Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1342 1383
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Amon666
+16 / 20

może nie za wszystkie ale z pewnością sporo się znajdzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+8 / 12

@Banasik Niestety w rzeczywistości złodziej najgłośniej krzyczy, że jest przeciwny kradzieżom

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+11 / 19

@Fragglesik "oszołom", "kretynka", "głupiś" - nieodmiennie słyszymy, gdy katolickim manipulatorom zaczyna brakować argumentów. Na szczęście ich metody coraz mniej skutecznie działają na ludzi - 97% kliknęło mocne dla tego demotywatora

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 listopada 2021 o 11:55

S konto usunięte
-5 / 9

@sliko przecież to Ty jesteś manipulatorem..

Mocne nie jest wyznacznikiem prawdy. PIS przecież zmiażdżył konkurencje w wyborach, a nie oznacza to że ma racje.

A wracając do ocen demota to poczekaj aż lewica dojdzie do władzy, wejdą nastroje antylewicowe i znowu bedziesz dostawał minusy jak kiedyś. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I IukaszPL
+2 / 2

A ja w kwestii estetyki proponuję autorowi aby następnym razem wyłączył filtr niebieskiego światła przed zrobieniem screenshota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+2 / 4

@IukaszPL nie ja go robiłem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M malkolm_x
+4 / 14

spokojnie, spokojnie, ja bym się tu zbytnio nie rozpędzał.. myślę, że kościół stać na wykastrowanie swoich agentów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
-4 / 10

Dobra - ok.
Kastracja księży i całkowity zakaz aborcji.
Pasi?
Oczywiście że nie.

Poza tym przypominam - kastracja wcale nie ogranicza zapędów zboczeńca. Każdy zbok znajdzie inny sposób. W tym przypadku kastracja to krzywda dla księży, a każdy zbok poradzi sobie inaczej. Zresztą co da kastracja księży, skoro druzgocąca większość pedofilii jest z innego środowiska? Będziecie kastrować wszystkich nauczycieli, trenerów i aktorów?

Minusujcie, prawda boli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 listopada 2021 o 15:31

avatar sliko
+5 / 9

@Zoarix sądzisz, że naprawdę ktoś chce kastrować księży? A co do nauczycieli i księży - możesz podać jakieś wiarygodne statystyki? Nauczycieli jest 20 krotnie więcej niż księży - potrafisz podać kilka przykładów wyroków z tego roku? Gdyby pedofilia wśród nich była porównywalna z tą wśród księży, to w każdym tygodniu roku słyszelibyśmy o co najmniej dwóch takich sprawach. Niedawno biskup Długosz chcąc wybielić Kościół opowiadał, że za TYLKO 0,25% przypadków pedofilii w Niemczech odpowiadają księża. Brzmi dobrze dopóki nie uświadomimy sobie, że 13,5 tysiąca niemieckich księży w 83 milionowym społeczeństwie Niemiec to tylko 0,016%. Mikroskopijna grupa generuje 15 RAZY więcej przypadków niż średnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 7 listopada 2021 o 17:36

avatar Zoarix
-5 / 7

@sliko
Do mnie dochodzą takie dane, ale jeśli jesteś ukierunkowany tylko wobec księży, to trudno się dziwić, że masz wybiórcze dane.
W swojej historii spotkałem przykłady nauczycieli skazanych za pedofilię. Fakt, było to jakiś czas temu. Teraz organy ścigania mają dostęp do każdego zawodu i stanu.
Nie słyszałeś o nauczycielach, ponieważ ci bywali kryci przez dyrektorów. Nie chodzi tu tylko o pedofilię, ale też o przemoc fizyczną i psychiczną. Mimo iż po 89 były przemiany ustrojowo-światopoglądowe, to dyrektorzy mieli świetne narzędzia do krycia siebie nawzajem.
Nie słyszałeś o trenerach personalnych, instruktorach i tym podobnych?
Pedofilię trzeba traktować całościowo. Dzisiaj jest taki absurd, że jeżeli ktoś zgłosi się, że został kiedyś skrzywdzony przez księdza, wiele środowisk postawi go na świecznik bez skrupulatnego sprawdzenia, czy to w ogóle prawda. Jeżeli natomiast ktoś był molestowany przez przykładowego "wujka", to nie może już liczyć na tę samą pomoc, ponieważ to nie jest medialne.

Ze zgwałconych zrobiono narzędzia to kręcenia medialnego szamba. Jak temat się skończy, są zostawieni sami sobie. Dziecko skrzywdzone potrzebuje pomocy bez względu na to, kto mu zrobił krzywdę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+6 / 8

@Zoarix Wyobraź sobie szkołę w której nauczyciele molestują dzieci. Ich koledzy mają nakaz milczenia i pomocy w ukrywaniu faktów, a dyrektor szkoły ma pomagać w zacieraniu śladów, i w porozumieniu z kuratorium przenosi nauczycieli z takimi skłonnościami do innych szkół w innych miastach. Kuratorium organizuje też akcję zastraszania ofiar i świadków, aby nic się nie wydało - wszystko zgodnie z tajną instrukcją wydaną przez Ponadnarodowe Ministerstwo Oświaty z eksterytorialną centralą, gdzieś na południu Europy.
Możesz podać źródło swoich danych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 listopada 2021 o 17:40

avatar egoiste
+3 / 5

@Zoarix To jak do ciebie dochodzą dane to bądź łaskaw podać źródło. Chyba że to nie są żadne dane, a dowody anegdotyczne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+3 / 7

@Zoarix nie wiem kto jest bardziej obrzydliwy moralnie - księża pedofile, czy ich obrońcy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewilq83
+3 / 5

@sliko Są siebie warci. Nikt normalny nie użyje argumentu "bo w innych środowiskach jest tak samo".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
-5 / 5

@sliko
Jak mnie nazwiesz, mi nie robi. Ty podajesz często dane tendencyjne.
Oskarżam Cię o to, że przejmujesz się pedofilią tylko w jednym miejscu, a pomijasz inne.
Mnie oskarżasz o ochronę pedofilii, a ja również Ciebie - o przyklepywanie pedofilii wszędzie indziej, aby na celowniku była tylko jedna grupa. Nie potrafisz mi na to odpowiedzieć, co tylko potwierdza ten fakt.
Zresztą to nic nowego. Od dawna czekam, aż odpowiesz mi na pewne pytanie, które zadałem Tobie jakiś czas temu, o czym Ci ciągle przypominam, a Ty skrzętnie to pomijasz.
Jesteś manipulantem najgłębszej wody. Gdy kończą Ci się argumenty, albo nie odpisujesz, ale nazywasz mnie obrzydliwcem. Marna podróba merytorycznej rozmowy.

Ja byłbym skłonny, aby dla pedofilii była kara śmierci. Potrzeba pomóc każdemu zranionemu dziecku, ale jak widać interesują Cię tylko te skrzywdzone przez konkretny stan.
Ja jestem dla Ciebie obrzydliwym obrońcą księży, a Ty dla mnie obrzydliwym manipulantem.
Równowaga w przyrodzie zachowana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2021 o 15:47

avatar sliko
+3 / 5

@ewilq83 Uważają, że pedofilia w innych środowiskach całkowicie niweluje tą kościelną. A ta kościelna jest szczególnie groźna, bo chroniona instytucjonalnie przez Kościół i dopuszczają się jej ludzie przez 6 lat szkoleni w manipulowaniu ludźmi. Sprawia to, że ci pedofile krzywdzą wiele ofiar, a proceder kończy się dopiero wtedy, gdy dojdzie do skandalu. Wtedy kurie zapewniają najlepszych prawników, nawet jeśli taki człowiek jest wydalany ze stanu duchownego. Przypomina mi się sprawa pewnego księdza z jednej z podwarszawskich miejscowości. Jedna z ofiar opowiadała o notatniku z kilkudziesięcioma nazwiskami przy których postawiono po kilka, lub kilkanaście plusików. Chłopak zrozumiał po odnalezieniu swojego nazwiska, bo tu ilość plusów pokrywała się z tym ile razy ksiądz go "zaliczył"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2021 o 16:23

E ewilq83
+2 / 4

@sliko Niestety, w ukrywaniu i tuszowaniu nie mają sobie równych, i to właśnie jako instytucja.
Swoimi czynami krzywdzą też nie tylko fizycznie. Odbierają takiemu dziecku także wiarę. Bo czy ufne dziecko widząc w księdzu rzeczywiście tego przedstawiciela boga tu na ziemi rozumie, że krzywdzi je tylko człowiek? Czy nie słyszy przy spowiedzi, że grzechy swoje wyznaje samemu bogu, a ksiądz jest tylko pośrednikiem ? I wtedy doznaje najgorszej krzywdy od przedstawiciela samego boga. Że ten bóg w którego wierzył pozwala na to by jego przedstawiciel tu na ziemi krzywdził go. Często są to dzieci, które nie mają się komu zwierzyć, mają tylko swoją wiarę a i ta jest im wtedy odbierana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+3 / 5

@ewilq83 manipulacja jest tak perfidna, że ofiary latami przeżywając traumę nie ujawniają, że są ofiarami - niedawno sąd musiał ułaskawić księdza, bo w ten sposób doszło do przedawnienia i ksiądz nie tylko nie dostał wyroku skazującego, ale mimo tego, że przed sądem przyznał się do pedofilii, będzie miał czystą kartotekę
https://wydarzenia.interia.pl/autor/justyna-tomaszewska-kaczmarczyk/news-pedofil-w-przedszkolu-dziurawy-system-nie-ochroni-dzieci,nId,5626607?fbclid=IwAR1s_Ut8yS9voQs-gl4ETnXENddaQLbazpFN7CJKTxQujfRfPWDqOp2T9BQ

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewilq83
+2 / 2

@sliko No tak, luka w prawie, jak mogło do tego dojść ... no ale jeśli na słowa "a kto nie ma pokus" są gromkie brawa od "ministra sprawiedliwości" to czemu tu się dziwić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
+2 / 2

A może by tak znieść celibat i dać księżom zakładać rodziny?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+2 / 4

@Zoarix księża są najliczniejszą grupą pedofilów niespokrewnionych z ofiarami. To ustalenia rządowej komisji ds. pedofilii. W Polsce zapada corocznie ok. 600 wyroków za zbrodnię pedofilii. Biorąc pod uwagę, że dotyczy to 15 milionowej populacji dorosłych mężczyzn, można łatwo policzyć, że na każde 10 tysięcy przypada 0,4 pedofila. Oznacza to, że 30 tysięczna grupa księży powinna statystycznie wygenerować ok. 1,2 przypadku. Tymczasem w tym roku, mimo nagonki na prokuratorów i sędziów, wiele zapowiada, że będzie to wartość 10-krotnie większa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
-5 / 5

@sliko
Oczywiście, że księża są grupą niespokrewnioną, bo nie mają dzieci. Z kim niby to spokrewnienie miałoby być? Przecież to logiczne. Gdynia jest największym miastem nie będącym stolicą województwa. Nie oznacza to jednak, że jest największym miastem w ogóle. Czytanie danych pod siebie jest cennym narzędziem manipulacji.

Tyle z Tobą już piszę od tylu lat, a Ty dalej walisz do mnie to samo - że wybielam księży zasłaniając ich pedofilią innych grup. Znowu napisałeś to kom wyżej, już nie mam siły na to odpisywać tam.
Zgodziłbym się na taki deal, że księża pedofile mają być karani śmiercią, nawet jeżeli inne grupy tak surowo nie byłyby karane. Każdy pedofil to bandyta. Ty jednak starasz się ukazać każdego księdza jako potencjalnego zboka. Często posługujesz się przy tym grafikami, które nie są merytoryczne, a często prześmiewcze. Bardziej niż walkę o sprawiedliwość promujesz usztywnianie schematów i stereotypów. Czepiam się tego, gdyż sam wiele od dziecka wycierpiałem przez krzywdzące stereotypy. Ciebie to jednak nie będzie interesować, ponieważ mnie nie skrzywdził kościół, a osoby będące daleko od niego. Ba, nawet niewierzące i antykościelne, więc mógłbym powiedzieć, że to ludzie od Ciebie.
Psuje więc to Twoją wizję wszechzłego kościoła. Zło trzeba zwyciężać dobrem, a nie złem.

I znowu, jak zawsze, nie odpowiedziałeś na stare pytanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-4 / 4

Ale dlaczego tylko księży? Każdy facet w momencie wejścia w okresie rozrodczy powinien mieć podwiązane nasieniowody i możliwość odwrócenia tego zabiegu w momencie, kiedy zdecyduje się na poczęcie dziecka. Wszystkie problemy panów "naciągniętych na dziecko" i alimenty zostały by rozwiązane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+3 / 3

I znowu ma za wszystko zapłacić podatnik? To niech chociaż kościół płaci podatki ze swojej działalności to po części sami sfinansują to przedsięwzięcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jerry54
+4 / 4

Jako urolog z przyjemnością się tym zajmę. Nieodpłatnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+1 / 1

Kastracja nie wygoni zaburzeń seksualnych z głowy. Pedofilem będzie dalej, tylko że krzywdę będzie robił rękoma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
+2 / 2

O, oo... o !
Najwyższy wyraz poświęcenia ze strony księdza, a także przemyślenia swej drogi na tym ziemskim padole. Jakże to logiczne. A i autoretet by z miejsca skoczył do kościoła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem