Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
695 708
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Zoolwk
+2 / 6

Polacy zamienili życie z normalnego na wygodne. A to jest cena tej zamiany, a raczej cena tego wyboru. Każdy powinien sobie zadać pytanie, czy stać go na taką masę ekspertów z każdej dziedziny, którzy za niego będą zarządzać jego ciężko zarobionym majątkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+2 / 4

@Zoolwk To jest właśnie największy problem socjalizmu zmienia odpowiedzialność na wygodę i to całkiem sporym kosztem ale jednak człowiek szybko się przyzwyczaja do wygody przez co większość osób tego nie widzi a reszta nie jest w stanie ich przekonać że ten koszt jest faktycznie wysoki i będzie tylko rósł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iiyrryyr3iit
-1 / 3

Ja marzyłem by być kimś, by robić coś co ma sens(z mojego punktu widzenia) nie myślałem o kasie tylko o tym co robię i moim hobby. Płacili mi za moją pracę 800zl a teraz 30x więcej za to samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agitana
-1 / 1

Sen dwudziestoparolatka ktory jeszcze dobrze nie zaczal pracowac, a juz chce miec wszystko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xyper
+1 / 3

A co to jest normalność? Kawiarnia, nowe ciuchy i zakupy bez patrzenia na cenę? niestety, w świecie materii szczęścia nie znajdziesz. Jeżeli chcesz poszukać prawdziwego szczęścia to zastanów się po co żyjesz na tym świecie, jaki jest twój cel? Czemu znalazłeś się tu i co się musisz nauczyć? Wielu mnie pewnie zaraz przegada, ale nie żyjemy tu by się bawić, ale żeby się uczyć, rozwijać, poszerzać horyzonty i umrzeć doskonalszymi. Nie szukaj szczęścia w materii bo ona tylko zwodzi i zawsze cię zawiedzie. Zawsze będzie lepszy ciuch, lepszy telefon, lepsza gra, lepsze auto... odrzuć to myślenie, zacznij dziś żyć dla innych. Najważniejszym punktem w życiu postaw prawdę, szczerość, pokorę, nie krzywdzenie i radość i zobaczysz że zmieni Ci się świat, bo Ty się zmienisz. Można mieć wszystko i być nieszczęśliwym i można mieć nic i być najszczesliwszym człowiekiem na ziemi. Powodzenia!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niobe66
0 / 0

Prawda...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichooddycham
0 / 2

Wystarczy się uczyć,kojarzyć fakty i NIE GŁOSOWAĆ NA SQ WESYNÓW....I nie trzeba marzyć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kika1989
0 / 0

Być może zaskoczę was nowym, niezwykłym odkryciem, ale to wszystko jest do osiągnięcia. Wystarczy pójść do pracy…
Ja wiem ze najłatwiej narzekać, ze socjal za mały, albo grać w totka i płakać że się nie jest milionerem, ale żyjemy w czasach gdzie jest najłatwiej zarobić. Jeżeli ktoś nie potrafi poradzić sobie w życiu, to pora się zabrac za sobie i swoją edukacje finansową. (Pomijam tutaj skrajne sytuacje osób które są np niepełnosprawne umysłowo, lub ciężko przewlekle chore, każdy inny jest w stanie zarobić tyle pieniędzy żeby w miarę godnie żyć)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem