Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1134 1156
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+27 / 37

Zdziwilo to kogos, ze takie sa efekty pracy socjalistow ktorzy sami mowia, ze nie zatrudniaja ekspertow bo eksperci nie chcieliby realizowac ich programu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lulus
+13 / 23

@Xar - a kiedy u nas było dobrze? Nie lepiej, lub gorzej, a po prostu dobrze?
Mnie się to już zaczyna ulewać. Co ekipa, to bije rekordy poprzedników. Ludzie głosowali na PO, bo mieli dość poprzedników. Później głosowali na PiS, bo mieli dość PO. Chyba nie chcę znać "jutra"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+13 / 19

@Lulus i nie będzie ponieważ jak skończyła się komuna, wybrali takie zasady wyborów by CI następni bronili interesy tych poprzednich... i tak może partie się ze sobą kłócą ale tak naprawdę żadne partia nie zrobiła innej krzywdę, nie wywlekła żadnych afer i doprowadzili że w sejmie są biurokraci i urzędnicy, nie mający zielonego pojęcia jak żyje się w Polsce. A wszyscy ludzie którzy mogli by coś zrobić i wyprowadzić kraj na prostą nie pchają się do polityki ponieważ nie chcą się zniżać do poziomu polityka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar xzvx
+1 / 5

@Lulus " Chyba nie chcę znać "jutra"..."
a mamy jakąś alternatywę?(nie chcę podawać nazwy partii bo by się dopiero zaczęło)...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
+11 / 19

@Lulus Kiedy Ci było źle tak naprawdę? Bo takie gadanie nie ma sensu. Za PO nie było takiego problemu jak teraz. Nigdy wcześnie nie zastanawiałem się, czy przypadkiem nie powinienem wydać wszystkich swoich oszczędności bo za miesiąc będą mniej warte. Ludzie nie tracili pracy bo im się zabraniało pracować. Szpitale działały wolno ale przyjmowały ludzi. W urzędach skostniałych od czasów PRL-u praktycznie z każdym rokiem szło jakoś lepiej coś załatwić. Obecnie znowu robi się to problemem. Ludzie się wykurzyli na PO bo zrobili kilka afer, i ukręcili na boku jakieś szemrane interesy. Teraz to kradną w biały dzień, wyprowadzają publiczne pieniądze na masową skalę i kupują poparcie na kredyt którym obciążą następne pokolenia. Nie, ostatnio nie było takich wałów jak obecnie. Może jedynie na początku przemian ustrojowych, ale tego nie pamiętam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 listopada 2021 o 20:51

Y yankers
+3 / 3

@agronomista Nawet na początku przemian ustrojowych nie było takich wałów. Wszyscy kradli co się dało, ale nikt nie robił tego w biały dzień, robiąc to publicznie i nie kryjąc się z tym.
Dzisiaj robią wały, nie kryją się z tym i śmieją się ludziom prosto w oczy. Bo oni są nietykalni i większość z nich wie że dotrwa do swojego końca spokojnie, bo żadna następna partia ich nie rozliczy z tego.
Zauważ że w Sejmie większość to wciąż te same stare mordy. Po 1989 zrobili system tak aby nie spaść ze stołka i tak aby nikt nie mógł ich później osądzić, nawet gdy robią coś jawnie.

K**wa, pamiętam PRL i nawet za czasów słusznie minionych nie było takiego jawnego robienia z ludzi kretynów. Bo Sasin za przewał z wyborami, za PRL już dawno by siedział a na końcu jego rodzina miałaby do oddania gigantyczny dług. Komuchy kradły ale nie robiły tego aż tak publicznie. Każdy wiedział że rozkradają kraj ale oni się z tym kryli, to była cała machina, dziś kradną jak chcą i co chcą. Nawet jak ich złapie się za rękę, to mówią że to nie ich ręka i robią to w taki sposób, że ludzie im wierzą że to nie ich ręka.
Za PRL jak jakiś delikwent, niezależnie od stanowiska, gdy został przyłapany na wałkach albo robił jest publicznie, to szedł siedzieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 listopada 2021 o 2:23

avatar LowcaStulejarzy
-2 / 16

W tym kraju nigdy nie będzie dobrze! Czy wygra lewica czy wygra prawica jeden pies, i jedni i drudzy są siebie warci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darthnorbe
-4 / 18

Skąd wiesz że prawica jest siebie warta skoro nigdy u nas nie rządziła? Typowe lewackie przekonanie. Oj bo oni wszyscy tacy są a jak ludzie cały czas ci mówią nie głosuj na nich to powiesz że i tak nic to nie zmieni i dalej na lewicę glosujesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+1 / 7

A znasz jakieś polskie partie prawicowe? U wszystkich mi znanych prawicowość polega jedynie na święto***litości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 2

@LowcaStulejarzy Od czasów obalenia komuny nie mieliśmy w tym kraju rządów prawicowych łowco...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
0 / 0

@LowcaStulejarzy a gdzie masz prawicę? przecież to są zwykli socjaliści klękający przed lawendową mafią. Pod względem EKONOMICZNYM są jeszcze bardziej z lewej niż barany z PO i spółki, a wg mniej to jest ważne i to powinno stanowić o przynależności do lewicy czy prawicy. kogo obchodzi stosunek ŚWIECKIEJ władzy do kościoła? rząd ma zajmować się ekonomią, prawem i infrastrukturą. Polska tymczasem stawia na piedestale kościół i związki homosiów. kogo obchodzi lawendowa mafia? kogo obchodzi kto z kim sypia? to co powinno być ważne to potężna inflacja i spadek inwestycji ze strachu przed WARIACTWAMI ekonomicznymi kretynów w sejmie (z obu "stron")

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaStulejarzy
-1 / 5

@hokek Z jednej strony kościół i aborcja z drugiej LGBT i pedofilia, wystarczy rzucić w odpowiednim momencie te hasła i wścieklizna gotowa, naród podzielony, a ci co tak krzyczą w TV, czy to PiS, czy PO i inne PSL pójdą razem na wódkę i będą się świetnie bawić. Żeby w tym kraju było dobrze, trzeba by było wywalić cały rząd na zbity pysk i posadzić tam ludzi którzy nie są w żaden sposób powiązani z żadną z obecnych partii politycznych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bednarex
+6 / 12

Czyli jak za komuny... co prawda wszystko podrożało, ale za to potaniały czołgi i lokomotywy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+2 / 2

A musztarda i tak droższa :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+11 / 13

i to są konkretne argumenty przeciw pisowi a nie to że kaczor zegarek na odwrót założył XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+3 / 3

W 1980 na takie podwyżki ludzie wyszli na ulicę i Gierek stracił władzę.

Nic nie sugeruję ale może by tak coś zakombinować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D danmat_22
+1 / 3

Dzisiejszy lud jest takim rozbestwionym bydłem że nawet gdyby zaczeli gwałcić i rabować to powiedzą że " Przecież Bóg tak chciał"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Stokii
-2 / 2

Nie ma to nic wspólnego z pandemią co?A i tak się nie zaszczepiać bo po co?Zawsze będzie to wina żądu Gratuluję

Odpowiedz Komentuj obrazkiem