Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
265 279
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kibishi
+10 / 12

Ja bym raczej zrobił zrzutkę na jakieś mocne proszki nasenne, niech się chłop wyśpi raz a porządnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kali2
0 / 0

@kibishi wiecznym snem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+7 / 9

A przy tym wszystkim ma duże poparcie, w większości fanatyczne. Tu nie jest potrzebny jeden geriatra tylko tysiące psychiatrów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+7 / 7

Na poprzednią konferencję założył dwa różne buty. Kto jeszcze pamięta czemu owa konferencja była poświęcona? Po tej było kilka demotów o jej treści, ale teraz już pojawiają się tylko te o zegarku i przysypianiu.
Robi z Wami co chce. Faktycznie łatwiej ludzi oszukać, niż przekonać, że zostali oszukani.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
-1 / 3

@Laviol Niestety głupi ludzie zwracają uwagę jak ktoś wygląda zamiast co mówi i co robi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
-1 / 1

@kibishi, niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
0 / 0

@Laviol gdyby prawo było stanowione na konferencjach to mielibyśmy uzasadniony powód do strachu, a w przypadku tej ostatniej to szczególnie. Niemniej tak nie jest, konferencję stanowią zapowiedź. Po powstaniu projektu ustawy jest głosowanie w sejmie, sporadycznie jest to przeszkoda (ale jak jest to spektakularna), senat (tutaj to bardziej opóźnienie), o prezydencie nie wspomnę i koniec? Właśnie nie, później jest rzeczywistość i na niej pisowcy wybijają sobie zęby. Gdyby nie ta ostatnia instancja mielibyśmy przechlapane, a tak to może mamy 10% z tego "oni sobie wymarzyli". Oczywiście jest to sytuacja niekomfortowa, ale dalej nie jest też tragiczna. To my codziennym życiem odpieramy to co oni wymyślą. I gdybyśmy byli przekonani, że państwo jest prowadzone przez geniusza zła, na każdym kroku czeka policjant, który chce nas spałować, a każdy urząd skarbowy czeka na nasze groszowe pomyłki, żeby nas zamknąć to nic byśmy nie zrobili. A tak widzimy czym jest to państwo i kim są osoby, które nim kierują i dzięki temu mamy siłę, żeby stawiać mu opór każdego dnia. Prawda jest też taka, że innej broni nie mamy, jak wyjdziemy protestować przeciwko planom 250k armii, wiedząc, że nawet ta w obecnej liczebności ma problemy ze sprzętem, jest źle zarządzana i "tworzenie wydatków", których efektem będzie brzydko mówiąc (ale prawdziwie) mięso armatnie to się stanie? Tak jest! Puszczą w TVP i powiedzą "putinowcy już tu są", a "sóweren" ze strachu zamknie się w swojej oblężonej twierdzy i uzna, że potrzebujemy nawet 500k wojska, a nie marne 250k. Natomiast jak to zlejemy ciekłym moczem, pomożemy rzeczywistości rozbić zęby pisowcom po raz kolejny (tutaj to mamy szeroką inwencję twórczą) to za jakiś czas część wyborców pis stwierdzi, że są oni nieskuteczni i nie mają szans "obronić nas przed Putinem" (niestety jest proces bardzo powolny, ale czy ma ktoś lepsze rozwiązania?). Taka prawda. Śmiech też jest bronią, a w polityce jedną ze skuteczniejszych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
+7 / 7

On nie przysypia, On medytuje, szuka oświecenia, co by jeszcze tu spier...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ludek_z_lasu
+7 / 7

Raczej ta zrzutka na :

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 października 2021 o 16:41

avatar Fragglesik
-5 / 5

@Gesser

Człowiek który chce rządzić Polską, zapomina co mówi, przeczy sam sobie, zmienia zdanie kilka razy w miesiącu i mówi o ciągłej "nienawiści jak tylko usłyszę...". ,Może też już czas na geriatrię?...:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 października 2021 o 19:39

R Raf_Raf
+2 / 2

Ja tam wiem jedno, szybka drzemka na nudnym spotkaniu czyni cuda ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
-4 / 8

Jak skończycie szkołę i pójdziecie do pracy, to zobaczycie, co człowiek ze zmęczenia potrafi zrobić. Ale zrozumiecie to dopiero za trochę lat. A takiej kondycji jak on, w jego wieku mieć nie będziecie. Politykę mam w dupie, ale sam w pracy miewam blackouty z przemęczenia, ale co wy dzieci możecie o tym wiedzieć...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-1 / 3

@Gesser
Do niedawna chwalił się również tym, że nie ma konta w banku, nie wiem czy dalej nie ma czy tylko przestał o tym mówić, bo to nawet dla jego elektoratu jest obciach ale ostatnio oglądałem film o Hitlerze i on też się chwalił, że nie ma konta w banku, bo on nie robi tego co robi dla kasy tylko dla kraju. A to nie jedyne podobieństwo!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem