Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
303 316
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D dncx
-2 / 10

Stare dobre czasy, gdy władza nie zmuszała "dobrowolnie" do wlewów niesprawdzonych do końca płynów w swój organizm...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+1 / 3

@Rocannon2 Łowca Komedii, to Ty? Kurczę, no chyba Ty. Czemu się ukrywasz pod nowym nickiem. Wyjdź żesz spod tej kołdry.
Na ospę się szczepi ludzi i szczepiło sprawdzonymi preparatami. Ot i Twoja teoria runęła jak statystyki MZ.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rocannon2
-1 / 1

@dncx Kurczę, to nie ja. Musisz się niestety pogodzić z myślą, że istnieje więcej niż jedna osoba która nie uważa tego preparatu za "niesprawdzony". Poza tym moja "teoria" dotyczyła raczej tego, że "władza nie zmuszała do wlewów". Otóż jeżeli zadałeś sobie trud przeczytania to zobaczyłbyś, że jak najbardziej zmuszała pod karą grzywny i więzienia. A owe "wlewy" były zdecydowanie bardziej inwazyjne bo wymagały użycia skaryfikatora medycznego. Ciekawe co byś wtedy powiedział?
Co by jednak o władzy ludowej nie myśleć to problem rozwiązała skutecznie i na zawsze. Podobnie Chiny. Tam nikt się z ludźmi nie patyczkował i nie pytał czy by łaskawie może nie chceli się zaszczepić. A testy szczepionki to były pewnie mocno okrojone. Natomiast u nich słupki zakażeń stoją przy zerze od połowy 2020r. i jest spokój. Czyli generalnie da się. Nie da się tylko pogodzić tego z wolnością, bo ludzie z tej wolności nie potrafią poprawnie korzystać. Np. co drugiemu Polakowi wydaje się, że jest mądrzejszy w kwestii szczepień niż środowiska medyczne większości krajów rozwiniętych. Taka Hiszpania w której często bywam zaszczepiła się już w 79% i tam jesiennej fali nie ma. Ale co ci będę tłumaczył, przecież widać, że ty wiesz najlepiej a jeżeli fakty temu przeczą, to tym gorzej dla faktów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
0 / 0

Żeś stary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 0

Przypomnisz sobie, co robiłeś, jak film ci się urwał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiecejwolnosci
+4 / 4

Może przypomni Ci się, że szczepionka miała być arcydziełem nauki, darem niebios, który miał zagwarantować rychły powrót do normalności, gdy tylko osoby z grupy ryzyka przyjmą dwie pierwsze dawki? A teraz wspominają o 4 dawce i nikt się już nie zająknie o likwidacji paszportów szczepionkowych, obowiązku maseczek i o swobodnych podróżach. Natomiast słychać coraz więcej opinii, że już tak zostanie, że się będzie trzeba szczepić na różne choroby regularnie, będą lockdowny i zamordyzmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lamp79
+4 / 6

@wiecejwolnosci ruszył taki biznes, którego już się nie da zatrzymać. Każdy kto się urodził z mentalnością karpia będzie sam prosił o kolejną dawkę preparatu. Fakt, że szczepionki uwolniły ludzkość od wielu chorób jest nie do podważenia ale nie w tym przypadku.
Pozdrawiam Was Karpiki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+1 / 1

Szkoda, że nikt nie mówi, ze ozdrowieńcy, którzy zaszczepili się 2 dawkami, nie powinni przyjmować 3 dawki. Bo choroba była, tak jakby, tą właśnie dawką. A nawet lepszą, bo z żywego wirusa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem