Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
111 142
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pisowskagangrena
+1 / 7

czy w przypadku molestowania ministranta przez księdza , rodzice poszkodowanego
nie powinni także ponosić odpowiedzialności karnej za współudział ?
podobnie jak w przypadku kuplerstwa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar swietyczlowiek
0 / 6

i snickersy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 października 2021 o 16:41

E Ectes
0 / 10

Coś mi się tu wydaje, że straszne przeżycia mają wypowiadający się tu ministranci. Chłopcy zgłoście to coprędzej, póki sprawa medialna, bo za chwilkę pedofilia i molestowanie wśród księży przebiją celebryci, lekarze nauczyciele, politycy i inne grupy społeczne i co wtedy z tym zrobicie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E epuzer
-1 / 5

@Ectes
- trochę zużyta ta Twoja złośliwa konkluzja na koniec - po filmach Sekielskich, też rozległ się wrzask dla odwrócenia uwagi od czarnych... że pedofile są wśród stolarzy, szewców, murarzy, dziennikarzy i aktorów.

Trochę potem, oficjalna komisja na podstawie dokumentów, ogłosiła że pedofilia to procentowo największa cecha wśród czarnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar swietyczlowiek
0 / 2

@Ectes A Tobie co ksiądz nie lizał xuja ? Czy 3,14 zdę ? Czy co ty tam masz ? Czy rowu ?
słodko Ci było? :))))
Jeśli nie - to jeszcze możesz skorzystać, i nie musisz zazdrościć tym, kogo księża zgwałcili, po prostu też skorzystaj...
Korzystaj z życia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ectes
0 / 2

Dla mnie to w większości insynuacje. A teraz napiszę czemu tak uważam:
1. Całe te działania to zasłona dymna, żeby ludzie mieli się czym zająć, korzystna dla władzy i dla kleru.
2. Nikt tak na prawdę nie przejmuje się ofiarami, są tylko zakładnikami dla celów polityczno propagandowo światopoglądowych.
3. Gdyby komukolwiek serio zależało by tym się zająć tak na poważne, to po 2 latach tego pier..... w mediach już dawno byłby raport, albo przynajmniej określona skala pokrzywdzonych
4. Sakielscy spalili temat. Zrobili tak słaby reportaż
5. Film Kler który powstał jest komiksem chumorystycznym a nie przedstawieniem problemu.
6. Problem pedofilii i wykorzystywania jest tak strasznie nagłaśniany, że z tego wynika iż każdy ksiądz jest pedofilem. Co jest cynicznym kłamstwem, które powielane milion razy itp
7. I wkurza mnie generalizowanie. Bo osobiście w swoim życiu spotkałem wielu empatycznych i dobrych duchownych, którzy pomogli mi przejść przez nie jedno bagno. I czasem byli większym wsparciem niż ojciec i matka.
8. Wszystko co wypowiadamy, co nie jest sprawdzone i zgodne z prawdą, powinniśmy milion razy odszczekać jeśli okaże się że nie jest prawdą.
9. A dla tych którzy zgwałcili i zostali zgwałceni walczyć o sprawiedliwą karę i ukojenie bólu, z poszanowaniem jednostki człowieka i godności.
10. A przede wszystkim budować wartości w młodym pokoleniu takie jak szacunek do każdego człowieka, dobroć wzajemną, a nie egocentryzm i gburność.

Z tego powodu mój sarkazm i wskazanie, że jakaś część populacji jest zboczona i są to też księża, a nie że są to tylko księża, jednak by to zrozumieć trzeba czegoś więcej niż papki medialnej i ulegania nagonkom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
0 / 2

Rozdaje? Chyba, zaprasza na loda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem