Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
524 544
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tawarisz12
+2 / 16

Podobnie jest z krzyżem. Jezus umarł na krzyżu, a teraz wszyscy chrześcijanie czczą ten krzyż.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
+4 / 10

@tawarisz12 @perskieoko Jezus wedle Biblii chciał umrzeć na krzyżu. Jakby głupio to nie zabrzmiało był to jego plan. Czy planem Floyda było zostanie zaduszonym przez policjanta? Raczej kolejna impreza i paczka narkotyków była jego planem. Chrześcijanie też nie czczą Jezusa udając, że kogoś przybijają do krzyża.

Ale macie racje. Według Biblii śmierć Jezusa, była największym aktem miłości, a śmierć Floyda była największym aktem głupoty, więc wszystko się zgadza ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
-1 / 5

Ma to sens - ludzie noszą krzyże na szyjach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Qaziku
+2 / 6

Powinni na znak protestu na każdym meczu jednego ciemnego przestępcę zabijać :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+8 / 10

nie zadusił kolanem.
Lud ciągle jest karmiony kłamstwem, sąd dawno udowodnił że nie umarł od uduszenia, a od zatrzymania akcji serca przez przedawkowanie.
istnieje drugie ujęcie policjanta na którym widać że kolano jest na plecach, ale pokazują jedyną i słuszną perspektywę na którym wydaje się że kolano jest na karku.
ludzie czczą kłamstwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 października 2021 o 9:07

I iposek
+1 / 7

do ironii potrzebna jest inteligencja, tego na lewicy nie uświadczysz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darwin_in
+1 / 1

Kopacze intelektualne kaleki w codziennym zyciu prowadzone za raczke przez innych ze swoimi kosmetyczkami w reku, robia co im kaza bo sa produktem dla korporacji zywa reklama nike adidas perfum zarcia majtek ck etc... tym bardziej zalosny jest ich gest "szacunku" w kierunku czarnoskorych ktorzy sa odpowiedzialni za 50% wszystkich mozliwych przestepstw tego swiata, nie zall mi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+2 / 2

Czemu skazali policjanta ? To był kozioł ofiarny, przecież czarnego trzymał. Czarny był aniołkiem. Gdyby biały zmarł, to by się rozbiło po kościach. Ale wielce gnębiona uczciwa czarna rasa, to kozioł musiał być. Ten wyrok jest chory, chroni przestępców. Typ kryminał, mieli się z nim patyczkować. Nie wykonywał poleceń. Ta cała szopka z klękaniem. To jest śmiech na sali. Każde życie jest bezcenne, nie ma podziału bez rasy. Chyba że mówimy o mordercach. Im się należą jedynie łagry stalinowskie i kara śmierci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-1 / 1

Miliony katolików nosi na piersi krzyżyk z Jezusem... Może Floyd był kolejnym wcieleniem syna bożego po ponad 2 tysiącleciach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hajna89
0 / 0

słuchaj możliwe może miał objawienia po narko... a jego matka także na haju już nie pamiętała z kim on był stworzony więc chyba samo się zasiało

Odpowiedz Komentuj obrazkiem