Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
137 164
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
-1 / 1

Jasne, bo jak on mógł uwierzyć w swoją religię i jej dogmaty...:P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
+1 / 3

Źródło: Piotr Szumlewicz xD

To wcale nie jest tak, że gdyby słuchano tych nauk w całości to prezerwatywy w ogóle by nie były potrzebne. Bo wystarczyło nie uprawiać skesu z kim popadnie. Nie rozumiem, jak się ludzie już nie stosowali do nauki "nie cudzołóż" to czemu się tak silnie trzymali "nie używaj prezerwatyw"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+1 / 5

Największa krzywda jaka spotkała Polaków to wybór polana na Papieża.

Ludzie zawsze byli obłudni a gdy Polak stał się papieżem stało się jeszcze do tego "obłudni swietobliwie"

Wiele osób poczuło się Chrystusem Europy i mówiąc dosadnie w "pupach im się poprzewracalo". Politycy z ambony, sejmu jeden po drugim krzyczeli co aprobuje a czego nie ów człowieczek w Watykanie które ustawy są zgodne a które nie nauce kościoła.

Wpędziło to nas w wir gdzie księża a w szczególności biskupi stali się ważni w polityce i należało ich słuchać bo papież to Polak.

Szerzyła się pedofilia a z tego co na jak wychodzą obecnie także mafijne korupcyjne przekupstwa, handlowanie klerykami i co zgorza z otoczenia Pawełka.

Najwięcej szkody dla kościoła wyrządził wybór Wojtyły gdyż ów "Polaczek" z Polska wschodnia mentalnością wyrządził więcej krzywdy niż porzytku.

Winą za obecne afery pedofilskie w Polsce a przede wszystkim na świece, za brak ich rozliczlanosci ponosi osobiście Polak Karol Wojtyła znany jako Jan Paweł II.

W mojej opinii powinien zostać przeprowadzony proces usunięcia go z grona osób świętych.

Za kilka może kilkanaście lat my naród polski będziemy się wstydzić że wydaliśmy na świat takiego człowieka z którym obecnie łączona jest ochrona pedofilii.

Żałuję że Karol Wojtyła zostal papieżem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ectes1
-3 / 3

@sceptykiem_sie_urodzic Żałuj dalej, masz prawo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem