitywnymi poglądami? I to stanowi o mojej lewicowości gdy dla mnie autorytetem jest Pani z AK, a nie osobnik o nazistowskich (co o dziwo ty kojarzysz z lewicowością) poglądach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
0 / 6

Kolejny "narodowiec" łasy na pieniądze z UE (tzw. 'ciota' UE) ?!?
Putin pogłaszcze po łysej główce...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mietek888
-1 / 5

To może teraz, autorze demota, pośmiej się z wyglądu osób czarnoskórych, też często mają niskie czoła. Nie różnisz się niczym od osób porównujących czarnoskórych do małp.

A Wy się śmiejcie, plusujcie demota... Nie wolno wyśmiewać Waszego wyglądu, Wam wolno bo jak Wy hejtujecie to nie jest hejt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
-1 / 1

@mietek888 Szkoda, że nic nie zrozumiałeś. A kluczem do zrozumienia jest słowo ,,skończony" i przyjrzyj się ewolucji fizjonomii od homo erectus do homo sapiens. Może sam zauważysz, że coś tu nie jest ,,skończone". I wcale nie jest mi do śmiechu, że osobnicy o poglądach takich jak ich wygląd mają jakichkolwiek zwolenników.
Ale widzę z kim mam do czynienia. Należysz zapewne do tego 1% o którym Mentzen mówił w rozmowie ze Stanowskim w 50 minucie:
https://www.youtube.com/watch?v=Bd9hjFOulI8

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 października 2021 o 7:09

avatar be4bee
0 / 0

Czyli jest dla niego jakaś nadzieja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem