Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
112 117
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Sajmon82
-1 / 3

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+5 / 13

@Horsman Oczywiście. Zaraz oba się zderzą i Trzaskowski będzie mógł powiedzieć "miałem rację, że nie pozwoliłem na ten marsz narodowców, zobaczcie co zrobili i jaką burdę wywołali" o tym, że to jego robota, bo tak to celowo ustawił świadomy konsekwencji, "nieszybkie media" i politycy nie będą w ogóle wspominać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
-2 / 4

@Fragglesik A nie lepiej bylo zorganizowac to piekne patriotyczne wydarzenie pod granica ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 10

Marsz kobiet był zarejestrowany pierwszy, późniejsze działania Ziobry, Bąkiewicza czy jak mu tam... a ostatnio nawet ustanowienie go wydarzeniem Państwowym... no "specjalnie ktoś ustawił"? No kto się pytam? A poza tym niby takie wielkie państwowe i patriotyczne wydarzenie przyklepane przez prezydenta, premiera i PiSowców..... a jakoś ani Premier, ani Prezydent nie zamierza w nim brać udziału... przypadek? Nie sądzę... bo o to im właśnie chodzi by był dym... a później będą mówić że to "opozycja prowkowała patriotów" :P tak będzie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S siditg
+4 / 6

Absolutnie nie ma w tym przypadku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humberto
-1 / 3

Bączuś dał ciała i nie zarejestrował zgromadzenia więc niech sobie pójdzie inną trasą. Ani on ani PiS nie ma monopolu na świętowanie Dnia Niepodległości. Jeśli faktycznie marsz będzie miał charakter państwowy to mam nadzieję że rządzący zagwarantują że w tym marszu będzie mógł pójść absolutnie każdy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem