Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
232 247
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z zolty006
+5 / 9

Jakbym kiedyś miał wybrać iść do normalnego, albo gejowskiego, jako mężczyzna, wolałbym iść do klubu gejowskiego. W normalnym klubie będzie wiele dziewczyn oczekujących ode mnie, że to ja zagadam, a w klubie gejowskim to oni będą podchodzić do mnie. Fajnie jest czasami usłyszeć, że ktoś uważa, że jesteś atrakcyjny. Zawsze to fajny komplement i nie musisz się od razu rzucać do seksu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 października 2021 o 12:11

avatar DeatHMagnetiC
+3 / 5

@zolty006 Jest sporo logiki i trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś mimo, że mój heteroseksualny umysł się burzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grzechotek
-3 / 5

@zolty006 to zostań gejem, skoro wstydzisz się zagadać do dziewczyny. A komplementy mogą być fałszywy lub z litości. Mi dziadkowie mówią, że ładny ze mnie kawaler i na pewno nie mogę się opędzić od dziewczyn. Tylko, że jest całkowicie odwrotnie, więc albo chcą by zrobiło mi się miło albo już wzrok niedomaga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zolty006
+1 / 1

@grzechotek Jasne, że komplementy mogą być fałszywe lub z litości. Pewnie jak chłopak mówi dziewczynie, że ma piękne oczy to pewnie tak nie myśli. Fajnie jest jednak usłyszeć coś miłego od innej osoby ( która nie jest w wieku twoich dziadków ), a dziewczyny zwykle do cb nie podejdą i ci tego nie powiedzą.

P.S. Jak nie lubisz nieszczerych komplementów to przestań się dzielić opłatkiem na święta. Każdy wie, że te życzenia to pierwsze co ci do głowy przyjdzie. Przecież nikt ich nie planuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 października 2021 o 14:31

M Maja123456
-4 / 6

@zolty006 No i to sie wlasnie robi z mezczyznami. Wola isc do klubu gejowskiego i poflirtowac z facetem, niz z kobieta, chcoiaz sa hetero. A potem dziwia sie dlaczego te kobiety wola byc same.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paul123
+2 / 4

wiele lat robiłem zdjęcia w klubach nocnych. właściciele jednym głosem mówili, że najgorsze to są kobiety. same zaczynają zadymę i jest wrzask na cały lokal, wciągają w to mężczyzn i prowokują bójki. w klubach nawalają się zwykle faceci ale powodem najczęściej są kobiety

Odpowiedz Komentuj obrazkiem