Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
376 390
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar samodzielny68
-3 / 19

Oczywiście gdyby to była 16 letnia dziewczynka, to sama by sobie była winna, szmata! Przynajmniej wg "prawicowych" miłośników pedofili w sutannach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
+8 / 10

Szesnastolatek i pedofilia? Komuś cos się poplątało? Karany jest seks z osobą poniżej 15 roku życia. No chyba że o czymś nie wiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tyswidziol
-4 / 12

@cysiek63 nie pomyliło, dla autora każdy ksiądz=pedofil, gdyby zamiast tego napisałby "gwałciciel homoseksualista" to by dostał zawału.

@sliko masz w skrócie, jak dla idioty: pedofil - rodzaj parafilii, stan, w którym głównym lub wyłącznym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania. Wiek zgody – ustalony prawnie minimalny wiek, od którego dana osoba jest uznana za zdolną do wyrażenia ważnej prawnie zgody na czynności seksualne z inną osobą, w Polsce od 15 r. ż. W kodeksie karnym nie ma słowa pedofil oraz czyny pedofilskie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
-3 / 7

@cysiek63 zapoznaj się z przepisami ... radzę nie współżyć z niepełnoletnią :) są przepisy, które nie mówią o gwałcie a o wykorzystaniu nieletniej. Można się zdziwić, kiedy ona zrobi zgłoszenie, że była niedoświadczona etc. Co lepsze :) nie ma znaczenia, że dwudziestu 17 latków się z nią bawiło w słoneczko ... Ty jesteś pełnoletni, więc jesteś winny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
+1 / 9

Tak tak, 16 latek i czyny pedofilskie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Danilo1994
-3 / 11

Ato nie był przypadkiem homoś? Nie, homosie są przecież fajni i nie wolno na nich najeżdżać. Precz z księżmi, niech żyje LGBT.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K korn82
+7 / 7

Nie pedofil tylko stary pedał. Chyba że chłopaka molestował już od kilku lat i dopiero gdy młody przekroczył "magiczny wiek" to postanowił skonsumować na legalu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZdzichuMalek
0 / 2

sie odezwali co niektórzy - jest wyraźnie napisane czyny o charakterze pedofilskim. Stary pedał i tyle

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+2 / 2

to są ci przedstawiciele handlowi Bogdana na ziemi? Przecież to banda zboków odklejonych od rzeczywistości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
0 / 0

Mówiąc po ludzku, to ksiądz pedał zgwałcił/wykorzystał nieletniego, ale pedofili to chyba jednak przypisać mu nie będzie można.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 października 2021 o 11:35