Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
143 160
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar swietyczlowiek
0 / 8

Co nie ksiądz to pedofil, co to za sekta ? Sekta pedofili...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gesser
+5 / 9

Przecież to 14-sto latka powinna trafić do więzienia i wypłacać odszkodowanie. To ona kusiła biednego duszpasterza i sprowadziła go na złą drogę.

Jak to powiedział arcybiskup Michalik

"Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości, ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo, i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
-4 / 10

@sliko A takie pytanko: Jakie konsekwencje poniosła matka wysyłająca komuś obcemu nagie zdjęcia swojej córki? W sumie jako dorosła osoba uprawiała stręczycielstwo...
Oczywiście można pozbawiać jej wszelkiej odpowiedzialności, bo ksiądz "działa z Bożego namaszczenia". Tylko czy to zbadano?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+5 / 7

@Hvsarz z demota wynika, że matka już jest w więzieniu, co więcej jest nawet wyraźnie napisane ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+5 / 7

@Hvsarz Czytaj ze zrozumieniem, to się dowiesz jakie konsekwencje poniosła matka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+3 / 5

@Hvsarz https://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/matka-wysylala-ksiedzu-nagie-zdjecia-swojej-corki-kobieta-trafi-do-wiezienia,n,1000271077.html
39-letnia matka działała na skutek manipulacji 55-letniego księdza - jej wyrok to 2 lata i 10 miesięcy. Warto przypomnieć sprawę z Tylawy, gdzie matki przez 30 lat przysyłały księdzu "córki na nocleg", Tam ukarano jedynie księdza, który dostał wyrok 1 roku i to w zawieszeniu. Drugą ukaraną była kobieta, która sprawę ujawniła - musiała się wynieść miejscowości, bo urządzono na nią wściekłą nagonką. Innym "bohaterem" był niejaki piotrowicz - prokurator, który bronił pedofila, dzięki czemu uniewinniono go w pierwszej instancji. To ten sam piotrowicz, który zasiada obecnie w trybunale konstytucyjnym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
0 / 2

@sliko Nie wiem co muszą mieć w głowie rodzice, którzy posyłają takie rzeczy czy dzieci "na nocleg" do kogokolwiek.
Mam znajomego, który kiedyś przyszedł na religię jako pierwszy. Zakonnik podszedł do niego, stanął za nim i włożył mu rękę w majtki. Znajomy zamarł. Na szczęście zaraz ktoś wszedł do klasy, więc gość się wycofał. Znajomy opowiedział to mamie. Dalej chodził na religię, dziś jest wierzącym człowiekiem, ale nigdy więcej na religii nie pojawił się już jako pierwszy. Co więc myśleć o rodzicach i ich dzieciach, które skarżą się teraz, że przez lata (!!!) były molestowane przez jakiegoś zboczonego księdza? Dzieci jeszcze można zrozumieć, mogły być w wieku na tyle niewinnym, że nie rozumiały co się dzieje. Ale rodzice?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 października 2021 o 20:29

avatar sliko
+1 / 3

@Hvsarz tak działa religia - w Tylawie dziewczynki podsyłały księdzu również te matki, które przed laty same zaliczyły wizytę. Cytując uzasadnienie wyroku: „Sąd uznał, że ksiądz skrzywdził sześć dziewczynek. Według niego ksiądz: brał je na kolana, wkładał ręce pod bluzkę i dotykał piersi, wkładał rękę do majtek i dotykał krocza, całował w usta z penetracją jamy ustnej, wkładał palec do pochwy, dotykał nóg powyżej kolan” W rzeczywistości ksiądz skrzywdził wielokrotnie więcej dziewczynek, ale sprawy się przedawniły

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
-2 / 2

@sliko Tak działa cynizm i pożądanie (w tym przypadku księdza) oraz niedouczenie i głupota (matek)...
A gdybyś chciał się dowiedzieć, jak działa wiara czy religia, to zerknij na krzyż...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marsjanin11
+3 / 3

A już myślałem że matka już tam jest i czeka z sekatorem , żeby mu upi... tego koootasa. Ale rozczarowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 2

Bez urazy, ale matka jest szmacixem bez wzgledu na to, czy robiła to dla księdza czy kogokolwiek innego. Podejrzewam, że miała z tego po prostu zysk i każdy, kto by jej zaoferował pieniądze, miałby taką samą możliwość jak ten ksiądz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+2 / 4

@7th_Heaven po prostu zbierała punkty do zbawienia, o pieniądzach nie było tu mowy. A swoją drogą - jak za parę lat spojrzy w twarz własnej córki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A anty_demotywator
+2 / 2

zboczeniec pierdoolony, pedofil jeebany

Odpowiedz Komentuj obrazkiem